Konzolista.cz

Pondělní trailer na MGS V: The Phantom Pain bude mít 5 minut + rozloha světa

novinkapátek 6. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Pondělní trailer na MGS V: The Phantom Pain bude mít 5 minut + rozloha světa
Na akční hru Metal Gear Solid V: The Phantom Pain se nejde netešit. Dnes vývojáři z Kojima Productions prozradili, že už příští týden budou prezentovat na E3 30 minut dlouhou demoverzi, z níž se následně určitě dostanou na internet záběry, navíc nebude chybět ani klasický trailer. Ten bude mít tentokrát 5 minut, co přesně by měl obsahovat, zatím nevíme. Co ale víme, je rozloha mapy. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain bude open world hrou, jejíž svět bude mít rozlohu 24 kilometrů čtverečních – 200x větší mapa jak v Ground Zeroes. Níže se můžete podívat na obrázek, jak vypadá mapa světa v porovnání s předchozími díly.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Arrozo
Arrozo #PS5

Moc velka mapa, snad se veskery herni cas podari vyplnit, aby nebyl cas na nudu...tu jsem zatim v zadnem dile nezazil...

666bocjan666
👍2

nevim já mám z toho open worldu docela strach . . .proč musi byt všechno open world ? MGS byl nej tak jak byl , ale třeba mě zas Hideo ukáže že sem byl na omylu a tohle MGS potřeboval . . .

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

lol az tet jsem se podival kdo jsi "had " xDD jsem nemusel nic vypisovat my to zname xD

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

naked : jak jinak [s16] Pro me je MGO modla - skoda ze je MGS4 MGO off ... Ale opatrne tady je to sami znalec reknou ti ze MGO je shit a Ucko online je best xDDD mel jsem gp 1498 a byl jsem jako leader meho clanu druhy v turnaji - ale jen 1x za 3 roky hrani - pro me to byly zlate casy - cekam ze se vrati s MGS5 PP MGO ... tesim se my aim is my life xD lol

naked-snake89
👍1

Kostej : nápodobne :D

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍2

U tehle hry stravim mrte hodin a u MGO zas par let [s16][s7]

inmax
👍2

no hlavně aby na tý mapě bylo co dělat, aby tam nebyli jen 2 vesnice + vojenská základna a mezi tím budeme půl hodiny přejíždět na koni :)

každopádně těšing!

Spoock
Spoock #geek
👍5

Doufám, že ta mapa nebude jen Afghánistán, ale třeba i jungle a hory, aby to nebyla jen nudně žlutohnědá krajina

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👍4

pecka :) těším se

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER

no, tak to už bude chtít PS4

Související články

Nejčtenější články