PlayStation 4 Firmware 2.00 vyjde příští týden













novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (33)
Ale no tak [s14]
cocoflowa: Ty si vážně blb! A měli by tě nechat utratit. A nebo je ti hodně málo.
Super, velice se na to těším... Už bylo načase [s14]
Super! Já jsem hlavně zvědavej na to Share Play. Bylo by super, zahrát si hru kamaráda, aniž bych si jí musel kupovat a naopak [s6]
Mam pod tv cernou krabicku za 10 000 s 500GB!!!! harddiskem a mam si poustet hudbu z USB ? To musel vymyslet peknej debil ...
Cocoflowa je dosť smutné ak ťa Nezaujíma história vlastnej krajiny. To potom sa ťažko môže národ poučiť z chýb svojich predkov ak ho nezaujíma čo sa dialo v minulosti. S týmto by som sa veľmi nechvalila...
no konecne.
Super, těším se[s14]
JOOOO konečne :D
Na nastavení pozadí systému se těším, konečně si tam budu moc hodit něakou pěknou tapetku :-)
coco: zbytecnej budes asi Ty kdyz Te nezajima a neznas historii sve republiky ,ze Ty budes asi madar co? [s16]
coco: Je to základ a zkus aspoň mrknout na "muži 28.října" trocha historie neuškodí. [s11]
Už by to chtělo DLNA :) Ale v tomhle updatu myslím nebude... škoda. Takhle pořád musím na filmy používat starou PS3.
coco: to je dost smutné, takový názor.
Dekujeme ti Sony za tyhle božske dary link [s6][s6]
Aleluja. Tak tady je jasne videt jak duležitá je pro spolecnost SONY naše vlast a je to zároveñ i rukavice hozená do tváre všem pochybovacum, kterí tvrdí, že na naší malou republiku SONY prdí [s6]
No uznejte, cekat s vydáním celosvetove ocekávanýho firmware 2.00 na den, kdy slavíme vznik naší krásný zeme (pro mladší rocníky, 28.ríjen je státní svátek, kterým oslavujeme vznik Ceskoslovenska, l.p.1918), to jasne ukazuje, jak je náš trh pro SONY duležitý [s6]
Díky ti SONY, stává se tímto i ze me PONY [s6] [s7] [s7] [s7]
UPDATE:
Pro pomaleji chápající návštevníky webu typu Cocoflowa, muj ranní príspevek byl jedna velká recese, vtip, nic víc [s14]
Ale to, že nekoho nezajímá vznik naší vlasti, to je hodne zvláštní a vtipný to bohužel není ani trochu. Ovšem v prípade, že by takový osoby byly fanouškama pofidérních spolku a menšin, tak by se ten nezájem o historii naší republiky dal pochopit [s16]
No super [s6][s7][s6]
Hurá, taková událost! Zavolám na hrad, ať na ten den vyhlásí státní svátek [s6]
Conan: Verze 2.01 bude o týden později :)
To zase rok nepůjde PSN kvůli údržbě. Ale i tak... už bylo načase
No konečně???
Tak jsem zvědavej, jak brzy na to přijde opravnej update po tom, co zas vše rozházej a podělaj.......
Share play - tomu rikam funkce ... Pozadi - na to ja si potrpim ... Jen tak dal perte to tam co se do ni vejde ...
No hurá konečně budem mít PS3 s lepší grafikou
Tohle je pravý next gen update! [s7] Těším se a snad mi konzole neodejde jako v případě rrodu na x360..
no vida !! už bylo na čase...
No konečně...
Na ten share play se tesim, nevite jak to bude presne fungovat ?
Ty jo ja uz se lekl ze za mesic jsou Vanoce :-)
Skutečný či neskutečný Davide je to 28.října