Polyphony Digital hromadně nabírá nové vývojáře, vývoj Gran Turisma 7 se rozběhl na plné obrátky








novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
fórum
Steam machine
Komentáře (30)
Tím "jediným pravým GT hrácem" jsem narážel na Tvuj rozbor mých (ne)znalostí ohledne GT série, kde Tvojí vetou - ty o GT nevíš absolutne nic, jsi ten typ hráce, co potrebuje. aby mu hra dala trat, auto a dojet jako první, nic víc - budíš dojem, že jenom ty hraješ 15 let GRAN TURISMO a nikdo se Tvým znalostem nevyrovná [s14]
V cem máš ovšem naprostou pravdu je to, že já nejlepším hrácem "nejlepší automobilový hry sveta" skutecne nejsem a nikdy jsem takový ambice nemel. Uprímne, v žádný videohre nemám chut' být nejlepší a má to jeden jediný duvod. Hraju videohry pro zábavu, ne kvuli žebríckum, skillum, headshotum, trofejím, prvním místum a "sláve". A práve to GRAN TURISMO, nad kterým se tady rozplýváš (a vlastne i všude jinde), tak to už tu zábavnost v mých ocích ztratilo a proto mi v tuhle chvíli nemá co nabídnout. Chápu, že je to težký pochopit, ale už je to tak. Budoucí GT7 tu povestnou jiskru v mým srdci možná zase zažehne a já se s nadšením vrhnu do hraní, ale zatím tomu nic nenasvedcuje...
Osobne nemám nic proti fanouškovství, je hezký videt, když nekdo necemu fandí a vychutnává si tu vec plnýma douškama, ale nic se nemá prehánet, ani fandení ne. A co si budeme povídat, pri Tvých "výstupech", který pravidelne predvádíš u novinek, který se venují jiným automobilovým hrám/simulátorum (než je Tvoje GT modla), je jasne patrný, že Tvoje fanouškovství už prešlo ze stádia "srdcový fanoušek", do stádia "extrémistický fanoušek". Takže pokud jde o to vytažení hlavy z pr*ele, možná by sis jí mel vytáhnout jako první [s16]
To já jsem si naopak stacil všimnout, že z Tebe opravdu padá jedno vetší lejno než druhý [s14]
Ale já to beru, Ty náš jediný pravý GT hráci, pred kterým se mi ostatní "nuly" (s ubohýma desetitisícema virtuálních i statisícema reálne naježdených kilometru) hluboce klaníme. Jsi náš vzor a Tvoje ridicský schopnosti i znalosti jsou jen nesplnitelným snem nás ostatních....viva Cocoflowa [s6]
Co na to napsat [s14] Snad radši nic, škoda klávesnice / gamepadu [s6]
Stinky Johnny..
Proc myslíš, že se na konzolích tolik kupují (do nedávna kupovaly) automobilový videohry jako GRAN TURISMO (PLAYSTATION) a FORZA (XBOX)? Samozrejme je to zpusobený jak slavnou historií konkrétních sérií, tak i jejich oblíbeností a nepopiratelnou kvalitou. Ale ten nejpodstatnejší duvod je ten, že na nekolika predchozích generacích konzolí vlastne neexistovala žádná schopná konkurence, po který by mohl nadšenec do automobilových simulátoru sáhnout a i proto se GT prodávalo jako ty rohlíky, o kterých píšeš [s14]
Ale to se ted', díky príchodu jiný, evidentne velice slušný konkurence v podání PROJECT CARS zmení a tvurci zabehnutých sérií se budou muset víc snažit a prestat svoje série tolik "recyklovat", aby nepricházeli o zájemce. Já bych se na PS4 treba nebránil ani hre ASSETTO CORSA, jelikož zdravá konkurence je dobrá vec a výber ze 3 automobilových simulátoru je tak akorát. Nekdo bere možnost volby jako skvelou vec a nekdo muže z týhle možnosti naopak zešílet, viz. Coco. No, každý jsme strujcem svýho štestí. Bezva víkend [s14]
GrizzlyCZ: Vývojáři dělají hry proto, aby je hráči hráli a hráči hrají GT víc něž jiné podobné simulace. Kdyby GT 5 bylo tak mizerný jak píšeš, tak se ho nikdy neprodalo přes deset mega. CoD jsem ani jedno nikdy nehrál, ale když je to taková hrůza, tak proč se každý díl prodává jak rohlíky.
