Nový trailer akční hry Diablo IV láká na early access přístup
novinka•pátek 2. června 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision

REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama

























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (18)
Nezačínáš od znova. Je to vázaný na battlenet účet, takže ten postup se ukládá vlastně jako save, a pak jde navázat na jiné platformě.
Jakože začínáš od znova, ale s výbavou, tak to jo.
A jak to funguje s tím převodem ? To si překonvertuje xbox save na ps5 verzi ? To je blbost.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
@arnold: Beta se nulovala, ale jinak můžeš platformy libovolně měnit. Postup je vázaný na Battle.net účet a ne na platformu. Alespoň jsem o tom na několika místech četl a dává to smysl. Jen si musíš své účty z PS a Xboxu spárovat se stejným účtem na Battle.net 😉
@mafol: cau. Musis zacit od zacatku prenos z bety neni mozny. A jinehazykove verze jde pak stahnout z menu i tu polstinu jsem tam videl. Jen primarne mi to stahlo ciste ENG. Ale pak nuzes stahnout jine jazykove mutace
@mafol: Postup z xboxu na ps5 určitě přenést nejde.
zdravím mám dotaz,demo jsem zkoušel na Xboxu,tam jsem si zapnul polsky dabing na jejich store je u hry uvedeno vsechny jazykove moznosti,ale na store od sony tyto informace nejsou,nevíte jestli take PS5 verze obsahuje kromě anglictiny i polsky dabing??? a druhy dotaz postup z dema se prenasí do plné hry???? a to i v případě že demo jsem hrál na Xboxu,ale teď bych chtěl pokračovat na PS5???? mockráte díky za info
Od včera a bez problémů i dnes připojení naprosto rychle. Neskutečná hra! Ani jsem nevěřil že mě může Diablo tak bavit 😄
Já hraju bez problému , zatím 😂
@Narw20: DLC ano. Ale veškeré odměny bokem jsou vázány pevně na účet.
@Narw20: Je to vázaný na battle net účet,taky nás to s bráchou vypeklo.
@Insertcoin: Kupujeme s kámošem pravidelně DLC do multiplayerů společne a funguje nám to
@the edge : ja se logl v 5 a do minuty jsem byl ve hře až do ted . Lepsi start jsem od blizzu asi nevidel . Zadny dc, zadny error , jen lehke lagy
@the edge : To není Blizzardem. Takhle funguje sdílení na PS. Pridavny obsah atd. pouze tomu účtu ze kterého šla platba.
@the edge : Pokud mas s kamošem sdílení hry na dvě konzole, tak early acces nefunguje. Sdílící system rozezná jen základní hru (bez deluxe/ultimate nadstavby). Tudíž bude moci hrát až 6.6., nebo musí koupit vlastní
no zaplatil jsem si s kamosem early accesj,ake zklamani bylo kdyz jsme si to dnes chteli zahrat a kamosovy to haze chybu a nepusti ho to tam,takova klasika od blizardu no.