Konzolista.cz

Sony oznámila akci The Last of Us One Night Live

novinkapondělí 21. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Sony oznámila akci The Last of Us One Night Live
Pro Sony je The Last of us Remastered nejdůležitější hrou léta, kterou bude chtít přilákat spoustu nových hráčů na svoji konzoli PlayStation 4, přičemž se očekává, že půjde o velký systém seller. Aby Sony oslavila vydání hry na konzoli PlayStation 4, oznámila dnes speciální akci The Last of Us One Night Live, která proběhne příští týden 28. července v divadle v Santa Monice, přičemž se jí zúčastní nejen režisér Neil Druckmann z Naughty Dogu, ale také herci Troy Baker, Ashley Johnson, Merle Dandridge, Hana Hayes a Annie Wersching, kteří vdechli život hlavním postavám. Celou akci navíc doprovodí svoji živou hudbou skladatel Gustavo Santaolalla. Celá akce bude vysílána živě na internetu, příští týden vám stream přineseme. Zatím se níže můžete podívat na oznamující trailer.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (17)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
RagingInsane

Na toto by som sa veru siel pozriet

cermi85cz

Jak Tlou zboznuju tak uz se tesim az bude po vsem...uz me to unavuje

StefiCZ
StefiCZ #pls no

Po přečtení první věty v novince mě napadá jen: "Ach bože, to je tak smutný."

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎2
👍1

Skylink :

Na novinku jsem kliknul omylem.

Novinku jsem nečetl.

Bylo mě blbý, když jsem na to kliknul, to neokomentovat.

Nikdo mě k tomu nenutí.

Skylink
👍4

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI: Proc na tu novinku klikas? Proc to ctes? Proc to komentujes? Nuti te k tomu nekdo?

Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

V US je o to pry velky zajem, evropa asi nebude pozadu.

Tyhle hre to opravdu preji, zazitek na kterej se nezapomina.

blau himmel
👍2

no nic jiného nemáme, tak propagujeme dobrou, ale už trochu zastaralou hru.Asi se to vyplatí cpát do toho další prachy. Škoda, že se stejnou vehemencí nepracují na upgradech konzole ( potřebovala by to jako sůl ).

Harnet
Harnet #SONY
👍2

Je to dalši pekna reklama od SONY pro The Last Of Us a studio jako je Naughty Dog si to jiste zaslouži, je to nejlepši studio vubec [s14] Ja nevim, co tady žvanite o hype, ja tady nikde nevidim reklamu od Nintenda nebo od MS pro sve hry a studia, žadne akce, žadne streamy, nic, pouha pouhe nic. SONY jede svoji politiku a proto jsou tak uspešny a rozhodne je nezajimaj žvasty dementu, jak jsou špatny, jak moc hypujou, jak je PS4 sračka, protože dobre vedi, že delaji vše, aby byli NO.1 a prodeje to jasne prokazuji [s14] SONY, jen tak dal [s7]

davik76
davik76 #PS5
👍7

Pan T kéž by jsi měl pravdu.Při představě oznámení Tlou2 se mi zastavuje srdce.[s7][s7][s7]

Krox
Krox #noping out
👍2

kurva čtu pičovinky co tady pišou ostatni a zapoměl sem myšlenku kterou sem chtěl vyjadřit ja ...

JO! mam to! co se novinky tyče kachlo nechtel si napsat misto Pro SONY je to nejdulezitejsi hra leta. Je to jedina hra leta?

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍1
👎1

Už mě to štve. Hnusná okurková. Proč není jedna souhrnná novinka ? Proč psát o tom, že si hlavní postava prdla ?

MALEJMORIS
MALEJMORIS #MGS4 10/10
👍2

Vseho moc skodi...

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👍1

očividně tu reklamu potřebuje, když to pomalu tlačí víc, jak když to vyšlo na PS3 :)

Pan T
Pan T #Drifter
👍12

Myslím že tahle hra už žádnou reklamu nepotřebuje. Přijde mi to jako zbytečný humbuk. Jó, něco jiného by bylo kdyby tam nečekaně představili TLOU 2, to už by mi dávalo trochu víc smysl.

smrtijed1
👍1

Jjj uz se to pomalu blizi to si zas budu uzivat single na 100% a MP taky.

meidevil
meidevil #MrJelly77
👍8
CZtwins
👍9

Jedno velke WOW!

Troy Baker nazivo, Gustavo Santaolalla nazivo, pani...bydlet pobliz, nevaham![s7]

Související články

Nejčtenější články