Oznámena hra King’s Bounty II pro PS4 a Xbox One

novinka  4
Martin Šmíd, 14. 8. 2019 17:55
Herní vydavatel 1C Entertainment dnes udělal nečekaně radost všem fanouškům tahové strategické série King’s Bounty oznámením nového dílu King’s Bounty II, který vyjde v příštím roce nejen pro PC, ale také konzole PlayStation 4 a Xbox One. První díl této oblíbené série se objevil už v roce 1990. Nový díl má nabídnout daleko větší hloubku, ať už jde o souboje, RPG elementy či strategické prvky. Hra se bude odehrávat ve světě Antara, přičemž vývojáři slibují nelineární vyprávění a možnost ovlivňovat samotný příběh. Níže naleznete oznamující trailer, ale také doprovodné obrázky.

Oficiální popisek

King’s Bounty 2 přichází s novým pohledem na ceněnou fantasy sérii a ještě víc rozšiřuje možnosti taktických tahových bitev, aby hráčům poskytla ještě silnější RPG zážitky, které dávají váhu každému jejich rozhodnutí, ať už jde o tažení do boje proti nemrtvým hrůzám nebo budování vztahů s místními obyvateli. Vychutnejte si bohatý svět, který v sobě mísí prvky reality i fantazie a nabízí podmanivé příběhy, nezapomenutelné postavy i spoustu morálních dilemat!

Vstupte do role jednoho ze tří hrdinů – z nichž každý má svůj unikátní příběh – a vydejte se na nezapomenutelné nelineární dobrodružství napříč detailně zpracovanou a bohatou krajinou.

V rozlehlé říši Antara povstalo hrůzné nebezpečí. Její nejzazší hranice zaplavila sněť, která ničí půdu i všechny, kdo ji obývají. Uprchlíci z postižených regionů přicházejí do království Nostria, kde kvůli tomu začíná docházet jídlo i další prostředky. Kdysi živé bytosti, dnes snětí znetvořená stvoření bloudí krajinou a ve svých stopách zanechávají jen chaos a zkázu. Jaká bude budoucnost Antary?

Trailer

Obrázky

Zdroj: Tisková zpráva

King’s Bounty 2

ps4xonensw
1C Publishing, 1C Publishing
Datum vydání hry:
24. 8. 2021
KARTA HRY
6/10

Komentáře