Práce Amy Hennig na čtvrtém Uncharted byla vyhozena do koše

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Leonovi S. Kennedymu bude patřit zhruba polovina hry Resident Evil Requiem
novinka
Akční RPG hra Star Wars: Fate of the Old Republic vyjde dříve než v roce 2030
recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
novinka
Star Wars: Fate of the Old Republic není přímé pokračování Knights of the Old Republic
fórum
Think before you sleep
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
Komentáře (8)
Nic proti, ale Amy Henning napsala a režírovala všechny tři díly, takže napsat že nějaký díl zmršila je trochu mimo.
mike100: Nová krev? o.O
Benjamin Skoro vždycky dělají větší studia na dvou hrách zároveň, ale třeba jen 10% týmu teď nebo bude rozebírat co bude v TLOU 2, jak to bude a tak dál :). Každopádně si myslím že je paráda, když se i do známých serií pouští nová krev v podobě jiných vývojářů. Hlavně u hry nad kterou sem ještě týden slzel blahem :D.
Benjamin nikdo, ND uz ma zas jen jeden tým.
Taky jsem spokojený s tímto rozhodnutím U2 se mi zamlouval nejvíce proto jsem rád že na tom pracuje stejný team co dělal na u2 a tlou :)
Správné rozhodnutí, ta tlustá bréca už tu sérii trošku mršila. Nový díl se ponese v mistrovském duchu tvůrců té nejlepší hry i remasteru .)
Tak počkat. Nevím jestli vám to došlo, ale pokud tým TLOU dělá na U4, tak kdo teda maká na TLOU2? :-O
Pro mne dobrá zpráva, alespoň ve hře nebude ten brutální horde mód v každé místnosti a miliony zabitých nepřátel...