Konzolista.cz

Gran Turismo 7 je ve vývoji, tento rok nevyjde, nabídne pravděpodobně standardní vozidla

novinkapátek 27. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Gran Turismo 7 je ve vývoji, tento rok nevyjde, nabídne pravděpodobně standardní vozidla
Bylo veřejným tajemstvím, že vývojáři ze studia Polyphony Digital připravují nový díl ze série Gran Turismo. Nyní Gran Turismo 7 pro konzoli PlayStation 4 potvrdil přímo Kazunori Yamauchi během Goodwood festivalu. „Pracujeme na něm, ale nebude to tento rok. Nemyslím si, že to bude Prologue,“ řekl Yamauchi s tím, že tentokrát zřejmě nedostaneme ochutnávku nového dílu, jako tomu bylo několikrát v minulosti. Yamauchi dále uvedl, že se hráči mohou v Gran Turismo 7 těšit konečně na kompletně nové zvuky vozidel, které se plánovaly už pro šestý díl, ale nedošlo na ně. K vozidlům ještě dodal, že Gran Turismo 7 bude zřejmě obsahovat znovu i standardní kousky. „Pochybuju, že odstraníme standardní vozy. Každé auto má svého fanouška.“ řekl, ale dodal, že se pochopitelně budou snažit navýšit co nejvíce počet Prémiových modelů.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (64)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Frndo já ho ale mám koupený, tudíž zase meleš hovna jak normálně, už si pozdravoval MUDr Holubovou?

VilikusCZ
VilikusCZ #WH40000

Fanda-ty si ale prostě a jednoduše MS mula Mrkvosoft by tě mel platit za ty HOV.A

co plodíš

Děláš ZU ostudu

pjenkava1995

Stinky Johny: Takže prodeje určujou kvalitu hry? COD teda = nejlepší hra :D A ohledně těch čísel GT6 má 2,3 milionu prodáno. Když vezmu že Xbonů je prodanejch max 4m a F5 ma 1,35 a Ps3 82m je to pro GT6 hodně ubohej výsledek :D Tahle série už to má zkrátka za sebou, cpaní Ps2 aut na Ps4 je tak ROFL, že lepší důkaz ani neni potřeba :D :D :D Budoucnost závodění na Ps4 v GT7

link

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👎1

Fando pavlačák na okraji Jihlavy za 80 tisíc nic moc, já mám třípokojáč v centru velkoměsta[s6]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

Stinky Johnny : MUDr Holubova [s6][s6][s6] huste [s16]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3
👎1

pjenkava1995: a nutí ti to někdo, tak to nekupuj a je to, furt lepší jak papundeklový diváci. Tohle číst někdo kdo není v obraze, tak musí mít pocit, že GT dělají nějací amatéři na koleně a Forza je hra z jiné dimenze, přitom pravda je, že se GT V prodalo 10.88 milionů kusů, FM3 5.41, FM4 4.22, FM5 1.35, tak nevím co melete. Král je jen jeden a kluci z PD ví co dělají.

xboy cz
xboy cz #X® / S®
👎1

800 krát nissan a pak zbytek [s6] tak hlavně ať tam máte více premium aut [s6]

pjenkava1995
👎2

LOOOOOOOOOOOOOOOL To si s těma standard cars už dělaj p*del :D :D :D Takže Ps2 auta i na Ps4 a nikdy jinak! :D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

Frndouši: já si na rozdíl od tebe musel koupit bydlení,které musím platit, kdežto ty máš v Jihlavě na Brněnské pokojík, který ti platí stát z našich daní a důchod ti zůstane, já živím rodinu, ale pokud bych chtěl PS 4 hned, tak to není problém. Ale dospělý člověk, co má děti, má třeba i jiné priority, ale to takový jelito jako ty nepochopí, pozdravuj MUDr Holubovou[s6]

bf333
bf333 #Ravens
👍3

fando,co sem tahas MitsuCZ,ten by hovno jako ty o fyzice a ridicskem umeni nikdy nenapsal.A narozdil od tebe si drzi stejne nazory a nemeni je jako ty a spol.

