Gran Turismo 7 pravděpodobně vyjde v příštím roce








novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
fórum
Steam machine
Komentáře (26)
Driving Force GT link ktery vyšel pro GT5 stál chvíli i jen 2500,- takže u tohodle čekám že nebude tak drahy, protože to vypada že přibyly jen tlačítka a spojka a jinak je to uplně stejně plastovy.
DFGT je jinak excelentní volant.
volant peknej, ale mam obavu, ze hra zase bude meeeh. Aspon, ze se ted daji hrat Project Cars a bude Asseto Corsa.
digestor- snad né kuwa dělaj to zas 8let[s6] já se těšim! a už jen skoro rok a půl
Nádherný volant, snad bude fungovat ve všech závodních hrách - project cars, dirt, f1, drive club...
Natesenost maximalni
tak pokud ten volant nebude za 10, tak se nechám říct ale jestli to vyjde vánoce 2016, tak ještě rok a půl [s8] nedejbože odklad jaro 2017
Tupaccz: ja koupe nelituji. Jeste to neni venku abych mohl soudit. Litovak bych kdyby byl kompatibilni s ps3 ps4 a x1
Paradni volant pro krale beru to okamzite [s7]
Chudáci kluci co si teď nakoupili T300 protože toto bude prostě bomba:-)
martin.cernuska: To je těžký, kluci na tak kvalitní hru ještě nedorostli, ale jinak na ně Bílý Tesák[s6]
leco: A kým nebyly přijaty?
těším se bude to paráda ale chtělo by to Brno a v PC bych se taky rád projel třeba 1 golfem atd. [s6]
Tak volant vypada naprosto luxusne, doufam, že bude k nemu radička, ostatne už chapu tu cenu 400eur, když ma byt specialne uspusoben pro GT7 [s7]
Peeeer to do me SONY, moooc si preju trailer na E3 a to mi bude naprosto stačit [s7]
Jooooooo konecne info..o GT7 na ktere cekam jak na smylovani bozi doufam ze vyjde v prvni polovine pristiho roku.
Risix: Já ho chci taky a víc jak ty[s6]
Dobrý Yamauchi, ale ještě pořád mi visíš ten editor slibovanej v GT6.[s3] Jo, a doufám, že ti už někdo řek, že dneska jezdí WRC už úplně jiná auta. Citroen C4 počtvrté, to už bych nedal. A jestli tam budeš vůbec WRC dávat, tak k tomu taky nějaký pořáný trati. Ať máme po čem jezdit. Dík.[s6][s6] A vláček, na to bych málem zapomněl, vláček už néé.[s16]
Jouuuu. Naposled jsem hrál GT na PSP. Těšim se pořádnou závodní hru jsem dlouho nehrál. Zkusim Driveclub a pohodnotim
Já chci Motorstorm .
sorry za malé odbočení Forza 6 by mohla dle Amazonu vyjít již v září , na GTéčko se těším jako na každou dobrou závodní hru ale je fakt ,že jim už trošku ujíždí vlak - uvidíme na E3.
Můj typ je hratelné demo s brýlemi Morpheus a s tímto volantem, který vypadá vážně dobře
Tak je tu první závan naděje ohledně termínu vydání [s14] Reálně bych to ale viděl spíš na ten rok 2017 s nějakým lehkým odkladem. Pokud budou na E3 předvádět trailer nebo dokonce gameplay v rané fázi tak bych příštímu roku věřil. Každopádně ten volant je nádhernej, pořádná konkurence pro T300, alespoň zatím z estetické stránky, vypadá taky dost solidně a kvalitně.
Hulve já ti nevím, já vím, že bereš GT jako srdcař, ale je čas si přiznat, že GT minulou generaci spadlo do řad obyčejných smrtelníků, božstvo představuje v současnosti právě Forza Motorsport, pCARS a Assetto Corsa, pokud GT7 přijde a bude to skutečný nátěr jako kdysi, tak vezmu G29 a pomodlím se oslavně přesně podle tvaru jeho ramen [s14]
Hrej si co chceš, ale konstatuju, že bůh je jen jeden. GT[s7]
na E3 bude trailer předpokládám
Project CARS, Asetto Corsa a Forza Motorsport, poklekněte před svým bohem!
Tady končí veškerá sranda! :D
[s7][s7][s7]