Project CARS - Start your engines trailer
novinka•pondělí 19. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Slightly Mad Studios
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
Komentáře (20)
jsem zvedavej na grafiku jestli to bude lepší než Forza5
Jen víc takových pravých závodních her , konkurence je potřeba jako sůl :)
Tak tahle závodní hra vypadá dost dobře!!! Těžká konkurence jak pro GT, tak pro Forzu[s16]
Vypadá to dobře ale ta hudba v traileru je děs .
Vyzera to hodne zaujimavo,som zvedavý či hra bude tak dobrá ako trailer,velmi sa teším na porovnavacie recenzie jazdneho modelu a atd. s Forza a Gran Turismo(o ktorom mam pocit ze Forzu ako konkurenciu asi ignoruje ,ale snad spozornie ked si uvedomi ze je tu niekto proti a nie jeden,že GT nie je tu sám a súperi tiež riadne šliapu na plyn)ak to nebude Gran Turismo ,kvoli ktoremu si kupim opet nextgen tak nejaka automobilova hra to bude(aj ked u mna kraluje na oldgen GT6!) !
-ak je pravda že tam bude Brno tak je kur.a super !(Kludne aj Most ,Slovakiaring atd by bolo super)
ps špzetky nee ,ja som zas rád ,ked mi napovie čo za model to je [s11]
Jestli se to povede, jakoze to vypada, ze jo, tak mame vaznou konkurenci GT a Forzy!!! A to je jenom dobre.[s4]
Jaky volanty bude hra podporovat?
Ve Slightly Mad Studios ví, jak člověka nabudit na svoji hru, safra!
Tak snad už nebude odklad ,pokud budou verze totožné ,tak beru na Xbox One
Bojím se, aby to nebylo z každého trochu, ale celkově bezpohlavní...
Trailer moc pěkný, tak doufám, že se takto povede i hra :-)
shořely by mu vibrační motorky :D
Gibsn: hlavně tu cestu do Brna. To by dualschock měl šok? Ta D1 to je mazec, možná tam mám dva tlumice[s6]
Uz jenom 2 mesice, boze jak ja se tesim.
Zatím ocekavani nejvetsi
+ bude tam i Brno
Espézetky poráží GT na celé čáře :D
to bude nářez! [s4]
Chce to konečně pořádnou konkurenci pro Gran Turismo. Mám radost že vidím na civilních autech espézetky a ne ty stupidní označení typu auta jako v GT.
kurna , at už je březen , volant koupen , ted už jen čekám na pořádnou závodní hru