Oznámena hra Hi-Fi RUSH od studia Tango Gameworks

novinka  13
Martin Šmíd, 25. 1. 2023 21:39
Vývojáři ze studia Tango Gameworks (The Evil Within a Ghostwire: Tokyo) dnes oznámilo novou akční rytmickou hru Hi-Fi RUSH, která je dostupná už dnes pro konzole Xbox Series X/S, a to i v předplatném Xbox Game Pass. Hlavním hrdinou hry je chlapec jménem Chai, který je navíc rádoby rockovou hvězdou, který se musí postavit zlověstnému konglomerátu. „Chai je označen za „vadného“ poté, co u něj při pochybném experimentu společnosti dojde vlivem chyby k propojení hudebního přehrávače se srdcem, a teď se musí bít za vlastní svobodu v úhledném animovaném světě, kde je vše – plošinové hádanky, útoky nepřátel, a dokonce i barevné gagy a vtípky – synchronizováno do rytmu,“ stojí v popisku.

Další podrobnosti z oficiální stránky

Rozjeďte Moshpit!

Postavte se armádám korporátních dronů (čtěte: skutečných robotů) v uspokojivém boji, který je umocněný rytmikou. Časujte svoje pohyby tak, abyste mohli provádět efektní rytmické údery, zasazovat údery speciálními schopnostmi, a dokonce provádět i kombinované útoky se svými spojenci! Chcete se předvést? Zkuste jít ještě dál a zapojit se do rytmu, abyste posílili svoje schopnosti a získali vytoužené skóre úrovně S.

Rebelští Výtržníci Proti Zlým Bossům

Veďte družinu pestrobarevných spoluhráčů a vydejte se do boje proti, ehm, bezcitné korporaci. Utkejte se s bossy jednotlivých oddělení od výroby přes marketing až po finance, z nichž každý je připraven bránit profit společnosti více než ten předchozí, a to v přehnaných bitevních sekvencích doprovázených vlastními hudebními skladbami!

Čapněte Sluchátka

Poklepávejte si do rytmu zabijácké kompilace originální hudby, ale i songů od Nine Inch Nails, The Prodigy, The Joy Formidable a dalších! Chcete se pochlubit, co umíte, publiku v živém streamu? Klídek: Hi-Fi RUSH obsahuje alternativní zvukový režim, který nahrazuje licencované songy originálními skladbami složenými speciálně pro streamování Hi-Fi RUSHe.

Hra Hi-Fi RUSH není dostupná pouze skrze Xbox Game Pass, ale i normálně k nákupu skrze Microsoft Store. Základní verze stojí 799 Kč, k dispozici je i Deluxe za 1049 Kč obsahující kosmetické doplňky.

Zdroj: TZ

Hi-Fi RUSH

xsxps5
Bethesda, Tango Gameworks
Datum vydání hry:
25. 1. 2023
Žánr:
Adventura, Hudební
KARTA HRY
9/10

Komentáře