Konzolista.cz

Pokračování akce Homefront by mělo být představeno už zítra

novinkaneděle 1. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Pokračování akce Homefront by mělo být představeno už zítra
E3 sice začne až za týden, ale už v následujících dnech bychom se měli dočkat několika nových oznámení. Dnes přišel insider Shinobi602 (odhalil posun The Order: 1886 nebo konec embarga na Halo 5: Guardians) s informací, že už zítra hodlá Crytek představit pokračování akční hry Homefront, která před několika lety slavila celkem slušný úspěch. Druhý díl měl podle jeho slov doznat spoustu zlepšení, takže se máme na co těšit. Tento týden se začalo spekulovat, že si mohl Microsoft zaplatit minimálně časovou exkluzivitu na Xbox One, ale to nyní Shinobi602 popřel. Hra vyjde i na další platformy.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

Homefront bol zadarmo v LEVELi, zahral som si to ale ziadna slava. MP hrac velmi nie som a singel stal za staru backoru. Namet tam bol ale velmi dobry, ale by to chcelo poctivejsie spracovanie a zameranie sa aj na SP nielen na MP. Inak strasny tunel. Niekedy placem za FPS s level designom aky mal Doom alebo Duke.

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER

KLDR vrací úder[s14], MP měl nejblíž k BFku, takže by to mohla být alternativa ke čtyřce.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍1

Jo Homefront me bavil takze dvojce se vůbec nebranim.Jen doufam,ze bude trosku delsi[s6]

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Homefront byl je a bude odpad.

TommyKeez
TommyKeez #PS5 PRO
👍1

Na dvojku se tesim jednicka byla paradni az na kratkou herni dobu takze sem s dvojkou[s6]

kakinator187

Docela to ušlo, mě hlavně zájímal MP, který mě nakonec nešel :((

pitrsone
pitrsone #Trololo

Jednička mě bavila tak první misi, krátký herní čas. Námět dobrej ale to je tak vše.

Související články

Nejčtenější články