Gran Turismo 7 je ve vývoji, tento rok nevyjde, nabídne pravděpodobně standardní vozidla








novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
Komentáře (64)
Frndo já ho ale mám koupený, tudíž zase meleš hovna jak normálně, už si pozdravoval MUDr Holubovou?
Fanda-ty si ale prostě a jednoduše MS mula Mrkvosoft by tě mel platit za ty HOV.A
co plodíš
Děláš ZU ostudu
Stinky Johny: Takže prodeje určujou kvalitu hry? COD teda = nejlepší hra :D A ohledně těch čísel GT6 má 2,3 milionu prodáno. Když vezmu že Xbonů je prodanejch max 4m a F5 ma 1,35 a Ps3 82m je to pro GT6 hodně ubohej výsledek :D Tahle série už to má zkrátka za sebou, cpaní Ps2 aut na Ps4 je tak ROFL, že lepší důkaz ani neni potřeba :D :D :D Budoucnost závodění na Ps4 v GT7
link
Fando pavlačák na okraji Jihlavy za 80 tisíc nic moc, já mám třípokojáč v centru velkoměsta[s6]
Stinky Johnny : MUDr Holubova [s6][s6][s6] huste [s16]
pjenkava1995: a nutí ti to někdo, tak to nekupuj a je to, furt lepší jak papundeklový diváci. Tohle číst někdo kdo není v obraze, tak musí mít pocit, že GT dělají nějací amatéři na koleně a Forza je hra z jiné dimenze, přitom pravda je, že se GT V prodalo 10.88 milionů kusů, FM3 5.41, FM4 4.22, FM5 1.35, tak nevím co melete. Král je jen jeden a kluci z PD ví co dělají.
800 krát nissan a pak zbytek [s6] tak hlavně ať tam máte více premium aut [s6]
LOOOOOOOOOOOOOOOL To si s těma standard cars už dělaj p*del :D :D :D Takže Ps2 auta i na Ps4 a nikdy jinak! :D
Frndouši: já si na rozdíl od tebe musel koupit bydlení,které musím platit, kdežto ty máš v Jihlavě na Brněnské pokojík, který ti platí stát z našich daní a důchod ti zůstane, já živím rodinu, ale pokud bych chtěl PS 4 hned, tak to není problém. Ale dospělý člověk, co má děti, má třeba i jiné priority, ale to takový jelito jako ty nepochopí, pozdravuj MUDr Holubovou[s6]
fando,co sem tahas MitsuCZ,ten by hovno jako ty o fyzice a ridicskem umeni nikdy nenapsal.A narozdil od tebe si drzi stejne nazory a nemeni je jako ty a spol.
ty voe... .lidi.. když už chcete kidat v psaný formě, tak se naučte alespon základy, jinak se na to vykašlete a jděte kidat do hospody, kde žádnou gramatiku nepotřebujete. Že to někdo nedává přesně podle pravidel, to je naprosto logický, jelikož tohle není diktát, ale prezentujete se tím.. je vážně srandovní, když tady rvete nějakou těžkou kritiku a pak tam solíte jednu ultra hrubku za druhou. Dokud na to budete dlabat, tak když si to přečte někdo další, kdo v tom taky není úplně jistej, tak mu to akorát zblbne hlavu, jak se to teda správně píše. Nejde mi do hlavy, že dneska automatická oprava pustí slovo jako "vydět" :o)
diky fanousi - jde vydet ze nejsi uplne zatracen [s6]
Kostej naprosty souhlas, partim mezi tech 90%, nemel jsem xbox, nemam a ani ho nikdy nekoupim [s14]
fanda,proč nesouhlas,když je to pravda...? [s6]
Mitsu CZ : jj souhlas - vim ze mas rad zavodni hry a taky vim ze je mas rad kvalitni - a taky je mi jasne ze u GT 6 si stravyl urcite mrte hodin - a to je prave ono ...Poznas kvalitu - FM4 je kvalita , FM5 neni kavalita , GT5 melo byt uz tenkrat jako GT6 - GT5 neni moc povedene - tohle je muj nazor ...Ja totiz taky priznam chyby - nejsem pako co brani ne uplne 100% hru [s6] Jeste ke GT6 - ano zvuk se nepovedl , ano IA mohla byt jak rikas plech na plech ...Ale presto bylo to GT6 ktere ukazalo pocasi a jak ja rikam i ty svetla - to ho hle si hodne cenim . A je mi jasne , ze v GT7 tyhle veci budou a budou uzasne i s tim ze ve hre budou zas standart auta. Jinak ano najdou se tu avatary zamerene proti xboxu - ja se za tyto lidi stydim [s8]
fanda: Zalez na tu svojí 720p parodii na konzolu a mlč ty trapaku.
to je jen důsledek špatných rozhodnutí při plánování pětky.. dali těm standardům toliko zbytečnýho času, že je jim líto to celé zmést ze stolu. Kdyby tam byla možnost hru zapnout s a bez standardů a brát to čistě jako bonus, který nemusí zasahovat do hry a na trati se tak objeví pouze prémiová auta, tak bych to vítal.. nebo možnost volit, která auta se můžou brát a která ne.. některý standardy jsou opravdu příšerný. Na druhou stranu při replayi to tak hrozný není.. že to nemá kockpit bude spoustě lidí, kteří z něj nejezdí jedno a pokud ne, tak si to auto prostě brát nemusí. Já jsem rád, že díky standardům jsou tam auta, která by tam jinak už nebyly vůbec jako starý WRC, takže je to takovej kočkopes, ale jde to na vrub špatnýmu managerování dřívější doby a neschopnosti to byť se ztrátama, ale úplně zavrhnout a soustředit se na ucelenost hry. Takhle to bude opět částečně špičková a částečně příšerná hra.... to je prostě Polyphony v nové době.
