První informace o Uncharted 4: A Thief's End

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
Komentáře (22)
Tak to mi nejak uniklo kolik je nasemu milackovi,chlapeckovi Nejtenkovi;)
Uz si chci vzit zase samopalek a pokosit 2547 nepratel.Najit sto pokladu a koukat na zadek Chloe!I love it:)
Pecka
tombriderouncharted
Drakeuv vek se zatim vzdy odrazel od roku, kdy jaky dil vysel.
U1 - 31
U2 - 33
U3 - 35
U4 - 39?
Trailer jsem shlédl už po xté a pokaždé mi přeběhne mráz po zádech. Vypadá to naprosto úchvatně a temnota jungle mě ihned pohltila [s1]
No na hru jsem zvědav, minimálně po audiovizuální stránce. Ale asi nejvíc bych ocenil, kdyby tvůrci změnili i koncept a vrátili se víc k adventuře. Trojka byla až moc akční a dost mě tím nudila a ke konci už nebavila a dohrál jsem to vlastně jen kvůli tomu, jak to skončí.
[s7][s7][s7] Nathan [s7][s7][s7]
A já si říkal, že v tom videu vypadá už nějak staře.. každopádně to vypadá temně a i kdyby Natnan na konci umřel, tak co.. Lara taky umřela a od té doby je Tomb raiderů o 5 dílů víc :D
eeeee tak to sú masový vrahovia v každej akčnej hre ... iba prechádzať pozerať svet kochať sa ,lúštiť puzzle by síce bavilo na neakú dobu ale keby si mal za celú hru vystreliť dva tri krát neverím tomu že by hra mala predaje a vetšiu škálu fanúšikov (kľudne to nazvi že to je kvôli tomu že ide o casual zameranie dnešneho herného univerza ak sa budeš lepšie cítiť ) .. tak isto akákoľvek iná hra .. vpodstate je masový vrah aj ten mário čo sa tu spomína ..
Zlodej je ten, kdo nekam nepozorovane pronikne, neco zcizi a zase zmizi. Ten kdo pri tom zabiji je lupic. A kdyz pritom zabiji vsechno, co se mu priplete do cesty, tak je to psychopaticky masovy vrah. Hry uz by se konecne mohly odprostit od tohoto primitivniho beckoveho klise. Kdyby se z Nathana stal skutecne zlodej, alespon jako jedna mozna alternativni cesta, byl by to znacny pokrok.
Sully je sympaťák, lepší než všechny N "charaktery" dohromady, ale vypadá to že ho ten psychopat Druckmann odpraví [s13][s8]
Risix-dobrá trefa[s16][s16][s16]
Kanive : Naopak kdyby ten kníratej sňatkovej podvodník natáhl bačkory , tak by snad konečně Nintendo začlo něco dělat :)..
Jinak jestli bude příběh vážnější budu jen pro .
Sully nemůže umřít. Pokud si dobře vzpomínám za celou sérii byl "zabit" už celkem třikrát. Kdyby měl být zabit počtvrté a tentokrát doopravdy, už bych to asi nedokázal brát vážně a patřičně to prožít.
kdyby umřel mário, umřelo by nintendo :D :D :D
Tak snad to konecne dopadne a Drake nam natahne backory :)
Naughty GODs
Doufám, že Sully přežije, už ve 3 byl na chvilu mrtvej a to mi stačilo.
To bude pecka, moc se těším!![s7]
Hra - mistrovske dilo , kvuli kteremu si vezmu dovolenou a od TV neodejdu az do konce. A to me jeste letos ceka TLOU na PS 4, ktere jsem nehral. [s6]
Teaser z dialógov naznačil,že sa pravdepodobne bude jednať o posledný diel...Tipujem smrť na konci hry nejakej postavy a mohol by to byť aj samotný Drake. Rozhodne dúfam, že toto bude hra kvôli ktorej pôjdem do PS 4...
1.