Project Cars s podporou Project Morpheus na PS4
novinka•středa 26. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Slightly Mad Studios
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
Komentáře (15)
2018?
fanda: Co to je za dementa taky chci jeho práci. Dělám to samé ale zadarmo sakra.
Oclus Rift koupil Fajcebook :D
Jako dítě jsem četl řecké baje ale na Morpheus nebo morfea si nevzpomínám.
PS3Fanboy: Ehm. Řecká. [s6]
PS3FANBOY..
Asi mytologie zvaná HOLLYWOOD [s6]
Jinak.. link
Vcelku potešujúca správa, s VR headsetom to môže byť úplne iný zážitok. Ale vzhľadom na to, že zatiaľ vôbec nevieme kedy Project Cars vyjde (o Project Morpheus ani nehovorím), tak je to úplne bezpredmetné...
Starky: Aha díky. Co je to za mytologii?
Bude-li moznost si tuhle "virtuální realitu" od SONY v klidu vyzkouset nekde v elektru, tak si milerád zkusebne projedu pár kol v tyhle parádne vypadající hre, at vím o cem to vyvojári ze SLIGHTLY MAD STUDIOS tak nadsene hovorí [s14]
No, na budoucí GRAN TURISMO 7 jsem zvedavej, ale na PROJECT CARS se zatracene tesím - s Morpheusem i bez nej [s14]
PS3Fanboy: Morpheus je buh snu, Wachowsti tak pojmenovali tu postavu v Matrixu, protoze to byl prave on, kdo vlastne Nea budil ze snu.
Tak tohle je naprostá bomba! To bych nečekal ani ve snu.
Project Cars je novej název Driveclub nebo jak? Nechápu, proč si zas takhle konkurují na jedné konzoli.
jinak ale představa mít na hlavě tu věc a sedět v nějaký vibrační sedačce.. to musí být docela mazec [s12]
Jo aha, ona je to multiplatforma.. tak to zas budou muset šetřit na grafice, aby to zvládly i podkonzole :D
ano.. tohle jediný může zásadně přiblížit reálnost dnešních semi-simu. Není to dynamická kamera ala shift.. nejsou to odrazy palubovky v předním skle.. je to skutečnej rozled nezávislej na televizi. Mít před sebou tři televize posazené do "oblouku" není totéž a kokpit view by pro mě dostal novej smysl a konečně by dávalo rozum z jeho pohledu závodit.
Project Morpheus to je jako podle Morpheuse z filmu Matrix? link
jj, jenže ta hra je už tak dlouho ve vývoji , že ani vývojaři sami nevěří , že hra někdy vůbec vyjde