Konzolista.cz

Project CARS vyjde letos v listopadu, nový trailer

novinkastředa 23. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Project CARS vyjde letos v listopadu, nový trailer
Závodní hra Project CARS od indie vývojářů Slightly Mad Studios je ve vývoji několik let, přičemž jsme zatím věděli, že vyjde na konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Wii U během podzimu. Dnes bylo oznámeno, že hra dojede do cílové rovinky letos v listopadu, takže už máme konečně nějaký ten konkrétnější termín. Navíc vývojáři vydali i parádní trailer, který se jim povedl a určitě byste si ho neměli nechat ujít. Naleznete ho níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (25)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

A uz tu mame konkurenci link [s6]

evox

Maverick: ajo takto [s6] a ja si uz myslel ze si dalsi moto narcis, promin moje chyba. Na chovani auta pri kontaktu si budem muset pockat nez ukazou gameplay, do te doby vse ostatni je teorie. Taky doufam ze indi studio se predvede ze je potreba brat vazne.

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club

evox.. to si mě špatně pochopil.. mně spíš šlo o tu fyziku co to s tím autem vpředu dělá "nedělá".. vůbec né o to, nakolik je auto zdemolovaný. Že jsou v GT autíčka z autodromu s plastogumovym kačerem okolo sebe je už dneska raritní záležitost :o) Pro mě osobně míra zničitelnosti není vůbec důležitá.. spíš mě zajímá ta fyzikální propracovanost vzájemnýho působení.

evox
👍1

Maverick: aspon ze upadne to kridlo, v GT slysis jen kopanec do popelnice, jako by na tom zalezelo jak bude auto vypadat pri crashu, to radsi at venuji cas jizdnimu modelu.

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club
👍2

to by byla taková krása, kdyby to nepodělali :o) .. dokud nezahraju, nevěřím... ač to má moc pěkně našlápnuto. Trailer pěknej. Trochu divně se kouká na tu havárku, když jedno BMW nabourá do druhého, které téměř stojí.. zadní BMW lítá vzduchem a přednímu BMW upadne křídlo a tím to hasne :o)

bf333
bf333 #Ravens

Uz jsem dost starej abych jasal z traileru a ani z nich kvalitu samotne hry nepoznam.Navic kdyz z konzoli neukazali ani tuk,ale muze to byt dobry,coz zjistim az v listopadu.

sotysnake
sotysnake #snaaaaake

Naprostá paráda, doufám že pujde hrát na G27 [s12]

zubica
zubica #pamik56
👍1

Pro PS4 vyjde letos i GT?

A Project Cars mají být výhradně okruhy nebo i městské okruhy atd?

Vypadá to jako velká konkurence všem závodním hrám...

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

Krása [s6]

Gibsn

Jeste nikde

kaktusak_cz
👍2

must have

Harnet
Harnet #SONY
👍3

Tak z toho jsem šel do kolen [s7] [s7] [s7] čumim nato porad dookola a nemužu se odtrhnout, no boži!

Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

Letos to bude herne asi hodne silne, to bude penezenku dost bolet. :-)

dado20
👍2

No... vypada to naložene.

Harrykoks

A pokud to bude podporovat Morpheus tak snad prestanu chodit do prace[s14]

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍2

Už, aby byl listopad. Tohle bude pěkná konkurence pro GT a FM.

RomeoSVK
RomeoSVK #RomeoSVK

Trailer efektný, ale do novembra je ešte veľmi ďaleko, žiaľ. Chcelo by to nejaké originál gameplay video z verzie ne nové konzole.

V každom prípade môj záujem vzbudili. Uvidíme, čo príde ďalej...

426kahemi
👍2

evox: Stará „S-kláda“, zde v jiné livery [s1] link

evox
👍1

1:33 min. co to je Bentley Mulsanne? ve skoku na Nordschleife [s6] Video s hudbou je naprosta pecka.

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍5

Tak zatím to vypadá luxusně, uvidíme jak se to bude ovládat a pokd to bude dobrý, tak to bude konečně vážná konkurence pro stávající závodní hry a tím zkončí i nekonečné dohady GTvsFM ....

těším se ....[s12][s12][s12]

jiridvorak515
👍2

To opravdu bude na Wii U,tak to jsem zvedavaj na Gameplay ?

PS4 a X One se nebojim to bude nares.

Aby z Wii U nevznikl port na X360 a PS3, kdyz jsou si HW tak podobne. Dalsi gamesa na PS4 v kalendari.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍2

miky20: Moje slova, je toho už hrozně moc, a jak píšeš e3 nám ukáže ještě víc! Jinak vypadá to parádně, určitě někdy pořídím.

bezatom99
👍2

vostréé.[s6]

miky20
miky20 #One& only
👍7

Tenhle rok toho bude fakt hodně. Kdo to má všechno hrát? A to ještě nebyla E3, panebože :D

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍5

Tohle mě nemine...Opravdu paráda.[s6]

Související články

Nejčtenější články