S.T.A.L.K.E.R. 2 oficiálně

“Po prodeji 4 milionů kopií S.T.A.L.K.E.R. her jsme ani na chvilku neváhali vytvořit další velkou hru z tohoto univerza. Bude to další kapitola z této populární hry, kterou od nás hráči čekají,“ řekl ředitel studia GSC Game World, Sergiy Grygorovych.
Datum vydání je zatím stanoveno na rok 2012.
Tvoje reakce na článek
Galerie

























Komentáře (22)
u 1 dilu byli super ty alternativni konce.... moje postava mela spatny konec. Na ps3 me zajima jaky bude mp
sega: aby jsi si mohl vybrat, že jo [s14]
ináč, já si stalkra zahraju rád, páč je to super hra.
the_edge: Můžeš poděkovat 5825 který si samozřejmě nemohl vynechat situaci kdy se opře proti Mafii II, pochopitelně PS3 verzi. A ještě můžeš poděkovat mě, že to nesnesu. :D To, že se Mafia II vecpe i do novinky o S.T.A.L.K.E.R. dokazuje, že je to prostě nejdiskutovanější hra v poslední době.
Na začátku každýho dema je napsáno že výsledný produkt se bude lišit... A to že PS3 verze nemá krev a seká se, to je tak maximálně přání Xboxářů, o trávě a oblečení nevím, hrál jsem jen jednu verzi.
paneboze vy tu mafii cpete vsude kam prijdete.kdyz jsem sem prisel myslel jsem ze jsem si spletl clanky.tohle jsou komentare ke STALKEROVY a ne k MAFII !!!!
Někdo tomu říká sekání někdo zpomalování a bohužel to je hodně vidět.
MikeCZ: Mě se ta hra prostě líbí i na PS3 a i kdyby se mi ta hra nelíbila, tak já rušit objednávku v kamenném obchodě nebudu. Mimochodem krev tam je a žádní sekání jsem nezaznamenal. Jen jsem četl že se Xbox verze seká při střelbě.
A nechci o tom dále diskutovat zde.
Warnex a to myslíš že bude psát: hrál jsem všechny verze a bohužel ps3 nemá trávu,pohyb oblečení,krev a seká se to? HaH A pokud jsou tak pitomý že vydali demo které neodpovída full v tak zásadních věcech a vypadá takhle tak přišli o dost zákazníků,včetně mě.
Teď k tématu,pokud to s ps3 verzí nebudou myslet fakt vážně a nebudou chtít nám přinést kvalitu tak ať to vydaj jen na pc,xbox a konec.Koupím si pc verzi a mrdám to.
$lan!na: Tak třeba mě demo přesvědčilo o tom, že jsem objednávkou chybu neudělal. Jenže já nejsem ostatní.
Tak to jsou ale potom idioti, když vydaj demo, který má hru ukázat v co nejlepším světle a nalákat potenciální zákazníky, zprasený a že to prej v plný verzi bude lepší [s3]
Nejde mi koment editovat!
-------------------------------------------------------------------------------------
2K_Jack
2K Director of Creative Production
forums.2kgames.com
Same here, and I've been playing all 3 versions for years now. I don't know anything about the issues that are being reported, but the game looks and runs great on all 3 platforms. As with just about every other multi-platform AAA game I can think of, of course the PC version looks best when it's running on a high-end PC. But the PS3 and 360 versions look fantastic, and those are the versions that most of the press have been playing for their previews and reviews.
So I ask you guys to please, please stop assuming that graphical issues you may be having with the demo are going to be present in the final game. Thanks.
Tak nebylo by to špatný ale stejně to není něco, na co bych se opravdu hodně těšil kvůli tomu, že ostatní díly vyšly jen na PC.
5825: Hrál si jen demo Mafia II a už to pomlouváš v chat boxu a ted ještě že máš špatné zkušenosti, no to je úroven... Hra bude vypadat na PC samozřejmě nejlíp, ale i na Xku a PS3 to bude vypadat fantasticky!
hm tak to mám ještě čas abych si po 6 letech upgradoval PC a konečně si zahrál jedničku :)
stalker je super strilecka, znate snad jinou lepsi s otevrenym svetem? nesnasim linearni koridorovky
ja znam akorat rdr a ta pro pc ani neexistuje
Skvělá zpráva [s1] STALKERY na compu jsem miloval a jediná věc na nich mě štvala ta zabugovanost, kterou když to chtěj vydat i na konzole chtě nechtě musí odstranit [s6]
Já jsem hlavně rád, že RAGE má už taky datum vydání. 15.září za rok. Na to se těším víc jak eventuelně na S.T.A.L.K.E.R.A. [s6]
Jo , Stalker 2 ale chce to lepsi engine , ten co ma stalker ted je starej jak CS 1.6 (ovsem autory furt delali updaty engine az se dostaly k dx11 ) :D
Moc nechápu, jak se ho moho prodat 4 mega, vždyť to byla průser hra, ale v tej době HYPE nebylo tak všední věc jako dnes, tak lidi to navnadilo. Dlouholetý vývoj se podepsal na všech aspektech hry.
Od dvojky vůbec nic neočekávám a o zdařilé PS3 verzi (kdo ví jestli) ani nepomýšlím
super miluju stalker hry jen doufam ze to vyjde i na ps3
Zavorka: Co ti je po tom ptal se tě někdo na to :D bacha aby ti zejtra přes cestu nepřeběhla černá kočka a nebo si nerozbi zrcadlo když si tak pověrčivý [s14]
Zavorka: A co když už třeba vyšla demo verze Mafie 2? DUH
to je jasné že výjde pro PC a Xbox jako tomu bylo u Metra 2033