Prezentace Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (22)
To je tak kdyz se do toho serou odbornici co o MGS nemaji ani paru - nebavi me cist tyhle nazory ...Na open worl je ta hra namakana jako kazdy MGS - grafika , hratelnost , pribeh jako vzdy 1 liga ....
Jedi: Pokud si hral starsi dily tak urcite vis ze na tezsi obtiznost si tyhle berlicky nemel. Takze se nemusis obavat ze to bude lehky jako matrix [s14]
Krox: Pro plno hráčů je to [s7] a pro mě první hra na Ps One.
jak tam běha vtom boxu + naprosto tupe AIčko ajajaj osobně nevim co tolik lidi na tehle hře vidi ...
myslim, ze na hard obtiaznost tie elektronicke pomocky nefunguju :)
Doskakování objektů a detailů mi vadí jako jediné. Ostatní paráda.
Chris Redfield:diky :-)
hakiba:to je strepina,kdybi ji vytahli tak ztrati pamet a nevi proti komu bojovat.
JEDImfo: uz davno bylo potvrzeno, ze vsechno jde vypnout.
cekal jsem neco uplne jinyho.pripada me to strasne lehky!oznacovani cilu?prooooc? a videt je pres zdi,ukazatel ze jsi videt,spomaleni casu,.....ma to byt stealth ale nikdo nevidi ze z nebe spadne bedna,to posilani balonu je taky na hlavu a kazi to dojem.toho kone bych urcite videl i slysel na strazi.boure pekna ale k cemu kdyz me hra ukazuje kam mam jit!ja chci mapu a kompas a bude na me jak se tam dostanu.no nevim,najednou pochybuju ale doufam ze vsechny tyhle blbosti pujdou vypnout protoze to pak neni stealth akce,spis matrix
Cr_u_ze: v poho, samozrejme v hre je to pritiahnuté za vlasy. Ale reálne to funguje. Bolo to napríklad aj v 2. Nolanov Batmanovy. Scéna z Číny. link
to co ma snake na čele ? vysielacku ? [s1]
skoda ze tam nebude vamp [s1]
Jj epicke dilo [s7][s6] Ps: Ps4 ma nejlepsi krabicku [s7] [s16]
kuki164 : Díky za link,to jsem vůbec netušil.... takže beru zpět
Bomba! Další hra na kterou se hrozně těším :)
Cr_u_ze: link
Vypadá to krásně..ale čekal jsem že se bude PP držet víc realismu...věšení ovcí,vojáku aut a buhvičeho na padák pro transport na svou zakladnu mi připadá dost přitažený za vlasy...proste jako u japonskejch her... [s6] jinak se ale tesim
epické
I když je YT silný, tak ten nával fandů je opravdu veliký, to se dalo čekat, že to celé klekne. [s6]
Gimahatamoóó-hai-otósetóleninkó-hai,tomu rozumím....[s6]
áá ještě hodinu a 44 min :D