Sony vydala video ukazující 15 nadějných PS4 exkluzivních her pro tento rok
novinka•čtvrtek 1. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (43)
uncharted 4 už vyšel ? protože dneska jsem kupovat ps4 s gta 5 a hraju jenom gtačko [s16]
Lockpick: Někdo si krátí čas šťastným řehtáním a někdo tupýma kecama[s6]
Nejvetsi nadeje vkladam do Bloodborne, Rime a No Man's Sky.
K TÉMATU...
Tolik lákavě vypadajících videoher a tak málo času i peněz [s14]
No, budu-li mluvit za sebe, tak bych neměl nejmenší problém vyzkoušet si ty představený tituly všechny, každý něčím zaujme, ale protože život není jen o dřepění u TV/monitorů a o "paření", tak budu rád, když si z nových videoher na PLAYSTATION 4 v roce 2015 užiju "jen" GRAND THEFT AUTO 5 (s on-linem zábava na 1-2 roky), DRIVECLUB a PROJECT CARS (s on-linem zábava na +2 roky), THE LAST OF US, RIME, UNCHARTED 4, THE WITNESS, ZAKLÍNAC 3 a EVERYBODY'S TO THE RAPTURE..
To proložím večerním relaxem u bezvadnýho WAR THUNDER nebo u humorný on-line videohry PLANTS vs ZOMBIES, k tomu ještě připočtu přes 20 videoher v programu PLAYSTATION PLUS a nebudu tušit, co si zahrát dřív. Navíc si hodlám vychutnat i nějakou tu stavbu modelů letecký/pozemní techniky, navštívím několik hradů, zámků, zoologických zahrad, zábavních parků a když budu mít jóóó štěstí, tak se konečně vypravím i na svojí první zahraniční dovolenou k moři a....a bude tady konec roku 2015 a příchod roku 2016. V tom roce se budu snažit dostat k videohrám jako THE ORDER 1886, LIMBO, THE TOMORROW CHILDREN, ASSASSIN'S CREED: UNITY, THE DIVISION, FAR CRY 4, KILLZONE 4, NO MAN'S SKY a snad i k nějaký tý novince roku 2016. To je můj (ne)skromný plán, ale pro vysněnou dovolenou si klidně pár videoher ze seznamu "vyškrtnu" a přesunu je s klidem do dalších let [s14]
MIMO TÉMA...
Abych byl upřímný, tak v týhle záplavě videoher (a to ani nemluvím o stovkách dalších titulů různých žánrů, který mě za život minuly a minou) fñukat a nadávat na nedostatek povedených virtuálních her nebo nabídku označovat nudou, to může udělat - bez pardónu - skutečně jenom naprostý trouba. Takovým lidem můžeme dát jen jednu jedinou radu. Vy, kteří trpíte nedostatkem kvalitních videoher, přestañte prosím videohry hrát nadobro a vyměñte svůj herní "koníček" třeba za každodenní sledování bezduchýho porna nebo za soutěže v dloubání holubů z nosu a jejich cvrnkání do dálky, jelikož ve Vašem případě se zabavíte úplně stejně, ovšem ušetříte hodně peněz za videohry [s14]
Znuděná, životem otrávená pakáž, který se jen těžko zavděčíte a která se dokáže zabavit snad jenom při ubohým, nudným, trapným a věčně se opakujícím urážení všeho, co pochází od konkurence nebo ničením toho, co pracně vytvořil někdo jiný, schopnější, šikovnější....i tak lze charakterizovat řadu lidí v dnešní "vyspělý" a nenávistný společnosti. A vůbec nezáleží na tom, zda se budeme bavit o videohrách, automobilech, sportu, hercích, státech, budovách, filmový tvorbě, politických klanech, zdravotních zařízeních nebo třeba o obchodech..
Všude na internetu/v reálným světě se povalují hromady "protikonkurenčních" slovních výkalů od hloupých, zlých, zatrpklých, bezohledných, znuděných a absolutně netolerantních osob, který ve svých životech nedokázaly nic kloudnýho vytvořit a jejich životy jsou zřejmě natolik nudný, prázdný, zbytečný a prohnilý stupidní nenávistí, že je to nekonečný pomlouvání, urážení a ničení všeho kolem, jediným zdrojem "zábavy", který je dokáže uspokojovat. Žijeme v hodně smutný době a jak to tak koutkem oka pozoruju, tak ani rok 2015 nebude rokem změn - těch pozitivních samozřejmě..