Stinky Johnny prodeje a popularitu série GT ti nikdo nikdy zpochyňovat nebude. Spíš se nabízí otázka, jestli se poslední GTčka i přes pokles jakosti neprodávala hlavně díky té pověsti, kterou si série vytvořila na PS2. Další věc - vysoké prodeje neznamenají nejkvalitnější hru, tahle úměra neplatí ostatně v ničem. Nebo uznáváš CoD díky rekordním prodejům jako nejlepší FPS, nedejbože hru? Nemyslím si ;-) Popularita série a adekvátní kvalita hry samotné jsou faktory, které moc ruku v ruce po posledních dílech nejdou, teď je na PD, aby lidem navrátili zpátky ten pocit, že si se sílou značky kupují i lídra žánru, kterým každé GT kdysi bývalo.
Vždycky, když tu vyjde článek o GT a pak tu čtu názory některých jedinců, tak mám pocit, že GT je to naprosto nejhorší, co kdy v herním světě vyšlo. Potom odložím Vaio, vstanu a dojdu k poličce, kde mám hry na Pleják, vytáhnu GT, lásky plně se s ním polaskám a vzpomenu na desítky nádherných hodin strávených u GT a pak dostanu záchvat smíchu. GT 1 10,95 mega prodaných kusů, GT2 9,49 mega, GT3 14,98 mega, GT 4 11,66 mega, GT 5 10,45 mega a i toho GT 6 se jen na nosičích prodalo skoro 3 mega, když si vezmete v jaké době to vyšlo, tak i to je úspěch a když k tomu připočtu 4 mega Gran Turismo 5 Prologue, tak to je víc jak 60 milionů prodaných kusů, tak mě ještě někdo napište, že to kluci v PD dělají špatně, ať se můžu zasmát.
v roce 2020 se budu těšit až si to zajedu,snad tam stihnou aspon změnit zvuky oproti poslednimu dílu gt :)
Cocoflowa..
Ty si pardále pres tu svojí maniakální posedlost GRAN TURISMO sérií ani nevidíš do papule. Ty mi tady mluv o prenechání "námitek" jiným, zrovna Ty, který strašíš mezi prvníma, v kterýmkoliv tématu o automobilových videohrách, FORZA sérií pocínaje a PROJECT CARS konce, kde jenom pliveš síru i oheñ a oháníš se GTckem jako smyslu zbavený [s14]
Jinak pro Tvojí informaci, kvality GRAN TURISMO série jsem videl, vnímal i prožíval dobrých 15 predchozích let a to do fajnovýho 5 dílu link Ale ted' už vidím jen nastavovanou kaši a v razantní zlepšení, posun série nekam jinam, o level víš, nijak moc neverím. Ovšem, jestli Tebe GT série stále maximálne uspokojuje, tak je Ti práno a jsi opravdu "štastlivec". No, pokud mají ke GT sérii podobne ortodoxní prístup i v POLYPHONY DIGITAL (všechno je skvelý, není vlastne potreba nic menit, stací pridat dalších 1000 zbytecných aut a zrecyklovat 15 let starý trate), tak jim budu prát hodne štestí v konkurenci dravejších a nových smeru se nebojících vývojových studií. Kroky budoucího GRAN TURISMO 7 budu sledovat, ale s žádným "wow" efektem pro jistotu nepocítám [s14]
Plejstik3 : Neboj zazijes - ps4 neni ps3 ...Furt tady posloucham o ( fakt se mi protivy napsat jen to jmeno :) ) Forze ale GT7 pojede na poradne konzoli a ne na TV ustrendne . GT melo vzdy nej jizdni model a tet ho pomoci vykonu ps4 PD posunou jeste dal ...Moc fandim PD a pevne verim ze vsem ukazou jak se dela poradna zavodni hra . Mam ten sami nazor jako Stinky Johnny - muze te delat treba stojky na usich , ale kral je tu jen jeden Gran Turismo [s7]
Plejstiku_To si nemyslim,ozvuceni,AI,tot vse na cem maji zamakat...
Kostej-cz..
To bych chtel ješte nekdy zažít [s14]
Ale obávám se, že ten dinosaurus z Japonska, už na nejaký zadupávání kohokoliv nemá sílu a pokud nedojde k výrazný evoluci a zmenšení, tak ho ti menší predátori rozcupujou a zbude jenom vzpomínka a vybelená kostra v muzeu [s4]
Kostej_Jakou?[s6]
GT7 zadupe konkurenci do zeme [s7]
Behem hraní a užívání si závodní novinky s názvem PROJECT CARS, budu informace a dení kolem GRAN TURISMO 7 po ocku sledovat. Ovšem zatím jsem soucasným stavem série natolik rozcarovaný, zklamaný a znechucený, že dalšímu GT moc šancí nedávám a radeji nic extra neocekávám. Ale treba nakonec POLYPHONY DIGITAL a nový GRAN TURISMO 7 príjemne prekvapí. Stacilo by tak "málo"...
