Konzolista.cz

Španělský obchod nabízí The Last of Us Complete Edition pro PS4

novinkasobota 29. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Španělský obchod nabízí The Last of Us Complete Edition pro PS4
V týdnu šéf tureckého PlayStationu pro televizi potvrdil, že na konzoli PlayStation 4 vyjde akční hit The Last of Us od Naughty Dogu. Následně Sony nechtěla tuto informaci komentovat, ale jak se zdá, oznámení je čím dál blíže. Nyní se totiž The Last of Us Complete Edition pro PlayStation 4 objevil v nabídce španělského obchodu XtraLive – datum vydání 19. června, který v minulosti odhalil už několik neoznámených her. Aby toho nebylo málo, hru si u něj zájemci mohou předobjednat s exkluzivním bonusem v podobě tašky s logem hry. Že by nabízel obchod k předobjednávce hru s navíc oficiálním bonusem, aniž by ji měl potvrzenou? To je samozřejmě nepravděpodobné. Níže naleznete obrázek.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
RobotCZ

No úplná paráda. Moc se těším. Ještě ať mi udělaji poslední Mortal kombat v HD kolekci a budu maximálně spokojenej

TheMachineXYZ
👍1

to co předvádí na ps3 last of us mi docela stačí :) je to krásná hra ke které sem se teď vrátil podruhé ... ale pokud bude změna tak výrazná jako u Tomb Raidera kupuju to klíďo píďo znova :)

Redfox666
Redfox666 #Aki Kami
👍1

tak už může ps3 do prodeje[s3]

zakalenezraky

Parada-dosť ma štvalo keď som predal trojku že si to nezahrám

stillalive
👍3

Jsem na jednu stranu rád, že se v Naughty Dog hned neuchýlili k tvorbě druhého dílu. Narozdíl od jiných studií je vidět, že nejdřív nad tím přemýšlejí. Jinde to chodé stylem "prodalo se to 6 mega, pojďme udělat do příštího roku dvojku dokud to sype". Jednička má sice otevřený konec, ale těch možností pokračování je spousta lepší bude, když si desetkrát rozmyslí, jak to má pokračovat, než aby na rychlo něco vymýšleli. Kvalitní příběh se nedá vymyslet za den. To dělá většina jiných studií a podle toho to i vypadá. Příběh, který neurazí ani nenadchne. Nedá se prostě sednout si a "tak a teď vymyslím pokračování". To si člověk ideálně musí dát dlouhodobou pauzu, trochu vyrazit na čerství vzduch a nechat se zas inspirovat. Raději bych, aby si tým pracující na TLOU si dal aspoň dvouměsíční dovolenou a přišli s něčím až příští rok. Když se to dělá takhle s rozvahou, dopadá to v 99% případů mnohem lépe, než v opačném případě. Sám se věnuji kreativním činnostem už od mala, tak vím jaký proces je ideální. Pokud chce být člověk tuctový, tak není problém něco vymyslet za den. Pokud chce být člověk originální a vytvořit novou senzaci, tak musí prostě vyrazit ven a inspirovat se životem kolem sebe. Může to trvat měsíce, roky, ale je to jediná cesta. Jen zázrakem se stává, že někoho okamžitě napadne geniální nápad. Já zas tak "hrrr" do druhého dílu nejsem. Je tu jednička a dlouho bude a díky PS4 verzi bude ještě o mnoho déle.

Tento port rozhodně podpořím a ne jen proto, že to považuji za svůj nejlepší herní zážitek jak po stránce hratelnosti , tak i příběhu, ale taky proto, že dlší koupí jasně dávám najevo, že o takto kvalitní hry mám zájem a když tohle řekne dalších 6 miliónů hráčů, tak je potom větší šance na jejich snahu poskytovat takto kvalitní hry. Jak se píše v Atlasu Mraků "sice jsem jen pouhou kapkou v oceánu, ale co jiného je oceán, než spusta kapek?"

JEDImfp
👍1
👎1

boze proc,dohral jsem to 5x a nevidim duvod ztracet cas na portu.uz davno se melo pracovat na druhym dilu a o to delsi dobu budeme cekat!

Spilif
👍2

Tak já sem se chystal dokoupit a zahrát na PS3 ale nyní si počkám a 100% koupím na PS4[s14]

stillalive
👍2

Pokud by u nás byla jakákoliv speciální edice pro PS4, tak samozřejmě koupím bez ohledu na cenu. I s normální se spokojím. Ta hra sama o sobě je poklad :)

senator
👍1

mik5cz: tak hochu, ani mě nenapadlo že by to mohlo nebýt v češtině! Docela jsi mě vystrašil.[s4] Když nebude v cz tak neberu.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

Super :-) Na tuhle hru se na PS4 těším když jsem si ji nestihl na PS3 zahrát[s16]

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍6

Hlavně aby byly cz titulky!

Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2

Nedal jí tam náhodou i Gamestop? Četl jsem to někde jinde nebo tady? :D

Chris Redfield
👍4

Pokud bude 1080p/60fps tak budu o koupi premyslet. Pokud ne, tak si vystacim s uz tak dokonalou PS3 verzi hry. [s12]

Starky
Starky #NaughtyGod
👍1

Pecka! Ta kapsa je perfektni.

AdamekDave

tu kapsu chcem u ps3 som kupoval z šiltovkou tak sa už tešim

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍1

CHCI! :-)

Související články

Nejčtenější články