Podívejte se, jak by vypadala PSX verze The Last of Us

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (23)
Plejstik3: Nenapsal bych to lepe. Jinak pro ty prudice, je nazev. ZAMINDRAKOVANY KOKOTI.
Nechápu, že podobný clánek muže kohokoliv poburovat a jakkoliv mu vadit. Já to beru jako pobavení, recesi, vtípek a tak to snad musí brát každý normální clovek. A že si nekdo dal tu práci s úpravou nekolika herních záberu si spíš zaslouží pobavený pokývání hlavou, nejaký vtipný komentár a ne rešit "fñuk, fñuk, zase TLOU", obzvlášt' s prihlédnutím k tomu, že tady nikdo nikoho nenutí nic císt [s14]
To, že tady nekdo remcá, že se to týká zase videohry THE LAST OF US a ne neceho jinýho, je jen dukazem, že se o verzi hry pro PS4 v herním svete mluví, od zapálených vážných hovoru až po vtipkování typu "návrat v case" jako v tomhle clánku pro zasmání. Je jenom hloupost tech konkrétních osob, že na neco co je nezajímá, deprimuje a sžírá, musí stuj co stuj reagovat. Pokud me snad neco nezajímá, tak se o to jednoduše nezajímám, ne? Ale mám takový pocit, že tohle naprosto jednoduchý rešení, je pro spoustu internetových dobrodruhu rešením neskutecne složitým [s14]
Ale když tak dumám nad tím, co nekterí lidé na internetu reší, o co jim vlastne jde, když se dohadují o hloupostech jako smyslu zbavení, snaží se za každou cenu pošpinit, zesmešnit nebo urazit tu druhou stranu, tak zacínám pomalu upouštet od myšlenek jako zarytost, nenávist, fanboyství. Podle me nejde na herních webech (a nejen na nich) o nejakou nenávist, zlobu nebo zarytost, ale zrejme jde jen o obycejný vnitrní strach, který v sobe konkrétní lidí nosí. Strach z možnýho úspechu tý druhý strany, at' už jde o výrobek, událost nebo cokoliv jinýho, jelikož všechno pozitivní, co dá svým zákazníkum konkurence, by mohlo zborit "muj svet" a to prece nemužu pripustit. A tak hurá hatovat...
Jak napsal rímský filozof Titus Lucretius Carus - ČLOVĚK ZVLÁŠT ZUŘIVĚ DUPE POTOM, ČEHO SE K SMRTI BOJÍ - a ac to napsal již pred více než 2 tisíci lety, tak to stále platí i v dnešním "vyspelým" svete. Smutný zjištení, že se lidi ani po uplynutí tolika let vlastne nezmenily, ba naopak [s4]
No nic, jdu se radeji pobavit k nejaký tý povedený videohre, když venku tak hezky leje...
boze muj
Taky si myslim, ze o takove grafice by se mohlo PSone jen zdat, musel by ty obrazky dok.rvit jeste mnohem vice. :-)
MARTASLJ: Suhlasim, na PS1 by to vyzeralo horsie ako na tych obrazkoch. Inak prvy model Joela je preskinovany Chris/Leon z RE a druhy jasny Snake z prveho MGS[s6] Ale verim, ze by to bola brutalna pecka. Keby nieco take pridaju ako mod do PS4 verzie tak bomba.
No to je pecka :D furt vlastním PS1, určiě bych koupila_:D
No myslím, že na PS 1 by to vyzeralo ešte slabšie než na tých obrázkoch...a samozrejme aj viac loadingov.
To je napad!Remastered na Psx a Ps2!To tu jeste nebylo!
Srandovní je, jak to ten photoshoper obrázek od obrázku pořád víc prznil. Na prvním (nepočítám obal) byl ještě jakž takž ostrý, na druhém už rozmazanější a na třetím kostkovaný. :D Jinak novinka o hovně, vygooglit si podobně dokurvenej obrázek X dalších her, to může každej... Druhou zajímavostí je, že podobný článek jsem tady zřejmě ještě neviděl (aspoň si teď žádný nevybavuji), až na TLOU samozřejmě... :)
Otevřu internet, TLoU. Otevřu časopis, TLoU. Otevřu televizi, TLoU. Bojím se otevřít lednici!
rozhodne lepsi napad predelat to do grafiky ps1 nez to predelat do 8bitove grafiky jak je dnes v mode ,protoze v te 8bitove to vypada vse stejne.
gebbou,mě to zase připomnělo prvního Residenta,druhý obrázek,tedy to prostředí [s4]
The Last of Us: Demastered [s14]
U třetího obrázku jsem měl flashback na Metal Gear Solid :D měl jsem to jenom já? :D
Verze pro migthy power WiiU [s1][s16]
nebreč, drogbo
Pokud mi je známo, Xone je k dispozici v čr až od září. I přesto tu je toho o xboxu mraky, i přesto, že tu tuhle konzoli vlastní dejme tomu stovka lidí.
Nehledě na to, že je léto, moc her nevychází a tahle je více než zajímavá a jak píše kachlo...proč by nedával články, které lidi hltají po tunách? :) Já jsem rád za každou novinku.
Kupuju [s6][s6][s6][s6]
CAPCOMe, Naughty Dog tě totálně rozšlápnul, ty obrázky jsou jak starej dobrej Resident Evil. No tvoje chyba, chtěl jsi přeakčnělou slátaninu, tak ji máš! Škoda, starýho Resiho jsem měl rád, kdo ví jak by dnes vypadal kdyby jsi to totálně nepohnojil!!! No CAPCOMe, TLoU je prostě pecka, co s tím hodláš udělat?[s6][s6][s6]
drogbazzzz: Jednoduché, jsou články o TLOU, protože je o ně zájem. Nejčtenější novinky za poslední měsíce.
Obsah hry by byl na 60ti CD nosičích.
Viac by sa mi páčila verzia Lego Tlou link
MjollniR : zabil [s6][s6][s6]