Launch trailer na Remember Me

Tvoje reakce na článek
Galerie



































novinka
Ubisoft se chlubí 3 miliony prodanými kopiemi hry Assassin’s Creed: Black Flag Resynced
novinka
Jennifer English nakonec neztvární hlavní hrdinku ve hře Tides of Annihilation
novinka
Herní ředitel Marathonu opouští studio Bungie
novinka
Bethesda zatím nekončí se Starfieldem, plánuje nový obsah i další aktualizace
novinka
Nový trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian ukazuje souboje s bossy
video
40 minut z hraní plošinovky Moss: The Forgotten Relic
novinka
Trailer oslavující 25. výročí hry Final Fantasy X
novinka
Bethesda oznámila budoucnost značky Fallout, počítá se s pátým dílem i remastery
novinka
Amazon musí přeobsadit hlavního hrdinu Krata v připravovaném seriálu God of War
novinka
Rayman Origins: Enhanced Edition vypadá krásně ve 4K, podívejte se na záběry z hraní
Komentáře (4)
No tuhle hru sleduju už od začátku. Zajímá mě možná asi ze všeho nejvíc....To prostředí, příběh...to bude mazec. Nechápu tu mediální "nemasáž" Capcomu. Na každou jejich kravinu běží reklam a videí tř prdele a na tohle vůbec nic....takový to ticho po pěšině........o týhle hře ví jen málo lidí a je to škoda. Já si to určitě zahraju
Když miluješ cyber-punk...neni co řešit [s6]. Měl sem možnost si hodinku zahrát. Příběh vypadá našlápnutě. Ty části kde přetáčíte vzpomínky a hledáte správnou kombinaci věcí co změnit aby se změnila vzpomínka...moc sem tomu nevěřil z videií ale bylo to hodně zajímavý, možností co změnit je dost a ne všechny jsou důležité. Někdo tu zmiňoval že to bude jenom bezduchá rubačka...první bezduchá rubačka která místo aby vyhlásila že X mlátim a Y kopu potom co narazim na nepřátele mě hodí do menu, abych si udělal z dostupných vzpomínek kombo. Funguje to tak že máte několik kategorii chvatů (hrál sem krátce ale narazil na dmg, heal a redukce CD u speciálnich schopností, možná jich bude i víc) každej má svoje atributy a svojí animaci. Dle mého názoru víc než zajímavej bojovej systém...jsou hry který se vtomhle směru snažili mnohem míň [s1] .
Prostředí vypadá úúúúžasně! [s6] Furt čekám na Watch Dogs ale v Remember me mi stejně to prostředí přišlo krapet víc zajímavý než třeba v DE Human Revolution.
EDIT: Ha! Další 2 kapitoly odehrané, okolí se furt mění vždycky plné detailů. Ale je to koridor jen s pár odbočkama tak ale alespoň je to vymazlenej koridor, navíc hra je dost cinematická a příběhová. Dostal sem 2 nové věci na interakci s okolnim světem a použití v boss fightech (který mimochodem nejsou vůbec špatný), nová kategorie chvatů, nový nepřátelé (a dle deníků mě ještě čeká hodně novejch nepřátel :) ) co se týče bojů...je to velká složka hry...ale furt se bavím :) říkal sem si že budu používat jenom 1 kombo ale hra donutila abych využil vážně více a teď si upravuju komba co 10 minut :-D . Vážně zajímavej a zábavnej bojovej systém, příjemně překvapil. Jen se bojím jak dlouhá hra bude...ale ted končim. A čekám až se mi otevře preorder na steamu. Určitě zkusím rozehrát na nejtěžší obtížnost. Mno ale abych to zkrátil určitě nelituju koupě. Bezesporu dobrá hra.
Velice hezke, ponure, hratky s pameti ve stylu Philipa Dicka. Hra na me pusobi jakymsi dobrym mixem hry Mirrors Edge a filmu Total Recall (ten novej s Colinem Farelem).
do hajzlu s IGN. Tohle bude pecka.