Oficiální gameplay video na Bloodborne

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (19)
ten boss na konci je teda pecka
Asi to vypadalo na co-op kdyz tam byla ta druha postava, jinak libila se mi ta sekyrka jak si ji menil na one/two-hande weapon
... vždyť tě nikdo nenutí abys na to koukal (pozeral)[s16]
Luxus nejde se netesit.limitku s figurkou prosim.[s16]
Soky : Pohoda - staci uskoky - ale i ja pujdu poprve ze vsech DS her bez stitu ...ale fakt klobouk dolu - ta krev to je neco - je dobre ze se da kuchat i bossak . Tahle prezentace je urcite zacatek hry a prvni boss - koumam at to hlavne neni cele ve meste - chce to i to okoli - jak jsem zvykli jedove baziny , nejaky ten les atd. Pokud bude figurka urcite poridim tahle hra bude bomba - 11/10 lol [s6][s6][s7]
Pecka nejvetsi [s7][s7][s7]
Stinky: to jistě ano, ale já ho budu řídit a to nedopadne moc dobře bez pořádnýho štítu :)
soky: on je hrdina, geroj, betálně nabušené řízek a ne taková móka jako ty, on ten štít nepotřebuje, srágoro[s6]
bez stitu a blokovania utokov ? len uhybi ?
paci sa mi to..
aaaa tohle chci hned teď :D Vypadá to megaparádně.
Teď už jen oznámit sběratelku a budu spokojen.
Zacatek pristiho roku je neskutecne nabitej, konec toho letosniho je vedle toho chudej pribuznej.
Borec nemá žádný štít jen tu pušku v levé ruce... :(
to je duvod
Omg čo tak toto bude mega niečo neskutočne úžasne už sa neviem dočkať :D ♡
To bude hukot! [s7] [s7] [s7]
5:15 no tvl [s2] ten oblek jak ma pak od krve, tohle bude boži! ..lidi, ja se tak tešim na tuhle gamesu [s7]
PS brutal line up UNOR - The Order 1886 - Zaklinač 3 - BloodBorne [s7]
ach jo ,dalsi pul rok ztracenej ... njn hold u kvalitnich her ten cas leti
mejvic me dostal ten s tim mega laufem na koleckovym kreslu xD
sice z toho zase umřou dva ovladače, ale to je daň za tyhle klenoty [s7]