novinkaKonamips5xsx
Remake hry Silent Hill 2 je blízko dokončení, vydání je na Konami
Martin Šmíd
Remake hry Silent Hill 2 byl slíben na letošní rok pro PC a konzoli PlayStation 5, ale zatím nemá stanovené datum vydání. Zdá se ovšem, že bychom se ho brzy mohli dozvědět, protože šéf studia Bloober Team Piotr Babieno nyní v rozhovoru pro polský magazín Bankier.pl řekl, že hra je téměř dokončena. „Silent Hill 2 je technicky dokončen. Neznamená to, že hra je hotová, ale jsme velmi blízko. Otázka vydání však leží na našich partnerech (Sony a Konami), stejně jak bude vypadat propagace. Kdy hra vyjde, není úplně v našich rukou,“ řekl.
Dále v rozhovoru řekl, že by byl rád, aby se do pár let stalo studio Bloober Team leaderem na poli hororových her a bylo do budoucna respektované třeba jako studio Naughty Dog. Zároveň naznačil, že by se mohlo vydat crossmediální strategií jako Sony. Na závěr zmínil i virtuální realitu, v níž vidí budoucnost hororového žánru, ale dodává, že důležité bude pro ni vyvíjet originální hry a ne jen porty existujících her.
ZdrojTZ
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie
23 obrázků
Hra v článku
- Vývojář
- Bloober Team
- Vydavatel
- Konami
- Vydání
- 8. října 2024
Reklama


Komentáře (12)
Na jednu stranu se dost tesim, na druhou mam vaznou obavu jak to dopadne, tihle vyvojari mou duveru fakt nemaj.
Bloober team hodne sympaticke a nadejne studio
Petosk: Mám takovou teorii, 2 stojí samostatně, ale 1 a 3 jsou pokračovaní s postavami, takže třeba to udělají jinak.
2ka ma minula ale najradsej by som isiel od 1ky. Co uz.
Jestli to letos ještě vyjde, bude to hattrick skvělých remaků.Trio nejvýznamějších horrorových her v jednom roku.
Mám takový pocit, že nám Sony v květnu pěkně vypálí bulvy a do konce roku vyprázdní peněženky😁
SH2, Spiderman 2, Tlou MP 😍
@davnemecek: no to doufám...loni byla tou dobou u nás taková mlha, že bych nepoznal, jestli jsem v reálu nebo v SH :-D
Očekávám to někdy ve druhé polovině letošního roku - říjen - listopad - prosinec 🙂
Rok po vydání v gejmpásku ♥
Legenda se vrací😉👆❤️
Sem s tim. Narozdil od Resiho bych ale asi SH na VR nedal s čistým prádlem.
Na Showcase v květnu ukáže Sony pořádný gameplay, který završí oznámením datumu, hádám. No, jsem vážně zvědavěj, jak se s tím Bloober popral.
Napsat komentář
Pro přidání komentáře se přihlas.