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club

ty voe... .lidi.. když už chcete kidat v psaný formě, tak se naučte alespon základy, jinak se na to vykašlete a jděte kidat do hospody, kde žádnou gramatiku nepotřebujete. Že to někdo nedává přesně podle pravidel, to je naprosto logický, jelikož tohle není diktát, ale prezentujete se tím.. je vážně srandovní, když tady rvete nějakou těžkou kritiku a pak tam solíte jednu ultra hrubku za druhou. Dokud na to budete dlabat, tak když si to přečte někdo další, kdo v tom taky není úplně jistej, tak mu to akorát zblbne hlavu, jak se to teda správně píše. Nejde mi do hlavy, že dneska automatická oprava pustí slovo jako "vydět" :o)

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

diky fanousi - jde vydet ze nejsi uplne zatracen [s6]

Harnet
Harnet #SONY
👍3

Kostej naprosty souhlas, partim mezi tech 90%, nemel jsem xbox, nemam a ani ho nikdy nekoupim [s14]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍2

fanda,proč nesouhlas,když je to pravda...? [s6]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍3

Mitsu CZ : jj souhlas - vim ze mas rad zavodni hry a taky vim ze je mas rad kvalitni - a taky je mi jasne ze u GT 6 si stravyl urcite mrte hodin - a to je prave ono ...Poznas kvalitu - FM4 je kvalita , FM5 neni kavalita , GT5 melo byt uz tenkrat jako GT6 - GT5 neni moc povedene - tohle je muj nazor ...Ja totiz taky priznam chyby - nejsem pako co brani ne uplne 100% hru [s6] Jeste ke GT6 - ano zvuk se nepovedl , ano IA mohla byt jak rikas plech na plech ...Ale presto bylo to GT6 ktere ukazalo pocasi a jak ja rikam i ty svetla - to ho hle si hodne cenim . A je mi jasne , ze v GT7 tyhle veci budou a budou uzasne i s tim ze ve hre budou zas standart auta. Jinak ano najdou se tu avatary zamerene proti xboxu - ja se za tyto lidi stydim [s8]

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍5

fanda: Zalez na tu svojí 720p parodii na konzolu a mlč ty trapaku.

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club

to je jen důsledek špatných rozhodnutí při plánování pětky.. dali těm standardům toliko zbytečnýho času, že je jim líto to celé zmést ze stolu. Kdyby tam byla možnost hru zapnout s a bez standardů a brát to čistě jako bonus, který nemusí zasahovat do hry a na trati se tak objeví pouze prémiová auta, tak bych to vítal.. nebo možnost volit, která auta se můžou brát a která ne.. některý standardy jsou opravdu příšerný. Na druhou stranu při replayi to tak hrozný není.. že to nemá kockpit bude spoustě lidí, kteří z něj nejezdí jedno a pokud ne, tak si to auto prostě brát nemusí. Já jsem rád, že díky standardům jsou tam auta, která by tam jinak už nebyly vůbec jako starý WRC, takže je to takovej kočkopes, ale jde to na vrub špatnýmu managerování dřívější doby a neschopnosti to byť se ztrátama, ale úplně zavrhnout a soustředit se na ucelenost hry. Takhle to bude opět částečně špičková a částečně příšerná hra.... to je prostě Polyphony v nové době.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍4

Jeste dodam ze GT muze mit klidne i 500 standart aut , ale ma potkavaci a dalkova svetla a menici se pocasi a nejezdime po Karlove moste 250km/h [s6][s6][s6]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍6

