Odhaleny postavy pro hru Mafia 3?
novinka•úterý 11. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: 2K Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (16)
Já mám Mafii rád, i dvojka byla hodně dobrá hra, i v tom okleštěným stavu. Těším se na další díl.
No veď stačí ak by použili 60% vecí, ktoré z Mafie 2 debili orezali. Dvojka bol nehorázny odpad a pochybujem že sa Mafia 3 vyrovná kvalitám jednotky.
No takhle se ty postavy podle mě určitě jmenovat nebudou.
Franklin, Michael, Trevor (GTA V) a Franklin, Mickey, Tony (údajná Mafia 3).
To se mi moc nezdá.
:)))
takových her jako je Mafia moc není, vlastně v dnešní době žádná taková, takže jsem na hru zvědavej, protože dvojka se mi líbila
miREC666: A ještě, hlavní postava v Mafii alespoň uměla mluvit :D
neviem prečo sa tu hádate o gta a mafii...veď je tam úplne iné obdobie, dej, atmosféra, hrateľnosť... každý ide svojou cestou
cermi85cz: Ty jseš evidentně 100 let za opicema, jinak bys věděl, že tohle Vávra vyvíjet nebude, když odešel rok před dokončením dvojky...
No to by byla pecka mafie me hodne bavila. Hlavne bych ocekaval story coop to by byl super mazec.
To bude 3.díl Mafie, to je jasný[s16][s7]
cermi85cz
Mafia 1 vznikala soubezne s GTA 3 takze to nemohl nikde obslehnout..oni natom zacali pracovat dokonce drive jak rockstari..
Takze do prsou se klidne bit muze, ma nato pravo.
Chtelo by to prvne si neco zjistit a pak teprve nekde delat rozumy;)
cermi85cz: jde videt, ze nevis o cem mluvis[s12]
to se bude zase Vavra bit do prsou co ze to neudelal za parbu...obslehnutej koncept z Gta...ale jenom radoby...ve meste kde si jen muzu zajezdit autickem a dojet si na dalsi misi,to bude open world jako květ...a cely to vyjde pocitam tak v roce 2020
:) Po tom sklamani po dvojke? Budem snazit vytesnovat o Mafii dalsie informacie odteraz. Lebo dalsie sklamanie by som uz.....Idem si zahrat jednotku...asi 9. krat....Ano...Tolko
A co takhle dovyprávět ten cliffhanger z dvojky...
Kéž by. A že by New Orleans? :)