Sony oznámila akci The Last of Us One Night Live

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
Komentáře (17)
Na toto by som sa veru siel pozriet
Jak Tlou zboznuju tak uz se tesim az bude po vsem...uz me to unavuje
Po přečtení první věty v novince mě napadá jen: "Ach bože, to je tak smutný."
Skylink :
Na novinku jsem kliknul omylem.
Novinku jsem nečetl.
Bylo mě blbý, když jsem na to kliknul, to neokomentovat.
Nikdo mě k tomu nenutí.
NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI: Proc na tu novinku klikas? Proc to ctes? Proc to komentujes? Nuti te k tomu nekdo?
V US je o to pry velky zajem, evropa asi nebude pozadu.
Tyhle hre to opravdu preji, zazitek na kterej se nezapomina.
no nic jiného nemáme, tak propagujeme dobrou, ale už trochu zastaralou hru.Asi se to vyplatí cpát do toho další prachy. Škoda, že se stejnou vehemencí nepracují na upgradech konzole ( potřebovala by to jako sůl ).
Je to dalši pekna reklama od SONY pro The Last Of Us a studio jako je Naughty Dog si to jiste zaslouži, je to nejlepši studio vubec [s14] Ja nevim, co tady žvanite o hype, ja tady nikde nevidim reklamu od Nintenda nebo od MS pro sve hry a studia, žadne akce, žadne streamy, nic, pouha pouhe nic. SONY jede svoji politiku a proto jsou tak uspešny a rozhodne je nezajimaj žvasty dementu, jak jsou špatny, jak moc hypujou, jak je PS4 sračka, protože dobre vedi, že delaji vše, aby byli NO.1 a prodeje to jasne prokazuji [s14] SONY, jen tak dal [s7]
Pan T kéž by jsi měl pravdu.Při představě oznámení Tlou2 se mi zastavuje srdce.[s7][s7][s7]
kurva čtu pičovinky co tady pišou ostatni a zapoměl sem myšlenku kterou sem chtěl vyjadřit ja ...
JO! mam to! co se novinky tyče kachlo nechtel si napsat misto Pro SONY je to nejdulezitejsi hra leta. Je to jedina hra leta?
Už mě to štve. Hnusná okurková. Proč není jedna souhrnná novinka ? Proč psát o tom, že si hlavní postava prdla ?
Vseho moc skodi...
očividně tu reklamu potřebuje, když to pomalu tlačí víc, jak když to vyšlo na PS3 :)
Myslím že tahle hra už žádnou reklamu nepotřebuje. Přijde mi to jako zbytečný humbuk. Jó, něco jiného by bylo kdyby tam nečekaně představili TLOU 2, to už by mi dávalo trochu víc smysl.
Jjj uz se to pomalu blizi to si zas budu uzivat single na 100% a MP taky.
link
Jedno velke WOW!
Troy Baker nazivo, Gustavo Santaolalla nazivo, pani...bydlet pobliz, nevaham![s7]