PlayStation Experience přinese velká herní oznámení + trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (26)
Soky :D ten byl
Ocekavam Ryse2 a lastgen hru Ryse1 fullhd60fps remastered Ps4 verzi....a RedDeadRedemption2
Na ty oznámení jsem hodně zvědavý[s16]
Tak po tomhle prohlášení čekám něco opravdu speciálního pro VITU. Naivní představa, ale nikdy nevíte.:D
Gabor : Valve je největší zastánce pc to že by udělali half life jen pro ps4 je dost nepravděpodobné...
Sony znovu ukáže kdo je tu králem [s16]
Jsem neco napsal, ale radej to nebudu komentovat.
Velke herne oznamenia je mozne sa docitat a to ze to bude velky sok pre PC hracov moze dojst az ku STRAJKOM po celom svete je to hra Hlaf-Life 3[s14][s14][s14]Half-Laife 3 jen pro PS4
HonZyczech: no vidíš vole, konečně důvod si koupit WII U[s6]
PS to v las vegas znici :-)
Bayo 2 která byla oznámená na jaře roku 2012?
Se dívám, že zase mimozemští mutanti, co mají jednu ruku delší, tu vypouští své jedovaté zelené slzy, ale hlavně, že si pak stěžují, když jim někdo napíše pravdu u článku, co nového ve světě VHS.
Kazi a co je tam tak úžasného za hry, že člověk bez WII U nemůže žít?
PS4 je jak rozjetý japonský vlak, pak dlouho nic a následuje drezína xbone poháněná Billem a Phillem a poslední je Mjollnir s hlavou na kolejích a poslouchá kdy vyrazí wiiu pantograf..
Bude tam pry RDR2 a patrne casove exkluzivni pro PS4.
Indie Fest.
MjollniR: Tak zrovna u těchto her žádný hype nebyl.(spíš očekávání fandů) U Guardiana byl jen trailer, u Agenta logo. A v multiplatformu to dotáhl i Rayman na WiiU, takže to není jen výsada Sony.
Uncharted Gameplay!
Tak hry jsou čím dál dražší a náročnější, takže se musí oznamovat brzy aby mohlo vycházet hodně vývojářských deníčků a byl čas budovat hype. To se není čemu divit, musí se umět prodat. Zatím jim myslím reklama a prezentace PS4 vychází na jedničku.
Jinak co se nových her týče, je hodně možností. Těch studií které dělají na zatím neoznámených PS exkluzivkách je hromada. (Media molecule, Guerilla games, Japan studio, Quantic dream, Bend studio, Santa monica atd...)
To jsem teda zvědavej,jaký značky oznámí a pak na ně budeme čekat jak na Last Guardian :D Já bych uvítal nějaké sci-fi rpg nebo plošinovku,ty by potěšily (i když to na 99% nebude ani jedno).
Sooony! Sooony! Sooony! [s7]
Jen at nam ukažou, co se na nas sesype, zbožnuju tyhle akce a Sony je proste umi, to MS je držgleš jak svine, aby dali kačku navic a udelali nejakou akci pro sve ALZAky z PZU [s14] Cejtim to primo v kostech, že se tady 6-7.12. bude hodne brečet, opravdu bych kachlovi doporučit sjednat internetovej shop na prodej kapesničku a zakaždym když se bude chystat nejaka akce Sony, tak by si Pratele zelenyho udoli mohli udelat predobjednavku kapesničku, vydelek zaručenej [s6][s6][s6]
[s7] THE MOST PASSIONATE FANS [s7]
JJ sony pořád něco oznamuje a dělá akce ale hry na PS4 pořád nikde. MS je na tom uplně stejně, nekvalitní časové exkluzivity nepočítám. Nechápu proč ten "Next-gen" vydali už v roce 2013 když by to stačilo až v roce 2015 kdy budou snad nějaké dobré hry.
link :D
SONY predstavuje hodne her prilis brzy a pak se dlouho ceka. A tahle akce opet nebude vyjimka, ovsem tesim se, az na vyjimky ty hry proste vyjdou, jen ne hned, ale vyjdou.
Ja už tyhle akce radši nesleduju, slíběj ti hry, daj jim datum a pak je odložej[s15] se vsadim, jak se tam budou naparovat s The Order, jako na každý ps předváděčce a pak ji zas odložej, stimhle mě fuck serou
Medievil 3...? [s7]
Povedeny trailer, tohle v Sony opravdu umej.
Mimochodem, 6 prosince tam pry samotny Mikulas potvrdi, ze je plejka.