Remember Me dostal nový trailer – musíte vidět

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Známe první letošní propadák, dinosauří akce Code Violet si odnáší nízká hodnocení
novinka
Remake hry Prince of Persia: The Sands of Time dostal ratingové hodnocení, vydání se blíží
novinka
Druhá sezóna hry Battlefield 6 byla odložena, začne v polovině února
novinka
Hra Carmageddon: Rogue Shift vyjde už začátkem února
novinka
Závodní hra Forza Horizon 6 má vyjít v polovině května
novinka
Společnost Meta se rozhodla zavřít několik svých studií, mezi nimi je i Twisted Pixel a Sanzaru Games
novinka
Oznámeny nové hry do předplatného PlayStation Plus Extra a Premium – Resident Evil Village i Ridge Racer
novinka
Humorná akce High On Life 2 vyjde letos v dubnu pro Nintendo Switch 2
novinka
S CONTROL Resonant chce Remedy vytvořit svoji největší a nejambicióznější hru
novinka
Nový dlouhý trailer na akční RPG hru Code Vein II, vývojáři ji v něm kompletně představují
Komentáře (15)
Uvidim,uvidim,ale asi do toho pujdu
vypadá to dobře ale dávám přednost hrám jako je crysis,dead space 3 a tomb raider ale jina OK [s14]
pokud to bude vic assassin nez uncharted, bude to zajimavy. ale uznavam zena japonce je to video slabe. urcene zapadnimu publiku. kazde druhe anime je napaditejsi. chjo.
Mě to připadá jako by to bylo předělané pokračování Product No.03 link
Tuctova behacka-skakacka, zabalena do spusty zbytocnych kecov okolo, s repetitivnym subojovym systemom, kde sa opakuju 3-4 komba .. o nicom.
Tak tohle si určitě nechám ujít neměl bych koule tohle přirovnávat k Unchartedu a Assassinum,spíše mi to připadá jak kříženec tekkenu a asi 100 dalších průměrných akčních her,ale to je jen muj osobní názor třeba to bude pecka[s16] PS: Ty comba jsou povedené.
Tezko rict jak to dopadne, prece jenom to dela kdysi uspesna firma, co presla od vydavani kvalitnich her k vyrobe hnojiva z uspesnych znacek svych her, takze nezbyva nez hodnotit az po vydani. Na US storu to ma uz myslim i preorder. [s16]
ta borina je sexi sekne ji to ...... :) tu hru sleduju od prvni ukazky tesim se na to takovy assassin v Parizi ..... bojovi sistem vypada namakany ..... celkove ta hra ma stil .... ja urcite koupim ..... je to zmena a cerstvi vitr xD
Teda Uncharted v tom moc nevidim, ten Deus Ex uz jo a vypada to celkem zajimave, ale take patrim k tem, kteri Capcomu moc neduveruji, snad to bude dobra hra.
tato hra me opravdu zaujala
J.T.honza: To nemužu souhlasit. Capcom dělá šestkové a z odřenýma ušima sedmičkové hry.
To koupím už kvůli té prdelce[s7][s6]
Vypadá to naprosto bombasticky, ale počkám si na recenze a ohlasy komunity:-)
Námět nevypadá špatně, spíše naopak, ale technicky mizerné. Hodně slabé textury a obličeje.
No vypadá to slibně, takový mix Uncharted a Deus Exu. Ale bojím se, aby se z toho nevyklubalo zklamání, přece jen to vydává Capcom a myslím, že tahle generace konzolí nás naučila, že Capcom nedělá hry, které by měly na víc, než na osmičku. Což sice není úplně katastrofa, ale my přece chceme hrát ty desítkové a devítkové, nebo ne?[s14]