Konzolista.cz

První video z arkády Cel Damage HD

novinkasobota 5. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: První video z arkády Cel Damage HD
Na konzole PlayStation 2 a Xbox vyšlo celkem povedené demolition derby v animovaném stylu Cel Damage, které nabídlo hlavně v multiplayeru spoustu zábavy. Před nějakou dobou bylo oznámeno, že se připravuje HD verze pro konzole PlayStation 3, PlayStation 4 a PlayStation Vita, na nichž vyjde ještě během jara. Protože vydání je od nás vzdálené jen několik týdnů, bylo dnes vydáno první gameplay video z HD verze, na které se můžete podívat níže v novince. Remaster bude obsahovat 13 prostředí, tři herní režimy (deathmatch, capture the flag a race), deset vozidel a split-screen multiplayer pro dva až čtyři hráče.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

První video z arkády Cel Damage HD
První video z arkády Cel Damage HD

Komentáře (1)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
jiridvorak515

Pamatuju z prvniho X box.Na PS2 to asi v Evrope nevyslo,protoze bych ho mel.Jinak super blaznivina.Techto her by mohlo byt vic.REZ HD vyjde ?