Sony už zná datum vydání The Last of Us: Remastered, zřejmě bude oznámeno příští týden

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Připravuje se hraný film podle úspěšné videohry Sea of Thieves
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (22)
Ffanboy: mam takovou otázečku na telo ,na tvem profilu mas dve moc pekny fotečky pratel zeleneho udoli:).Chci se zeptat,kterej ses ty? Doufam ,ze se neurazis!!!Troufam si hadat,ze ses ten vlevo vid ?
gore:fuck si jen prisel zatrollit,jen nechapu co ma TLoU spolecneho s xbone.
Mas na co [s6]
Já jsem tuhle hru nehrál, takže se na ni strašně těším[s16]
Ja se nejvic tesim na pokracovani [s7]Naughty Dogs[s7]
8 kil za to dám :) už jen kvůli dlcs, které jsem nehrál
Tak unikátní dílka vycházejí jen jednou za dekádu, tak že i kdybych si to měl koupit 5x, tak si to koupím 5x a budu to mít doma 5x. Raději toto, než ty next-gen rychlokvašky, který vycházejí honem honem aby bylo co hrát.
1799 lol :D
mc: Od té doby co všichni vystřízlivěli z HYPU, které Sony dělala ohledně PS4 a tak se nakonec zjistilo, že Xbox One je "nadstroj"...... dělám prdel, ani jedna konzole není "nadstroj", bohužel :( :D
Zajímave že nejvetší problem s TLOU maji Přátele ZU,
ale je to jen zavist ,protože na tom videu od ms to prostě nepustí
hahaha[s16]
ondras: Já už hraju i FPS na PC s xbox obladačem :-D nějak jsem si zvykl. Nicméně Last of us jsem bohužel dohrál na ps3 a 23palcovým monitoru (což není při 720p ani zdaleka ideální) a ps4 verze mě bude určitě lákat. Měl jsem počkat. PS4 si snad koupím před vánoci. (Nebo že by Xbox One furt se nemůžu rozhodnout, uvidím co bude na E3)
FuckFanboys: Gratuluji k pořízení si nadstroje [s12]
BlacksheepTNT: V zásadě máš pravdu, ale v mém případě se nejedná o přecházení z PC na PS4. Prostě mám obojí (FPS bych na konzoli fakt nehrál) a exclusivita některých her zejména od ND mě přesvědčila ke koupi konzole.
Teď ještě nějak přežít to čekání na vydání. :-D
Přesně někdo třeba přechází z xboxu, někdo z PC a někdo tu hru třeba jen nehrál, nebo je takový fanda že za to ty peníze dá i podruhé. (Ano já si koupil Orange box na několik platforem a to ho nemam rad) :-D
Až jednu budu mít PS4, tak určitě pořídím... protože Naughty Dog [s7][s7][s7]
Už by to kuwa mohlo vyjít, teď je sucho jak sviňa! Nejbližší termín má moto gp :/
fanda: nie kazdy mal PS3... a kedze PS3 hry na PS4 nespustim tak je skvela sprava ze si mozem najlepsie hry zahrat na novej bednicke a nemusim kupovat staru !
Já se na to teda těším, tenhle videoherní klenot a ještě s CZ titulkama v lepším kabátku, pro mě paráda. A navíc jsem nehrál ty DLC.
fanda: kdyby tusili ze hezci TLOU na PS4 se nebude prodavat tak hru nevydaji. Pristi rok bude Uncharted4 a dalsi rok muze byt TLOU2 a nekdy pozdeji TLOU3. Kdo by pak s fanousku neodolal mit ve sbirce vsechny tri dily na jedne konzoli.
Ja to ješte nehral, tak hodne se tešim a určite poridim [s6]
Ja stale nerozumiem preco sa stale robia take ceremonie a tajnosti okolo datumov vydania hier. Pride mi to chore...
Vedia kedy to vyjde ? A co ma byt? Bud nech to napisu rovno alebo nech nevypustaju spravy ,,vieme kedy to vyjde,, a nic viac.
Viete to a co ma byt,mame sa z tej vety posrat?
Nechapem...
Chtělo by to crossbuy PS3>>PS4