Konzolista.cz

Oznámena Atlas a Atlas Pro edice Call of Duty: Advanced Warfare

novinkastředa 30. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámena Atlas a Atlas Pro edice Call of Duty: Advanced Warfare
Včera jsme vám přinesli nový příběhový trailer na akční hru Call of Duty: Advanced Warfare. Pokud uvažujete o nákupu, nebo se přímo na ni těšíte, určitě vás budou zajímat dvě nově oznámené edice. První se jmenuje Atlas Limited Edition, přičemž kromě hry nabídne bonusovou mapu Atlas Gorge (předělaná mapa Pipeline z Call of Duty 4: Modern Warfare), sběratelský SteelBook, oficiální soundtrack, manuál pro vojáka organizace Atlas a digitální pack (2 zbraně - Bal-27 AE Assault Rifle a Atlas 45 AE Pistol, speciální Atlas exoskeleton, Atlas helmu, Atlas herní kartu a několik dalších bonusů do multiplayeru a singleplayeru). Cena je stanovena na 80 euro. Druhá se pak jmenuje Atlas Pro Edition a za cenu 120 euro nabídne rovnou i Season Pass. Na obě edice se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2

risix: To by mě zajímalo, kde hraješ, protože mně už od začátku počet online hráčů nestoupne vejš jak nad 50 tisíc :) A třeba ve 4 ráno to je 37 tisíc.

risix

Jirka2410: Každý den cca kolem jedenácté večer mám počet hráčů cca 100000 (Ghost)a to jenom na PS4

díkej96

Ale vypadá to moc pěkně

426kahemi

Áááj, tak to je pěkná omrdávka dát Season Pass jen do té nejdražší edice! :D Good work! :D

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Myslím že tahle hra by mohla uspět je tam aspoň něco nového o proti konkurenčnímu BF Hardline který je naprostý propadák už teď dlc prodávat za 1500 a premium za 1300? :D To už fakt raději přeji tomu CoD at uspěje

jirka2410

risix : lidi kupujou ale málo kdo to pak hraje např ghosts jinak všecny díly až po ghosts se prodávaly dobře a hrálo a hraje dost lidí ghosts hraje 2000 lidí denně :D To je kurva málo a toto mě připadá jak kdyby obšlehly některý věci z titanfall kterej se staví proti COD sérii

risix

Jeffoun : Jestli myslíš hru , tak kupujou . Každý rok milióny lidí a každý rok je mezi nejprodávanějšími .

Nitram1980CZ
Nitram1980CZ #PS5/XsX

Jáááá chci figurku v exoskeletuuu [s3]

jeffoun
jeffoun #bad.boyz.c

tohle ještě někdo kupuje?

Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2
👍2
👎1

[s15]

Související články

Nejčtenější články