Sony oznámila akci PlayStation Experience, uvidíme hry roku 2015
novinka•pátek 10. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (34)
SHADOW OF THE BEAST bych prosil. Po tyhle hre jako by se zem slehla.......Kachlo nemas nejaky info? Cokoliv?
Spratekk_CZ: ty mužeš hrát akorát tak na balalajku, když nemáš PS 4[s6]
Mohli by oznamit novy Socom nebo Syphon Filter.
Stinky: Jojo já zase hraju DC online... ;)
A jen je nechte - vzdyt je to smesne cim vic tu xboti hatujou PS, tim vic se Sony dari [s6] Me staci co napsal ten sileny madar o Destiny - pry od 20lv je to frustrujici [s6][s16] = pako [s6] Jinak Sony to valcuje jak se patri - 2015 bude sakra dobry rok [s7] konkurence jen zavidi a hatuje [s6] - mozna se chcou prohatovat az na 1080p - kdo vi ...[s14]
PanT: Nový obrázek Nathana! link
hej ty ... (skratka trojkokot) ,mal by si ist k veterinarovi dat ockovat proti besnote lebo ti uz vazne j.be.
ati3_SVK: on má mozek na pozadí monitoru a to je pak těžký.
Pan T slušna trefa, mohlo by to i takhle :D
tvl, ten bezejmený s třema tečkam je ale neuvěřitelný kr*tén !!! proč pořád bliješ takový nesmysly, už mě fakt nebaví číst tvé tupé komentáře,myslíš si, že jsi vtipný ?? Víš co ?? jdi už do p*dele !!!
mě zajímají HRY, každé nové oznámení mě zajímá a těším se na něj, ale dement který se neumí ani podepsat vše hatuje ...
... ty mas PS4 jedine tak na pozadi monitora :)
Tak mají to být zatím neoznámené hry, takže můj tip je to dino-robotské RPG od Guerilla games, a nová hra od Media Molecule.
+ U4 trailer. [s12]
uvidíme co bude,ja bych chtěl GT7
Nevím jak komu, ale mě nefunguje live.
Stinky prej maj novej koncept tlačitka, už neni celej zelenej, ale je bilej a ma veprostred zeleny velky X [s6]
Tak se tu zase sejdeme za týden až budete brečet u nějaký hry co vám PS4 neutáhnou stejně jako ACU? Jen si hoňte trikoty... :)
Sony ukáže nový hry a co jako, ale MS ukáže úplně nový vypínač od cloudu a to bude nářez[s6]
dnes jsem poprve mel tu cest vyzkouset Xbox One a musim rict ze pecka[s14] PS4 koupim az za par let za par tisicovek kvuli U4 [s16]
Trojbodko tebe potkat tak ti dám osobně tři tečky mezi blinkry...
Uncharted 4, Order 1886, BloodBorne [s7][s7] a spina z Xboxu place v koute.[s1]
Order a Bloodborne.
Radši ať SONY nic neoznamuje, víme, jak to pak chodí [s6]
Tak to je to "již brzy"...doufám, že uvidíme U4 a bude rozhodnuto...
No hlavně chci ještě tento rok vidět slibovaný update 2.0 a slibovaný Planetside 2
Kdyby ten Shadow od Beast byl ve stylu God od War, tak bych chcal radost.
link
Nadpozemsky power :D Bože.....
Uz aby to bylo chci datumy vydani MGS5,U4,Batman a Order1886 a budu spokojeny.
SONY jede[s7]
Tvl, ta Sony jede bomby!
The Last Guardian [s7] SONY ukaž nam to konečne i kdybych mel ješte počkat rok na vanoce [s6]