Konzolista.cz

Project CARS - Start your engines trailer

novinkapondělí 19. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Project CARS - Start your engines trailer
Závodní hra Project Cars od Slightly Mad Studios už je téměř dokončena, takže je čas ji začít trochu více promovat. Dnes tu máme od vývojářů nový trailer, který ukazuje spoustu nových pěkných záběrů z hraní, podívat se na něj můžete níže v novince. Pokud nenastane nějaké nečekané odložení, hra Project Cars vyjde 20. března pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Nintendo Wii U verze bude následovat později.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (20)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
MalkinCZE
MalkinCZE #Balboa1980

jsem zvedavej na grafiku jestli to bude lepší než Forza5

olda
olda #su moravák
👍1

Jen víc takových pravých závodních her , konkurence je potřeba jako sůl :)

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Tak tahle závodní hra vypadá dost dobře!!! Těžká konkurence jak pro GT, tak pro Forzu[s16]

risix

Vypadá to dobře ale ta hudba v traileru je děs .

haztrman

Vyzera to hodne zaujimavo,som zvedavý či hra bude tak dobrá ako trailer,velmi sa teším na porovnavacie recenzie jazdneho modelu a atd. s Forza a Gran Turismo(o ktorom mam pocit ze Forzu ako konkurenciu asi ignoruje ,ale snad spozornie ked si uvedomi ze je tu niekto proti a nie jeden,že GT nie je tu sám a súperi tiež riadne šliapu na plyn)ak to nebude Gran Turismo ,kvoli ktoremu si kupim opet nextgen tak nejaka automobilova hra to bude(aj ked u mna kraluje na oldgen GT6!) !

-ak je pravda že tam bude Brno tak je kur.a super !(Kludne aj Most ,Slovakiaring atd by bolo super)

ps špzetky nee ,ja som zas rád ,ked mi napovie čo za model to je [s11]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍6

Jestli se to povede, jakoze to vypada, ze jo, tak mame vaznou konkurenci GT a Forzy!!! A to je jenom dobre.[s4]

syky131

Jaky volanty bude hra podporovat?

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN

Ve Slightly Mad Studios ví, jak člověka nabudit na svoji hru, safra!

olda
olda #su moravák
👍1

Tak snad už nebude odklad ,pokud budou verze totožné ,tak beru na Xbox One

Paprik
Paprik #PS5&XSX

Bojím se, aby to nebylo z každého trochu, ale celkově bezpohlavní...

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍2

Trailer moc pěkný, tak doufám, že se takto povede i hra :-)

Gibsn

shořely by mu vibrační motorky :D

AK-47
AK-47 #mejdzr81

Gibsn: hlavně tu cestu do Brna. To by dualschock měl šok? Ta D1 to je mazec, možná tam mám dva tlumice[s6]

Harrykoks
👍1

Uz jenom 2 mesice, boze jak ja se tesim.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Zatím ocekavani nejvetsi

Gibsn
👍6

+ bude tam i Brno

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍9

Espézetky poráží GT na celé čáře :D

elpaulo
elpaulo #elpaulo

to bude nářez! [s4]

CheRulez
CheRulez #Steelbooky
👍5
👎1

Chce to konečně pořádnou konkurenci pro Gran Turismo. Mám radost že vidím na civilních autech espézetky a ne ty stupidní označení typu auta jako v GT.

Lubino1
👍6

kurna , at už je březen , volant koupen , ted už jen čekám na pořádnou závodní hru

Související články

Nejčtenější články