- Vykašlete se na 1886 aut, každý s 20 verzema a vypilujte k dokonalosti rekneme 400-500 exempláru, ze kterých bude automobilový nadšence z celýho sveta príjemne mrazit, kdykoliv jen vloží Blu-ray disk do PLAYSTATION 4 a uvidí úvodní animaci. Ne díky, z aut bez "kokpitu" si už dneska na prdel nikdo nesedne (Cocoflowa nepocítám), tak mejte na pameti, že méne je nekdy více.
- Vypustte ze základu hry (singleplayer/kariéra) ty zastaralý, smyšlený "hruza" trate z dob PS1 a porádne zamakejte na nových tratích. Pro inspiraci zajdi Kazunori k EVOLUTION STUDIOS, budeš prekvapený jak mužou vypadat virtuální trate ve 21.století. Aby se nostalgici nezhroutili, tak ty postarší smyšlený kousky z dob GT1 nabídnete formou bezplatnýho DLC, at' si je prípadní zájemci stáhnou do multiplayeru a budeme spokojení všichni.
- Pohrajte si dostatecne se zvukovou stránkou a to jak automobilu, tak zvuku na trati. Doba postoupila a u GRAN TURISMO 7 už Vám ty (ne zrovna ideální) zvuky promine jenom pár nejvernejších, ale zbytek lidí Vám to omlátí o hlavu, to si budte jistý..
- Vypustte z GT série ty hloupý "starty v rozjezdu" a nechte starty pevný, kde muže hrác težit z toho, jak kvalitne má vyladený automobil. Nebo dejte alespoñ možnost volby. PEVNÝ START? ANO-NE..
- Zapracujte do hry 24 hodinový cyklus a umožnete všechny trate jezdit v jakoukoliv hodinu. Pokud chcete zazárit a trochu se "blejsknout" pred ostatníma automobilovýma hrama, tak všem tratím, kde je to reálne možný, vytvorte verze pro 4 rocní období, tj. jarní, letní, podzimní a zimní. To by byla porádná machrovinka a potešení pro oko [s14]
- Pokud bude GRAN TURISMO 7 obsahovat kariéru a singleplayer, tak zapracujte na Al pro hráce samotáre, jelikož pokud nekdo nefandí závodení s živýma hrácema, tak at' si alespoñ trochu pripadá jako v závode, kde o neco jde, ne jako na zábave ve vedlejší vesnici, kde ho nekdo nutí jezdit "ve vlácku" pri skladbe link
- Pro ostatní hráce, kterí si chtejí naplno užívat závodní výzvy od "zavodníku" z celýho sveta, naopak prichystejte naprosto bezproblémový multiplayer, kde bude výber serveru i vytvárení vlastních závodu, naprostou samozrejmostí..
Takže pokud se tehle pár drobností (nebo jejich podstatná cást) promítne do budoucího GRAN TURISMO 7, tak je veliká šance, že si treba mojí prízeñ POLYPHONY DIGITAL získá nazpátek. Jinak sbohem a šátecek, pozdravuje krtecek [s14]
Doufám že do té doby vyjde na PS4 update abych mohl rozjet volant Driving Force GT. Neumím si představit že bych hrál GT7 na ovladači.
Jsem hodně zvědavý jak tahle skvělá závodní hra dopadne, ale myslím si, že hodně lidem vytře zrak[s16]
Jj presne tento dil bude hodne dulezity protoze jestly to zase po._u jak u GT6 aGT5 nebyli spatne ale GT4 u mne nej a doufam ze GT7 bude podobne a lepsi kurva maji PS4 Next -gen tak taky aby to tak uz vypadalo a ne ted co vychazi za polotovari no tesim se to je jasny ale nedekam ne za mene nez 2 roky tu nebude a pristi bude kurva nabitej mega titulama takze pristi rok my neva.
GT6 jsem vynechal do GT7 půjdu i kdyby to měla být předělávka GT6.
Dobrá správa [s12]pametam si som videl video z PD tusim z doby max PS2 jak tam mal nejaký japončík v studiu PD pri compoch postel na spanie a tuším aj holiaci strojček ,,, [s6]
GT je moje srdcova zalezitost,vzdycky to pro me byl důvod koupit další generaci konzole hned jak vysel další dil
Pro mě je u posledních GT největší mínus letmý start o kilometr za prvním autem. Nezapomenu na GT1 a 2, kdy jsem dlouho vybíral to správné auto na závod, a kdy od startu až do cíle jsem se potil, zda se dostanu na první místo a jestli tam vydržím až do cíle s druhým autem přilepeným za zadkem.[s5][s14]
A dnes? Vyberu si auto, snížím nebo zvýším výkon, abych se vlezl do PP a pak je to jen stíhací jízda za prvním autem v pořadí, kdy všichni ostatní jen překážejí v jízdě. A jakmile se na první místo dostanete, je na 99% jisté, že tam také zůstanete.[s15]
No pane jo!. Teprve teď?. Aha takže zase nepújde o zbrusu novou hru. Tzn. že nejspíš se odremástruje GT6 a na to se nalepí pàr novinek a nějakej ten Nissan GT-R ve specifikaci s novým stínítkem. Už teď se nemůžu dočkat.
