Project Cars znovu odložen, tentokrát na duben
novinka•středa 18. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Slightly Mad Studios
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
fórum
Think before you sleep
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Xbox series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
Komentáře (21)
ty vole to GT7 musí bejt neskutečnej nářez, jak se na to každej těší. Ta hra má předobjednávky a ještě z ní nebyl ani obrázek :o) Project Cars a 14dnů k dobru udělá určitě z nedodělaný hry - odladěnej produkt ;o) Dneska je hold v módě dělat unáhlená oznámení a mít velký oči, co všechno jsem schopnej stihnout a pak už jenom odkládat .. odkládat a odkládat. Na druhou stranu, když si vemu, že zákazník platí stále stejnou částku, ale vývojáře-potažmo producenta to stojí víc a víc peněz, tak je to vlastně jeho blbost, hlavně ať je to hotové, hold si kluci vydaj o jedno DLC víc, aby si těch 14dní navíc zaplatili ;o)
Mě teda rozhodně stačí DC a už se těším na GT7, protože to bude teprv závodní hra :-)
oni to posunuli schválně do měsíce kdy nebude konkurence jiných hitů.Jinak mě stačí Forza a Drive Club víc závodů nepotřebuji./akorát Rallye bych vzal/[s14]
Nevím možná už poslední update tam dělal bordel ale tady se řešilo jen kdo co má najeto ve hře za km možná by bylo lepší dát online závod než se čuměl co kdo najel a kdo jen off tak tu hru ani nezná
V PC mám už něco málo najeto a paráda určitě jen to dobré můžu říct jen na off závody...nejlepší je jak to pomlouvat je jednoduché a nehrát ani online gt6 kde jedeš závod a jedeš do pitu a dostaneš nasekáno 10 vteřin od toho kdo tam jede za tebou a máš po závodu
Hulvat aspoň si zjisti co linkuješ než budeš veřejně něco odsuzovat... byl to bug ne ukázka fyziky..
Nemusi to byt nejhorsi , ale ja si pockam na GT7 ... GT7 ukaze co je ps4 za zelezo [s7]
Není důvod smutnit... link
To nedopadne dobre[s14]Za 14dni toho jiste hodne dokazou[s14]
Hra z PC, co můžete taky čekat .)
ty vo..........,kolikátej už to je odklad? To jsou ale .......[s3][s3][s3][s3]
Vtipná komunita... u odkladu zaklínače si tady všichni radostně píšou "To je dobře, nechci nefunkční hru", ale někdo míň známej si dovolí odložit hru, aby ji mohl pořádně dokončit a hned je to nedůvěryhodný studio, hra je fail a okamžitě odepsaná bez jakýhokoliv zahrání .... tleskám vám
cocoflowa: Fail jsou akorat ty tve dokola se opakujici kecy na Project CARS, samozrejme ze odklad zamrzi, ale az to vyjde, budou to skvele zavody a s tim nic nenadelas. Podle me se akorat bojis, aby to po strance zavodeni nenatrhlo zadel tvemu milovanemu GT. Verim,ze az to vyjde, GT uz nezapnu.
Ďalší odklad? Tej hry sa snáď už nedočkáme...
Lol :DDD bezte si zahrat Tiny Brains vy "zruseno" :DDD Lepsi vtip jsem necetl...
Jj tady jsou zase všichni ultramegamástři, který by to zvládli naprogramovat za týden...
Nebo snad chcete aby to odflákli a vydali mr*ku? 2 týdny už nikoho nezabijou
tak pro zhrnutí : hra mněla vyjít ze začátku jen na PC , potom byla rozšířena na PS 3 a Xbox 360 , tohle vývojáři odpískali s tím , že vyjde jen na PC a nové konzole v listopadu a mněla již stanovené datum . 14. dní před vydáním se hra zase odložila se slibem vývojářů že to je poslední odklad a nyní se hra odkládá znovu , jen pro připomenití , tahle hra je tuším ve vývoji aspon 5. let .
nesqvik : já PS 4 kupoval v říjnu a že PC bude zrušen jsem psal jak píšeš před měsícem , možná nakonec bude opravdu zrušen
Strašně se těšim, 14 dní mě už nezabije. Alespoň bude čas na FF Type-0 :-)
Lubino, nenech se vysmát. Před měsícem jsi tu vykládat, že bude hra zrušená a najednou jsi kvůli ní kupoval PS4 :D
kvuli téhle hře jsem kupoval PS 4 a nový volant , už přestávám věřit , že tahla hra vůbec vyjde . Snad nechce věřit tomu , že 14. dní vývojářům stačí na dodělání hry . Vývojářům už nevěřím ani slovo
Téhle hře vůbec nevěřím...
[s3][s3][s3][s3][s1][s1][s1]no co už, necelé dva týdny mě nezabijou...[s14]