No nic, jdu si užít poslední volný den. Novýmu roku 2015 zdar a pokračující lidský degeneraci mozků zmar [s14]
Oplane, zase sis zapomněl vzít prášky? [s13]
Resident Evil Remaster, Dying Light, Resident Evil Revelations 2, The Order 1886, Zaklinac 3, Until Dawn, Batman Arkham Knight, Metal Gear Solid V The Phantom Pain, Uncharted 4 A Thief's End, Assassin's Creed Victory... a to jsem si jist, ze stejne jako tento rok jeste nejaka ta hra vyplave, kterou si budu chtit poridit. No penezenka zazije pruvan [s14]
Na roce 2015 za mne pouze Witcher 3 a The Devision :)
BB inak nic moc... [s8]
PS lama je 3tečka
lama máš naprostou pravdu, to jak to PS 4 prohrává s konkurencí na všech frontách, je naprosto ostudný[s6]
Aligator - nebo v tom jak posrat nextgen konzoli . Však PS lama a jemu podobní ještě uvidí jak se bude PS4 dobře prodávat a ten početní rozdíl mezi xboxem se bude jen a jen zvětšovat . [s6][s6]
soky > Takym tragedom podla mna na vianoce jezisko nic nenosi... :) Maximalne tak nekde u suseda hral na 360ke palene gamesy... Neco jak troj-kulo onehda.. :P
V prvé řadě bych zkontroloval čí je PS lama multiaccount. Každopádně je to zase utajený xbot, co dostal na vánoce xbone a kvůli nedostatku kvalitních titulů si tu chodí léčit svoje miniaturní ego..
Stinky Johnny > Asi v skladovych zasobach... [s6][s1]
Troj-kulo?
lama a v čem má Sony doběhnout Xbox?
Za mna absolutna parada >>>
1. Uncharted 4
2. Bloodborne
3. Rime
4. The Order
5. No Man's Sky
6. Tearaway
A to su len hry, ktore si zahrame exkluzivne na Ps4, do toho treba zaratat naloz multiplatforem ala Zaklinac, Batman, Evolve ci Battlefront... Takze v zasade keby som mal len Ps4ku, tak v pohode mi to staci na cely rok :P...
Deshiene, je to právě naopak. Sony nechce tebe a Drogbazzze.
Jeste se snad v historii konzoli nestalo ze bych nechtel alespon jednu exkluzivni hru... ten seznam to je teda tezka casualni sila... jeste ze tam je ten Bloodborne od Fromsoftware jinak by se tohle pravidlo poprve porusilo
Co naplat, Sony si dává tuhle generaci hodně záležet ať už s marketingem, tak s hrama[s7]
všechno to vypada fantasticky [s7]
Proc tam neni i dungeon defenders 2 taky to bude exklusivita rozhodne lepsi nez tlusta princezna [s3]
No fuj, kde byla Persona 5, nebo Disgaea 5? žádná Japan láska[s13][s15]
snad moc těch exkluzivit nepřesunou na další rok [s6]
Soky nejsi ty s Orlove.Bruna je dobrý manik[s6]
The Order 1886 bude pecka.Uvidite sami že to bude mezi 5 nej hry roku 2015. škoda toho MP ,ale možná přijde i kouzelník[s5]
To nám ten rok pěkně začíná ve znamení Sony [s7]
Raziel: Určitě! Má to mít online co-op až pro čtyři hráče, a jejich každá předchozí hra lokální co-op měla. ( víc info tady: link )
Jedna pecka vedle druhé! Keep rollin' Sony!
Hezký hráčský Nový rok [s14],čekají nás velké hry Uncharted 4,GTA DLC singeplayerové rozšíření- alespon doufám ,potom The Order 1886,doufám také že bude v CZ. [s14]
Nabitej to rok a ještě spousta multi her.....[s4]