stillalive kde to můžu podepsat? :-)
Tak od PS One jsme si vždy GT hýčkali jako nejlepší virtuální automobilovou zábavu. Pamatuji na GT4, která byla asi největším skokem v sérii. Tu jsme hráli opravdu dlouhé měsíce a roky. Kdo by nepamatoval to CGI intro za doprovodu geniální hudební kompozice. Přehledné menu, výměna oleje, zajížďky do depa pro palivo a novou obuv, několikahodinové závody, extrémně náročné časové výzvy, rallye závody, přenádherné tratě, nespočet aut, nekonečné hrabání se v nastavení vozu pro co nejlepší naději na úspěch. GT4 byla úplně nová snad ve všem a následující díly ukázali, že byla revoluční, protože vše z ní se použilo, vylepšilo a drželo si svůj standard. Od GT se opět očekává nějaká ta revoluce a tvůrci na to rozhodně mají. Otázkou je co oni sami chtějí s GT7 dokázat, protože se mi zdá, že už roky se rozcházejí s tím, co vlastně očekávají hráči. Nesplnitelné? Možná v časové měřítku. Snad další várka vývojářů vyplní mezeru v čase na modelování aut, tratí a tak bude i čas na inovace. Chci zase jít do obchodu pro GT jako pro něco, co nemá mezi hrami obdoby. Jako tomu bylo před deseti lety s GT4. Automobilová scéna obecně mezi hrami zaznamenává omšelost, zastaralost, žádnou inovaci. Mezi "simulátory" byl revolucí naposledy zmiňovaný GT4 a mezi arkádami Burnout Paradise. Kdo do dnes přinesl tak funkční offline a online zážitek v otevřeném světě bez jediné nahrávací obrazovky? To co uměl Burnout Paradise při 60fps na starých konzolích, tak ani z poloviny nezvládá Forza s Driveclub dohromady na nové generaci. Naštěstí jiné žánry zaznamenávají nárust kvality. V posledních letech se zase trochu ke slovu dostává RPG žánr a předevší survival horror žánr. Největší rozmach však nastal u filmově laděných 3rd persion her. Naughty Dog v tomto směru byli revoluční, s The Last of Us ukázali kudy se dá ve videoherním světě ještě jít dál a Quantic Dream s Davidem Cagem v čele ukazují i jinou tvář virtuální zábavy coby filmového umění variabilnějšího provedení.
Nechť PD konečně taky ukáží, že mají na to opět oprášit autíčka na konzolích do podoby, podle které by se dalo na dalších pár let tvořit.
Celkem se těším naposledy jsem hrál gt5 a určitě je co zlepšovat snad se sedmička povede a budeme mít kvalitní závodní auta ale doufám že to nebude moc dlouho trvat ale jestli se to maximálně povede tak bych jim to i odpustil kdyby to trvalo déle :-)
Ať si to sežerou GT6 doj-bali jak to jen šlo s touhle značkou Končííííííím
GT je jedina zavodni hra, ktera me bavi, ale prostoru pro zlepseni ma opravdu mnoho. Treba v ozvuceni. Obavam se vsak, ze PD jde spis cestou kvantity nez kvality a pri te spouste aut je kvalitni ozvuceni kazdeho z nich nerealne. Dale bych bral radsi mensi pocet zavodniku, ale aby mel kazdy svoji individualni ai, sve prednosti a nedostatky a podle toho jezdili. Take by bylo fajn, kdyby auta v zavodech mela srovnetelne parametry, alespon v kariere na vysich levelech, protoze vyhravat tim, ze mam tak rychle auto jako nikdo take neni uplne ono.
Konečně hra, proti které většina závodních her vypadá jako demo. Miluju ty zvuky v menu, hromadu různorodých aut, spousty skutečných a smyšlených tratí, spousty licencí a vždy fajnový hudební doprovod [s7][s7][s7]
[s7]GT[s7] je král a můžete s tím nesouhlasit, můžete protestovat, můžete mě dávat mínusy, urážet a navážet se do Sony, ale NIC opakuji Nic na tom nezměníte.