Konzolista.cz

Obrázky z The Last of Us: Remastered – pozor spoilery

novinkaneděle 20. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Obrázky z The Last of Us: Remastered – pozor spoilery
Akční hra The Last of Us: Remastered studia Naughty Dog je v těchto dnech už dokončena, a bohužel se i trochu předčasně dostala i k několika hráčům, kteří neváhají típat obrázky a dávat je na obdiv celému internetu. Na některé obrázky ze začátku hry se můžete podívat níže v novince, přikládáme je v kvalitě, v níž byly vytvořeny za pomocí SHARE tlačítka. Jen znovu upozorňujeme, jako v nadpisu, že obrázky obsahují menší i větší spoilery, takže pokud jste hru ještě nehráli, raději se jim vyhněte.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (64)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
MichalMHS
👍2

Jo lidi v ND vlastně neumí udělat nebo předělat hru aby vypadala líp než na ps3 :D :D :D

Už na odkazu u Heymi9615 jde vidět že je to graficky lepší a není to stejne jak na ps3 verzi. Navíc každý ví že na ps4 pořízený screen tlačítkem Share ta kvalita snímku je ořezaná a není stejná jak v realu na Full HD TV.

Nikdo z Vás to jestě na PS4 nehral a už tvrdí že je to stejný :D :D :D

Ja za to klidně další litr dám a zahraju si to v lepší grafice se všemi DLC.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

soky: sony chtěla, ale skončilo to na autech, Nintendo prý lepší auto jak z krtečka nedokáže udělat[s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍6
👎1

Meli to nechat remastrovat u Nintenda, tam maji dlouholete zkusenosti s recyklaty vseho druhu a Mjollnir by byl spokojeny..

Beastial Dante

Mam predobjednané, no počkám na nejaké videá dohral som to na PS3 , 2-3 krát ,niečo ma podľa tych obrázkov odrádza od kúpi ,potom sa rozhodnem či to kúpiť ešte raz alebo nie

vn25

Bude to taky v cz jako na ps3?

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍3

jediný "problém" TLOU je ten, že na několik let staré konzoli s daleko menším výkonem vypadá hra naprosto luxusně [s12][s12]

Jinak podle obrázku to je ostřejší detailnější atd, ale ten pravý rozdíl uvidíme až v reálu při hraní na PS4 a hlavně na dobré tv.

PanT: na 3m plátně to musí být nádhera, tam to vše vinikne obvzlášť [s12][s12]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍3

link

[s4]

wencaCZE

Pro někoho kdo to nehrál na PS3 jasná volba a za ty peníze super.Já do toho další litr rozhodně nevrazím.Za trošku upravenou grafiku mi to opravdu nestojí a nehodlám tenhle trend podporovat.Na novou konzoli patří nové hry.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍7

pjenkava1995: já chápu, že příroda je někdy mocnější, než společenské konvence a pak mají sourozenci děti, ale když už se to vašim povedlo, tak ať tě aspoň nepouští na internet.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍5

Na HDD bude mít 50GB instalaci,hra půjde hrát po 55 vteřinách instalace [s6].

Raew...:

PS3

PS4

link

link

...

link

link

...

link

link

Vážně si myslíš,že by hotovou PS3 hru graficky ořezávali na konzoli PS4???,Ale no tak.... :)

AdamekDave
👍3

preboha pjenkava chlape už dospej...

pjenkava1995
👎4

Kdo to koupí ten je hloupý :D

stillalive
👍5

Mé původní očekávání bylo jen pouhé převedení do 1080p a 60fps s vyhlazováním. Hezčí textury a nasvícení je krásný bonus, který jsem ocenil už ze screenů na první pohled. Samozřejmě v pohybu je to vždy jiné kafe, pokud se hra hýbe ve stabilním fps. Já volím 30fps. Těším se!

Pan T
Pan T #Drifter
👍13

Raew:

Dlaždičky: link

Plovoucí podlaha: link

Kamenná cesta: link

Koberec: link

[s1]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3

soky:tobě doma neříkali,že se máš učit cizí jazyky[s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand

Stinky: Už rozumím, díky :)

enemy84
enemy84 #Ps1.2.3.4
👍1

Ma ps4 se nemuze dockat

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

soky: jsem si říkal, že nic tak nezkulturní debatu jak trochu hantecu[s6]

augle jsou oči

jungvirt = mladý

glgat= pít

bílá balda= je domácí kořalka

CaJTeeKaNee
👍1

Raew: Myslíš, že jsem si ten obrázek nerozklik? Oproti TV okolo 100 cm ůhlopříčky to přeci není žádny rozdíl.Že ne? Počkej až to uvidíš na televizy a změníš názor.

SmitheAgent
SmitheAgent #Sasuke Kun
👍4

Některé screeny z PS4 verze se mi moc nezdají, ale věřím že to bude v pohybu dobré a nedalo mi to, porovnal jsem si silnice z ps3 a ps4 verze a paradoxně na tomhle vidím sakra velký rozdíl k lepšímu pro PS4 verzi [s3]

Mé přání bylo, aby hra běžela stabilně minimálně na 30fps a ve full hd, s pár drobnými vylepšeními v grafice, ale hlavně s přídavkem Left Behind. Taky mi podstatně víc vyhovuje PS4 dualshock a jak se tedy zdá, vše co jsem od toho očekával, bude pravděpodobně splněno [s14]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand

Ty vole hantec, tak žádám o překlad ale :D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍5

.Raew.: ty kemo já už nemám ty augle, jak když sem byl jungvirt, ty roky glgání bílé baldy se projevují, ale ty si skoč na oční.

dado20
👍4

hmm to pekne no, asi v školke niekto nechal otvorené dvere

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍10

Já ho klidně urazím jestli chce :) Už mi nadával i do PM, lump jeden :)

Chris Redfield
👍11

Mas tak leda saska v tangach [s6] Vetsine z nas se to libi a protoze nemame 10 dioptrii tak i vidime jasny rozdil mezi PS3 a PS4. Nikdo nikoho nenuti to kupovat a kazdej ma pravo na SVUJ nazor. Tak tady nikomu necpi, ze mas pravdu nebo dopadnes jak debil eeeee, kterymu se kazdej smeje.

dado20
👍5

nikto ta neuráža a pravdu nemáš tak sa na to vyser prosim ta

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ
👎6
👍2

Nedam, protoze me tady urazite a pritom mam pravdu :D Lol pekne ty podemnou. Ted uz i nadavas.To ze rikas ze vidim blbe je urazka kdyz tomu tak neni. Dal uz nepisu, zdarec vypatlanci s malyma dickama. Jak bys tohle popsal? Jako nadavku a urazku? Jsme si kvit. Zdar

dado20
👍5

a nedá pokoj chalanisko....

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ
👎5
👍2

Tvoje odpoved je uplne o necem jinym nez o cem pisu... #NemaToCenu #Peace #NenutteMePsat :D Vy tvrdite ze to vypada lip! Podivam se na screeny z PS3 a PS4 vedle sebe a vidim ze to je stejny. Co na tom nechapete :D O tomhle tady celou dobu pisu.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍3

.Raew: Nelíbí se ti nekupuj, rozhodně ta hra není o sledování textur na cestě apod.. A nebo kup, sleduj pozorně textury a nadávej při tom, že jsi za to dal balík peněz.

Související články

Nejčtenější články