Project CARS na PS4 v 60fps, na XO zatím vývojáři nevědí + trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (20)
Jak píše Redjous75, než abych zahodil kompletní závodní set s G25 a jezdil to v PS4 na ovladači jak nějakou arkádu, tak si to raději nekoupím. Ještě není ale všem dnům konec a třeba přání hráčů vyslyší a bude i podpora volantů Logitech G25 či G27 [s16]
Spíše to vývojáři ví, ale nechtějí pobouřit fanoušky Xoboxu. Jde vidět, že je opět problém rozjet na ONE něakou lepší hru v 1080p 60fps[s8]
N podle Logitechu je jasně G27 s poslední řadou . Celkově podpora Logitech hraček pro konzole skončila už někdy před 2 lety. Pokud si někdo vzpomene na GT5 kde ofiko podpora chyběla pro G27 skoro rok už jasně ukazovalo na to kam to s Logitechem jde když už dvorní spoluprce s PD vzala za své a hlavním volantem v GT se stal šílenej korejskej Thrustmaster. Dle vyjádření Logitechu / tedy alespoň nějaké konverzace na twetových účtech / tak ty se k podpoře nijak nemaj a studio vývojářů se tak k podpoře staví odmítavě s tím že dalších mžností podporovaných volantu je celá řada spolu s výjádřením že vývojáři se plně soustředí na parádní prožitek při ježdění na ovladači. Ta to už je úplně výsměch .Jasně zahodím kompletní závodní set a sednu si ke hře s ovadačem!. To je jako pít teplou vodu v 30stupních [s6]
Firma logitech prohlásila že volant na PS4 musí mít nějaký speciální čip který volanty pro PS3 nemají.A že budou hledat řešení.Takže zatím jenom volant Thrustmaster.
Fanda bude vo Forze aj autobus?[s6]
mmmacko37: a píšu snad, že je to špatná hra?
Král je stejně jen jeden a ten ještě asi dlouho nebude. Hrát místo toho papundekloviny a auta s pár polygony je zbytečné. Lepší se vyřádit v DC a počkat na GT :)
Myslim, ze z tech komercnejsich her je (Forza, Gt, Project CARS) je nejslibnejsi prave Project CARS, ale kazdemu sedi neco jineho a kazdy at si vybere podle sveho uvazeni.
Pokud mate zajem se o Project CARS dozvedet neco dalsiho, tak navstivte link
Stinky Johnny: Ta Forza je naozaj dobrá... Naj auta co som kedy hral...
papundeklový fanda zase řádí a všem nutí Forzu, to je jak Svědci Jehovovi.[s6]
zurgut303: Forza na XO iba 30fps... link
cele je to dost na nic ked PS4 nepodporuje G25 a G27. malo ktor ma volant podporujuci PS4
Jen 60 tisic polygonu?:D A predtim jak se chlubili krasnymi fotkami a ono todle :D
No nic,ja jdu stejne jako argokib do Driveclubu,arkadovky mam radsi...neni nad Burnout revenge a Ridge racer7
To bude asi to nejlepší, co letos vyjde na PS4 za závodní hru.
fanda: hrál sem forzu 3 a 4 na 360.Mě tyhle rádoby simulátory nuděj.Radši mám arkády.Proto mě nic nenutí kupovat one.[s14]
fando každýho baví něco jinýho,pochop to už.Mě třeba forza vůbec nebavila.Radši si zahraju Ridge Racera na PS2[s6]
Na forzu ti házim bobek[s14]
Zas jednou se ukazuje, proč jsem si koupil konzoli PS4, diky S[s7]NY [s12]
Project Cars a Drive Club [s7]
Bože, proč mě trápí trailerama? To je jak ve strip baru, člověk si ani nemůže sáhnout... pak nemají být lidi v depresi... :)))
Super :)
na XONE bude to samé