Konzolista.cz

Prezentace Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

novinkačtvrtek 19. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Prezentace Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
V minulém týdnu jsme vám přinesli velké preview na akční hru Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, která bude obsahovat spoustu pro sérii oživujících novinek. Hideo Kojima se nyní rozhodl, že E3 demoverzi ukáže naprosto všem, už od 12:00 budete moci sledovat zhruba 30 minut dlouhou prezentaci. Během ní uvidíte prakticky vše, co viděli v minulém týdnu novináři na E3. Prezentaci můžete sledovat níže v novince, po skončení se určitě objeví někde záznam, takže vám ho následně dodatečně přineseme.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (22)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

To je tak kdyz se do toho serou odbornici co o MGS nemaji ani paru - nebavi me cist tyhle nazory ...Na open worl je ta hra namakana jako kazdy MGS - grafika , hratelnost , pribeh jako vzdy 1 liga ....

Alias

Jedi: Pokud si hral starsi dily tak urcite vis ze na tezsi obtiznost si tyhle berlicky nemel. Takze se nemusis obavat ze to bude lehky jako matrix [s14]

Radeksuchy

Krox: Pro plno hráčů je to [s7] a pro mě první hra na Ps One.

Krox
Krox #noping out

jak tam běha vtom boxu + naprosto tupe AIčko ajajaj osobně nevim co tolik lidi na tehle hře vidi ...

LATRINER
👍1

myslim, ze na hard obtiaznost tie elektronicke pomocky nefunguju :)

stillalive

Doskakování objektů a detailů mi vadí jako jediné. Ostatní paráda.

JEDImfp

Chris Redfield:diky :-)

rt-hreb

hakiba:to je strepina,kdybi ji vytahli tak ztrati pamet a nevi proti komu bojovat.

Chris Redfield

JEDImfo: uz davno bylo potvrzeno, ze vsechno jde vypnout.

JEDImfp
👍3
👎1

cekal jsem neco uplne jinyho.pripada me to strasne lehky!oznacovani cilu?prooooc? a videt je pres zdi,ukazatel ze jsi videt,spomaleni casu,.....ma to byt stealth ale nikdo nevidi ze z nebe spadne bedna,to posilani balonu je taky na hlavu a kazi to dojem.toho kone bych urcite videl i slysel na strazi.boure pekna ale k cemu kdyz me hra ukazuje kam mam jit!ja chci mapu a kompas a bude na me jak se tam dostanu.no nevim,najednou pochybuju ale doufam ze vsechny tyhle blbosti pujdou vypnout protoze to pak neni stealth akce,spis matrix

kuki164
kuki164 #Play3Day
👍1

Cr_u_ze: v poho, samozrejme v hre je to pritiahnuté za vlasy. Ale reálne to funguje. Bolo to napríklad aj v 2. Nolanov Batmanovy. Scéna z Číny. link

hakiba

to co ma snake na čele ? vysielacku ? [s1]

ST.PETER33

skoda ze tam nebude vamp [s1]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Jj epicke dilo [s7][s6] Ps: Ps4 ma nejlepsi krabicku [s7] [s16]

Cr_u_ze
Cr_u_ze #Cr_u_ze
👍2

kuki164 : Díky za link,to jsem vůbec netušil.... takže beru zpět

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍4

Bomba! Další hra na kterou se hrozně těším :)

kuki164
kuki164 #Play3Day
👍4

Cr_u_ze: link

Cr_u_ze
Cr_u_ze #Cr_u_ze
👍1
👎1

Vypadá to krásně..ale čekal jsem že se bude PP držet víc realismu...věšení ovcí,vojáku aut a buhvičeho na padák pro transport na svou zakladnu mi připadá dost přitažený za vlasy...proste jako u japonskejch her... [s6] jinak se ale tesim

Gibsn

epické

Spoock
Spoock #geek

I když je YT silný, tak ten nával fandů je opravdu veliký, to se dalo čekat, že to celé klekne. [s6]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍4

Gimahatamoóó-hai-otósetóleninkó-hai,tomu rozumím....[s6]

Gibsn

áá ještě hodinu a 44 min :D

Související články

Nejčtenější články