Konzolista.cz

Paradox má zájem vydávat hry i na Xbox One

novinkapátek 29. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Paradox má zájem vydávat hry i na Xbox One
Herní vydavatel Paradox během E3 oznámil spolupráci se Sony, v rámci níž vyjdou pro konzoli PlayStation 4 hry Magicka 2, Runemaster a Hollowpoint. Fredrik Wester, CEO Paradoxu, nyní ale řekl, že mají velký zájem hry přinést i na konzoli Xbox One, v současnosti o možnosti mluví přímo s Microsoftem, takže kdo ví, co se stane v budoucnosti. Vypsané hry výše každopádně vyjdou minimálně s časovou konzolovou exkluzivitou na PlayStation 4. Fredrik Wester řekl, že doposud se soustředili pouze na PC, a když už se chtěli dostat na konzole, zvolili si zatím jen jednu platformu, PlayStation 4 díky přístupu Sony, která byla ve vyjednávání daleko aktivnější. Každopádně pro majitele konzole Xbox One je toto jistě dobrá zpráva.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Paradox má zájem vydávat hry i na Xbox One
Paradox má zájem vydávat hry i na Xbox One
Paradox má zájem vydávat hry i na Xbox One
Paradox má zájem vydávat hry i na Xbox One
Paradox má zájem vydávat hry i na Xbox One
Paradox má zájem vydávat hry i na Xbox One
Paradox má zájem vydávat hry i na Xbox One
Paradox má zájem vydávat hry i na Xbox One
Paradox má zájem vydávat hry i na Xbox One
Paradox má zájem vydávat hry i na Xbox One

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
kv1t
👍1

Kéž by udělali i další EU na PS4 :-P

vespilo
vespilo #Both
👍1

Europa Universalis na konzole, dal bych si říct :D

luigi801
👍2

a co je Xbox One[s16]

TombRaider
TombRaider #Legenda

Nie su zle tie hry. Každú hru by som si zahral

Padre
👍1

Magicka ma pecka trailer [s6]

Spratekk_CZ
👍2

Koukám, že fanatici jsou vzhůru... Děcka je dobře, že vám končej prázdniny

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍4
👎1

On spíš někdo v microsoftu omylem odpověděl na mail a nebo zaslal devkit..

eeeee
eeeee #můj názor

Spis je videt, ze rozum dostal Microsoft, kdyz opustil svou vyderacskou praktiku, ktera pozdejsivydani hry na xboxu znemoznovala.

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍8

Jde videt,ze maji rozum...sli nejdriv do Ps4 [s7]

risix
👍6
👎2

Docela zbytečná práce ..

bf333
bf333 #Ravens
👍6

Podle nazvu Paradox se nedivim[s6]

Spratekk_CZ
👍3

Spíš než tyhle tituly bych uvítal nějakou novou značku, ale to je jen můj názor, jelikož mě z toho seznamu nic netáhne. Klidně bych je nechal jako exkluzivitu a zapracoval na něčem exkluzivnějším pro X1.