Jeste dodam ze GT muze mit klidne i 500 standart aut , ale ma potkavaci a dalkova svetla a menici se pocasi a nejezdime po Karlove moste 250km/h [s6][s6][s6]
Me to nedrazdi jen to vypovida o tom ze zelene udoli by mel navstivyt cvokar a pred 6 lety bylo pozde ... Se smeju tomu vasemu agresivnimu pristupu k PS ... Znam tady dost lidi , ale nikdo nema v avataru cisty utok na xbox - tohle pouzivate jen vy ...A nejvetsi perlicka je ze polovina zvas hraje na PS ... To se tyka i tebe - Nechapu proc hrajes GT kdyz na nej tolik nadavas - tohle presne je ten vas prekrouceny postoj - 90% takzvanych "plejek" nevlastni xbox ani nikdy vlastnit nechce . Ohanis se tu Forzou ktera ma bajnou fyziku , da se jezdit plech na plech - jak pise Mitsu , ale ze ma Forza kartonove divaky na next genu to je v poradku ze ? Shazujete GT pro standarty auta a vybec si neuvedomujete , ze GT6 jako old gen to stejne natrel Forza 5 co by next gen ....Takova je pravda - tet nas ceka GT7 next gen a pak muzem porovnat s Forzou 5 ...Myslis ze GT7 bude mit kartonove divaky? [s6][s6]
Ano,na PS4 jsou celé tři hry,co jedou 900p,zbytek je 1080p.[s6] Na XOne je velmi podobný počet her,které jedou 1080p,zbytek 720,792,882 a 900p.[s6]
fanda :tak jestli bydliš furt u maminky nebo platiš nájem za králikárnu tak určitě pujčky nepotřebuješ :D ale barák si asi bez hypotéky nepostaviš i s těma tvyma 4Oti měsičně :) jinak 40 neni zas tolik abys tady někomu nadával do socek [s1]
fanda : nejvetsi pecku mas napsanou pod avatarem "PS4 900p" [s6][s6] To mate vsichni vytetovane v ustavu na cele ? [s6][s16]
Fando máš pravdu kolize a zvuky motorů jsou opravdu jak z éry ps1, ale na druhou stranu když si dám Willow Spring a mou oblíbenou Toyotu gt86 tak ta hra mně prostě dostane. Nicméně souhlas, že na Gt7 musí dost zapracovat. A ty standart auta snad vzhledově taky vylepší.
fanda : kolik ty máš jako autobusák ? to asi bude vejplata jak ministr . . . když už chceš do někoho valit skrz zaměstnání , prvně si najdi pořadnou hoknu Ty ! :D
fanda : jů teďs mě to teda nandal :D
,,Forza ma o tridu vys fyziku nez GT,zajet zlato v licencich neni o ridicskem umeni,, tvl jak tohle muze MHD vozit decka do skoly,nechapu[s6]
Na GT 7 jsem docela zvědavý, chlapci v PD se budou muset hodně snažit. Kromě Forzy mají dalšího konkurenta v podobě Procect Cars. Ale i tak myslím se, že budoucím králem napříč platforem bude Assetto Corsa, už nyní ta hra vypadá fantasticky a to není ještě hotová. Je dobře, že tu je konkurence a doufám, že sérii GT donutí pohnout se z místa. Aby GT nedopadlo jako PES od Konami, taky to býval král a jak dopadl. To co stačilo před lety už dnes resp v budoucnu stačit nemusí.
p.s. poměrně pěkné video srovnávající grafiku a ozvučení v GT6 a Assetto Corsa
link
Přežitek je xbox a jeho vlastníci co utíkaj kupovat PS4. Pokud se vám GT král simulatoru nelíbí tak si ho nekupujte, alespon bude v online časti méně blbců. [s9] GT7 2k PS4 power. Projet cars a GT7 budou pravé next-gen simulatory.
fanda: Běž si hrat na xone 720p hry s 25 fps a nekomentuj nejlepší zavodní serii vůbec. Jsi trapák co nerozezná pořádnou hru i když by byla pro xone.
666bocjan666: Fanda to nepotřebuje, on na sekačce na trávu od Moumfieldu, ke které dostal Xbox, najel po ústavní zahradě stovky kilometrů bez nehod.[s6]
Nic proti ačkoliv Xbox nesnášim neuznávám nic, tak Forza je pro mě porstě lepší jak Gran Turismo. Standart auta to je fakt vtip spíš je to trapný už, GT mám rád, ale tohle nepochopim.