První deníček The Making of Uncharted 4 o vývoji série Uncharted

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Podle Shawna Laydena není přechod na čistě digitální distribuci velkým překvapením
novinka
Remake hry Gothic dostane oficiální češtinu na PC i konzolích
novinka
Byl oznámen čas spuštění Assassin's Creed Black Flag Resynced
novinka
Studio Arkane Lyon má nového ředitele, jde o spoluzakladatele MachineGames
novinka
Hra Dune: Awakening dostane fyzickou verzi pro PS5, podívejte se na deníček vývojářů s rekapitulací posledního roku
novinka
Sony zabila hry na Blu-ray Discích pro konzole PlayStation, od ledna 2028 budou hry vycházet pouze digitálně
novinka
Podle analytiků vyjde konzole PlayStation 6 nejdříve koncem roku 2028
fórum
Think before you sleep
novinka
Simulátor života inZOI byl odložen pro PS5 na příští rok
novinka
Studio Obsidian Entertainment má vyjednávat s Microsoftem, aby se vyhnulo zavření - UPDATE
Komentáře (13)
Evžen Detox: na 9 hodin bude U4 si to už dohrál že víš délku hry ? a U4 má denně Reklamu ? že o tom teda nevím jak dlouho nic nebylo a teď se před vydáním když budou tak je to snad normální krok který děla snad skoro každé studio navíc jestli tě to sere tak je nemusíš sledovat doufám až začne reklamní masáž na to tvé GT doufám že budeš stejně reagovat :)
deníčky a videa až po dohrání 4ky
Moc peknej denicek, už se tesim až to budu mít doma
Evžen Detox: je to klasická reklamní kampaň kterou dělá každé studio a kolikrát ještě větší takže tě v tomhle případě asi sere každá hra v četně GT které tohle taky zažije neboj se :) to pak jako fanoušek nejspíš budeš asi spokojený co ? :D
stepo: Ale jak krásně úchylný romo: Zapomínáš, že 98% Xbotů má doma Pleják, aby mohli hrát ty nelepší hry.
No super těším se na další deníček :)
romo: to bych zase neřekl neznáš hraní na Youtube ? :D
Zase to tady trapi lidi,co to nemuzou a ani nebudou hrat
Už aby U4 vyšlo, věřím že to bude jízda na, kterou jen tak nezapomeneme.
To je nášup
Pro mě osobně je studio Naughty Dog důvod proč vlastnit právě Playstation pro mě nejlepší studio vůbec vždy jsem se u jejích her parádně bavil už od dob ps1 :) oni prostě zklamat snad ani nemůžou :)
digestor: Tak lepší vydat hru s odkladem, než ji úplně zrušit a zavřít studio.