Konzolista.cz

PlayStation 4 Firmware 2.00 vyjde příští týden

novinkačtvrtek 23. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: PlayStation 4 Firmware 2.00 vyjde příští týden
Před několika dny Sony odhalila novinky, které přinese očekávaný Firmware 2.00 s názvem Masamune pro konzoli PlayStation 4. Datum vydání v tu dobu jsme ještě neměli, ale dnes Sony odhalila, že update bude dostupný příští týden 28. října. Po něm bude možné nastavit pozadí systému, rovněž update přinese Share Play, díky němuž bude možné sdílet hry s kamarády, USB Hudební přehrávač, plnou podporu Youtube a celou řadu dalších novinek.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (33)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Ale no tak [s14]

Donn_Y
Donn_Y #Pc>Sd>XsX>Ps5

cocoflowa: Ty si vážně blb! A měli by tě nechat utratit. A nebo je ti hodně málo.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Super, velice se na to těším... Už bylo načase [s14]

Trámek
Trámek #PS5
👍1

Super! Já jsem hlavně zvědavej na to Share Play. Bylo by super, zahrát si hru kamaráda, aniž bych si jí musel kupovat a naopak [s6]

sisaCZE
sisaCZE #Ups...
👍2

Mam pod tv cernou krabicku za 10 000 s 500GB!!!! harddiskem a mam si poustet hudbu z USB ? To musel vymyslet peknej debil ...

adusa
👍5

Cocoflowa je dosť smutné ak ťa Nezaujíma história vlastnej krajiny. To potom sa ťažko môže národ poučiť z chýb svojich predkov ak ho nezaujíma čo sa dialo v minulosti. S týmto by som sa veľmi nechvalila...

the_edge
the_edge #dave3345

no konecne.

miomao
miomao #P + V

Super, těším se[s14]

dionizer

JOOOO konečne :D

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Na nastavení pozadí systému se těším, konečně si tam budu moc hodit něakou pěknou tapetku :-)

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍7

coco: zbytecnej budes asi Ty kdyz Te nezajima a neznas historii sve republiky ,ze Ty budes asi madar co? [s16]

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👍3

coco: Je to základ a zkus aspoň mrknout na "muži 28.října" trocha historie neuškodí. [s11]

Broecz
Broecz #PS5, XSX,PC

Už by to chtělo DLNA :) Ale v tomhle updatu myslím nebude... škoda. Takhle pořád musím na filmy používat starou PS3.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

coco: to je dost smutné, takový názor.

Harnet
Harnet #SONY
👍7

Dekujeme ti Sony za tyhle božske dary link [s6][s6]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍4
👎1

Aleluja. Tak tady je jasne videt jak duležitá je pro spolecnost SONY naše vlast a je to zároveñ i rukavice hozená do tváre všem pochybovacum, kterí tvrdí, že na naší malou republiku SONY prdí [s6]

No uznejte, cekat s vydáním celosvetove ocekávanýho firmware 2.00 na den, kdy slavíme vznik naší krásný zeme (pro mladší rocníky, 28.ríjen je státní svátek, kterým oslavujeme vznik Ceskoslovenska, l.p.1918), to jasne ukazuje, jak je náš trh pro SONY duležitý [s6]

Díky ti SONY, stává se tímto i ze me PONY [s6] [s7] [s7] [s7]

UPDATE:

Pro pomaleji chápající návštevníky webu typu Cocoflowa, muj ranní príspevek byl jedna velká recese, vtip, nic víc [s14]

Ale to, že nekoho nezajímá vznik naší vlasti, to je hodne zvláštní a vtipný to bohužel není ani trochu. Ovšem v prípade, že by takový osoby byly fanouškama pofidérních spolku a menšin, tak by se ten nezájem o historii naší republiky dal pochopit [s16]

Cecil
Cecil #Cecilt5632

No super [s6][s7][s6]

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍7

Hurá, taková událost! Zavolám na hrad, ať na ten den vyhlásí státní svátek [s6]

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off

Conan: Verze 2.01 bude o týden později :)

Spratekk_CZ
👎8
👍2

To zase rok nepůjde PSN kvůli údržbě. Ale i tak... už bylo načase

IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer

No konečně???

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👍4

Tak jsem zvědavej, jak brzy na to přijde opravnej update po tom, co zas vše rozházej a podělaj.......

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍5
👎1

Share play - tomu rikam funkce ... Pozadi - na to ja si potrpim ... Jen tak dal perte to tam co se do ni vejde ...

jaroslav24player
👎6
👍2

No hurá konečně budem mít PS3 s lepší grafikou

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍11
👎2

Tohle je pravý next gen update! [s7] Těším se a snad mi konzole neodejde jako v případě rrodu na x360..

pishin
pishin #Pikhoved!

no vida !! už bylo na čase...

426kahemi

No konečně...

sisaCZE
sisaCZE #Ups...

Na ten share play se tesim, nevite jak to bude presne fungovat ?

Cr_u_ze
Cr_u_ze #Cr_u_ze

Ty jo ja uz se lekl ze za mesic jsou Vanoce :-)

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Skutečný či neskutečný Davide je to 28.října

Související články

Nejčtenější články