Me to nedrazdi jen to vypovida o tom ze zelene udoli by mel navstivyt cvokar a pred 6 lety bylo pozde ... Se smeju tomu vasemu agresivnimu pristupu k PS ... Znam tady dost lidi , ale nikdo nema v avataru cisty utok na xbox - tohle pouzivate jen vy ...A nejvetsi perlicka je ze polovina zvas hraje na PS ... To se tyka i tebe - Nechapu proc hrajes GT kdyz na nej tolik nadavas - tohle presne je ten vas prekrouceny postoj - 90% takzvanych "plejek" nevlastni xbox ani nikdy vlastnit nechce . Ohanis se tu Forzou ktera ma bajnou fyziku , da se jezdit plech na plech - jak pise Mitsu , ale ze ma Forza kartonove divaky na next genu to je v poradku ze ? Shazujete GT pro standarty auta a vybec si neuvedomujete , ze GT6 jako old gen to stejne natrel Forza 5 co by next gen ....Takova je pravda - tet nas ceka GT7 next gen a pak muzem porovnat s Forzou 5 ...Myslis ze GT7 bude mit kartonove divaky? [s6][s6]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍4

Ano,na PS4 jsou celé tři hry,co jedou 900p,zbytek je 1080p.[s6] Na XOne je velmi podobný počet her,které jedou 1080p,zbytek 720,792,882 a 900p.[s6]

666bocjan666
👍1

fanda :tak jestli bydliš furt u maminky nebo platiš nájem za králikárnu tak určitě pujčky nepotřebuješ :D ale barák si asi bez hypotéky nepostaviš i s těma tvyma 4Oti měsičně :) jinak 40 neni zas tolik abys tady někomu nadával do socek [s1]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍5
👎1

fanda : nejvetsi pecku mas napsanou pod avatarem "PS4 900p" [s6][s6] To mate vsichni vytetovane v ustavu na cele ? [s6][s16]

rosomak
rosomak #ps4-one
👍1

Fando máš pravdu kolize a zvuky motorů jsou opravdu jak z éry ps1, ale na druhou stranu když si dám Willow Spring a mou oblíbenou Toyotu gt86 tak ta hra mně prostě dostane. Nicméně souhlas, že na Gt7 musí dost zapracovat. A ty standart auta snad vzhledově taky vylepší.

666bocjan666
👎1

fanda : kolik ty máš jako autobusák ? to asi bude vejplata jak ministr . . . když už chceš do někoho valit skrz zaměstnání , prvně si najdi pořadnou hoknu Ty ! :D

666bocjan666
👎1

fanda : jů teďs mě to teda nandal :D

bf333
bf333 #Ravens
👍5
👎1

,,Forza ma o tridu vys fyziku nez GT,zajet zlato v licencich neni o ridicskem umeni,, tvl jak tohle muze MHD vozit decka do skoly,nechapu[s6]

alexej27

Na GT 7 jsem docela zvědavý, chlapci v PD se budou muset hodně snažit. Kromě Forzy mají dalšího konkurenta v podobě Procect Cars. Ale i tak myslím se, že budoucím králem napříč platforem bude Assetto Corsa, už nyní ta hra vypadá fantasticky a to není ještě hotová. Je dobře, že tu je konkurence a doufám, že sérii GT donutí pohnout se z místa. Aby GT nedopadlo jako PES od Konami, taky to býval král a jak dopadl. To co stačilo před lety už dnes resp v budoucnu stačit nemusí.

p.s. poměrně pěkné video srovnávající grafiku a ozvučení v GT6 a Assetto Corsa

link

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍4
👎2

Přežitek je xbox a jeho vlastníci co utíkaj kupovat PS4. Pokud se vám GT král simulatoru nelíbí tak si ho nekupujte, alespon bude v online časti méně blbců. [s9] GT7 2k PS4 power. Projet cars a GT7 budou pravé next-gen simulatory.

fanda: Běž si hrat na xone 720p hry s 25 fps a nekomentuj nejlepší zavodní serii vůbec. Jsi trapák co nerozezná pořádnou hru i když by byla pro xone.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍5

666bocjan666: Fanda to nepotřebuje, on na sekačce na trávu od Moumfieldu, ke které dostal Xbox, najel po ústavní zahradě stovky kilometrů bez nehod.[s6]

PLAYSTATION.123
PLAYSTATION.123 #mr_spajdy

Nic proti ačkoliv Xbox nesnášim neuznávám nic, tak Forza je pro mě porstě lepší jak Gran Turismo. Standart auta to je fakt vtip spíš je to trapný už, GT mám rád, ale tohle nepochopim.

Související články

Nejčtenější články