Konzolista.cz

Cel Damage HD vyjde už příští týden

novinkapátek 18. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Cel Damage HD vyjde už příští týden
Teprve na konci února vývojáři ze studia Finish Line Games oznámili HD předělávku slušné arkády Cel Damage, která vyšla na PlayStation 2 a Xbox. Nová verze v HD rozlišení míří na PlayStation 4, PlayStation 3 a PlayStation Vita. Dnes bylo oznámeno, že na PlayStation Store se dostane už příští týden, stát má 10 dolarů a samozřejmostí je podpora Cross-buy, takže postačí koupit jednu verzi, s níž získáte i další dvě. Cel Damage HD bude obsahovat 13 prostředí, tři herní režimy (deathmatch, capture the flag a race), deset vozidel a split-screen multiplayer pro dva až čtyři hráče.
Zdroj: blog.us.playstation.com/
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Cel Damage HD vyjde už příští týden
Cel Damage HD vyjde už příští týden

Komentáře (1)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
jiridvorak515

Tyhle blazniviny muzu.

Sice zde pisete PS2 verzi,ale v CR urcite nevysla.Ja mam X box verzi,ktera ve ctyrech byla naprosta bomba.Na HD port se tesim uz protoze ji budu hrat na SONY masiny poprve.