Nový trailer na závody Project Cars

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (18)
K TÉMATU..
Odklad automobilový videohry PROJECT CARS na zacátek príštího roku me nijak netrápí, stane se. Výrobci (cehokoliv) prece neodkládají uvedení svých výrobku na trh, jen tak z nudy nebo aby naštvali tu méne tolerantní cást zákazníku, ale zrejme pro takový krok mají nejaký vážnejší duvod. Takže se na jare budu tešit a víc už v tuhle chvíli nereším [s14]
MIMO TÉMA..
Cocoflowa napsal.. "Zdegerovaná generace hrácu hovnama, jak tak na to koukám"
Promiñ Coco, ale jak tak koukám na tu hromadu hov*n, který pravidelne a v hojným množství vypouštíš u témat o PROJECT CARS, tak degenerovaný je jedine obsah Tvojí hlavy. Tvoje naprostá posedlost sérií GRAN TURISMO, která je už v dnešní dobe slušne recyklovaná a zaostávající, je neprehlédnutelná a možná by nebylo od veci, aby si popremýšlel o odborný pomoci. Opravdu, odvykací "abstinence" od cehokoliv s iniciály GT, Ti jenom prospeje. Není nad dlooooooohou projíždku parkem, pekne na cerstvým vzduchu, v pohodlí sverací kazajky, daleko od zplodin z výfukových plynu a od neustálýho kvílení pneumatik Tvýho nabušenýho GT speciálu. Nebrañ se tomu, všichni víme, že tam patríš [s6]
666bocjan666 napsal.. "Paráda, 4000 Kc za volant zbytecne, to at' se jdou vysrat"
Nový konzole nemužou za to, že mají moderní výstupy a tak nepodporují zarízení, který na to nejsou pripravený. Možná s tím nekdo neco vymyslí, ale zrejme to nebude žádná legrace - nevím, asi jako pokoušet se rozjet Blu-ray disk v CD-ROM mechanice u PC? No, já už svuj volant LOGITECH pred pár dny prodal a uvidím jestli si našetrím na nejaký ten THRUSTMASTER (možná bude nejaká zajímavá cenová akce) nebo se na volant vyprdnu úplne a vrátím se k ježdení na gamepadu. Uprímne, už toho stejne tolik nenajezdím a volant se tím pádem pro me stává tak trochu nadstandartní "zbytecností". Pred mnoha lety nebylo ovládání aut na gamepadu pro vetšinu z nás nejmenším problémem, tak nevidím duvod,proc by mel být problém ted'. Clovek jen prijde o takovou tu vetší uveritelnost, že sedí v aute, nic víc....ovšem ušetrí 10 000 Kc za volant a to není od veci [s14]
darkramm : takže na hovno , novy konzole umijou miň než předchozi generace !! paráda čtverku za volant zbytečně , to ať se dou vysrat [s8]
slabost GT jsou zvuky aut to je jasná věc a je to tak jasná věc a je známo že už GT7 bude zvukově vyladěno (doufám) tu GT6 už klidně dojezdím ...nejhorší je když je člověk v online lobby a nedá olej tak musí do hlavního menu[s3] ale tohle je o jiné hře podle novějších YT záběrů třeba Brno vypadá parádně
666: g25 je analogový volant, ps4 a xone mají oba digitální výstup takže zaspal ligitech že na trhu nemá ani jeden volant s digitálním výstupem. A hlavně thrustmaster má na nextgenu exkluzivní prioritu. Takže svůj volant můžeš klidně prodat a nebo si ho nechat na ps3/PC.
cocoflowa : aspoň kdyby GT mělo zvuky jako tady ty "amatersky hry'' , protože jakkoliv je GT parádní hra a mám najeto miliony kilometru už od prvního dílu , tak ty zvukly mě fakt serou když si člověk koupí nabušenou káru a má to zvuk jak vysavač [s8]
hlavně nepudu do žadnych aut na PS4 dokavaď to nezačne podporovat G25 od logitechu . . . nechápu Sony , maji nejlepší volant na trhu pro GT a PS4 ho nepodporuje . . .[s8]
původně to mělo být jen na PC že by to konzole neutáhli a pak se rozhodli i pro konzole a teď to nezvládaj.Nejsou jediný.Jestli to budou dlouho odkládat tak vyjde konkurence a budou mít smůlu.
Gambit92: hru sleduju už nějakou dobu, hrál jsem i demo na pc a né nějaké 3 měsíce zpět, kdy "jakoby" napsali, že má vyjít závodní hra pro platformu PS4 a další.
Ta hra už měla vyjít na PS3, pak odklad na PS4, pak přišel první odklad neplánovaného vydání a nyní další odklad oficiálního vydání.
Takže: já hru jako takovou neodsuzuju, těšil jsem se na ní moc, bude to určitě dobrá hra, krom toho první pořádná "sim." závodní na PS4, ale tolik odkládání už mě vážně nebaví.
Mitsu CZ: asi jsi mě nepochopil... jasně, že je lepší vyladěnej titul o pár měsíců déle, něž šit jak píšeš DC.. zde souhlas.. ale budu se opakovat..
hra už měla vyjít v roce 2013 a nyní píší, že nevyjde ani v roce 2014, tak proto ta moje reakce, na jejich další odklad.
Stále jen brnkaj hráčům na nervi, hráči se těší a zas prd! Tak měli napsat rovnou: až to bude-tak to bude a né to xkrát odkládat a ještě se prsit na webu nějakou upoutávkou po odložení dalšího data vydání. Tomu se lidově říká provokace.
hafk/domluvil jsem [s14]
Dost dobrý video i efekty,i když tu hru odložili mě dost mrzí,tak věřim,že to bude skvělá hra a s volantem T500RS a oculusem rift to bude naprostá pecka...a zase se pustim do pořádných okruhových závodů...
Trámek a odkdy to vymýšleli na PS4?... ta hra je v crowdfunding vývoji už několik let, dávno předtím než vubec nějakou ps4 nebo xone oznámili
S tím odložením mě pěkně naštvali a tak moje prachy nejspíš neuvidí!
V tu dobu vyjde Uncharted 4, tak si pak počkám až na GT7 a aspoň ušetřím.
Tolikrát odložená hra, raději to neměli ani na PS4 vymejšlet, když si s tím nevědí rady![s3]
Coco... přestaň už tady blít. Ostatní jsou aspoň vtipní, ale ty už máš opravdu namále.
jako já se těšim , jen doufám že oproti Shiftu něco udělali s ovládáním a vubec s jizdnim modelem . GT7 je ještě daleko jesli Yamauchi nekecá a budou předělávat zvuky a další věci tak před sebou mají hafo práce
Tahle hra mě přestává zajímat, si raději půl rok počkám na GT7
Hi,hi. Je tu odložení a tak bude opět následovat dalších tisíce fotek a desítky videií napříč všemi weby. To je jako nová řada nekonečného seriálu.
Odložit hru a pak na ni udělat trailer?! Dobrej vejmrd lidem co na ni čekali, že teď vyjde[s15]
To jim na tom udileni cen mohli rovnou dat cenu za nejosklivejsi trailer [s6]
Prozatim diky nechci, radeji knihu [s6]
vypadá to pěkně no, ale jejich efekt mokré obrazovky je pořád k zblití