Nový obrázek z Final Fantasy VII Remake ukazuje hrdiny, PS4 exkluzivita prodlouženanovinkaSquare Enix
ps4

Nový obrázek z Final Fantasy VII Remake ukazuje hrdiny, PS4 exkluzivita prodloužena

Martin Šmíd
Herní vydavatel Square Enix dnes vydal nový obrázek z připravované hry Final Fantasy VII Remake, na němž jsou zachyceni všichni klíčoví hrdinové. Podívat se na něj můžete níže v novince. Zároveň jsme se dozvěděli, že byla prodloužena časová exkluzivita hry pro konzoli PlayStation 4. Ta původně měla skončit v březnu příštího roku, ale po menším odkladu byla prodloužena, aby trvala oněch 12 měsíců. Pokud se tedy další verze hry objeví, bude to nejdříve v dubnu 2021.

ZdrojTisková zpráva

REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Galerie

30 obrázků

Hra v článku

Final Fantasy VII Remake
ps4Final Fantasy VII Remake

RPG, Adventura

Redakce
Vývojář
Square Enix
Vydavatel
Square Enix
Vydání
10. dubna 2020

Komentáře (18)

  • Belros
    Belros

    Tahle hra bude prostě sevent heaven !!! (je mi šumafuk, že to bude první epizoda, ikdyby to byla půlka epizody, na nic rozhodně čekat nebudu. Tohle není telltale game, ale final fantasy VII)

  • LeonKONDAR
    LeonVerum Rex
    1

    MMORPG v hlavní sérii bude až v okamžiku, kdy předešlé doslouží, což se v případě FF XIV neočekává v nejbližších letech. FF XVI už je dávno ve vývoji a bude to single offline akční RPG, které se bude chtít vrátit ke středověkému pojetí fantazie jako u FF I - FF V. A co se týče nového artu, tak FF VII Remake touto scénou rozhodně končit nebude. Stále ještě přemýšlí hráči na základě toho, co znají z originálu, ale tohle bude spíše reboot FF VII. Nechají stejné styčné příběhové prvky, ale cesta k nim bude odlišná. Ve skutečnosti může být honička na dálnici a útěk z HQ Shinry jen počátek nějaké závěrečné fáze. Spekuluje se, že k Midgaru budou patřit ještě okrajové části mapy, tj Midgarský region, jehož součástí byl mimo jiné Kalm. To by znamenalo, že se dočkáme ještě Cloudova flasbacku z Nibelheimu, aby se hráči dozvěděli, co je Sephiroth zač. Trailery odhalují věci postupně, ještě budou následovat minimálně dva, jeden v březnu a další v předvečer vydání. Tam odhalí zbytek...

  • Jiří Holubec.
    Jiří Holubec.

    A čo z toho keď neni nové GT?

  • Flash
    FlashJrpg/rpg

    @mnaca: je to jen muj dojem, nic potvrzeneho. Ono to taky nemusi byt hned, ale treba za 4-5 let, takze FF 14 muze mit dost casu k profitu. Jak rika jeden muj znamy - byl bych rad kdyby cas venovali FF7 remaku a do dalsiho dilu FF se pustily az potom. Ono po tom docela prusvihu z FF15 bych se ani nedivil kdyby si daly nejaky cas oraz. A FF7 remake muze byt dobra cesta k napraveni reputace. A pripadne nove MMO by nicemu nevadilo.

  • Unholyu
    Unholyu;)

    takze jde o ps4 verzi ta ma xkluzivitu? co pc take pockame 12 mesicu jako na xku?

  • godycz
    godyczkatana-san

    kdy bude demo ?

  • GALBATOR
    GALBATORXBOX

    😀 To bude na epizody?

  • Flash
    FlashJrpg/rpg

    @mnaca: FF 16 bude nejspis MMO na next gen, jak uz to tak byva zvykem.

  • coklo
    cokloGamer

    Pokud se první část odehrává pouze v Midgaru kterej zabere cca těch 40-50 hodin,( u originálu to člověk sfouknul cca za 6-8 hodin),tak si nedokážu představit ten oper world v druhé části.To bude tak na dalších 100-150 hodin.U originalu to bylo na 45-50.No těším se dost.

  • Ex-SOLDIER
    Ex-SOLDIERImperius Rex

    Jinak výběr z OST je venku na vinylu a obzvlášť Tifa theme pohladí na duši... link

  • Exik
    Exik9.2 > 12
    3

    Taky počkám na komplet, epizodické vydávání je mor.

  • Fulgrim
    Fulgrim
    1

    Tak nashledanou za pět let u kompletní edice.

  • Lucius
    LuciusPan Masu

    Ex-SOLDIER : No snad se toho jeste doziju. Jasna koupe, ikdyz me zrovna Midgardska cast nebavila, ale takhle ve 3D + rozsireni deje to bude urcite moc super.

    Nerikali v planech na dalsi epizody, jestli se to ponese ve stejnem duchu ? Spis si myslim, ze udelaji vetsinu lokaci +- tunel, nez ze by hru takoveho rozsahu dostali do open worldu.

  • Ex-SOLDIER
    Ex-SOLDIERImperius Rex
    1

    @Lucius: Ano.

  • Lucius
    LuciusPan Masu

    Takze Cosmo Canyon az v dalsim dile? Jakoze, tohle bude jen Midgar?

  • Darth_Štófi
    Darth_ŠtófiPalmárák
    1

    Celkem se na to těším. Letos hodlám skočit do JRPG vlaku ve velkém. Už mám předobjednanou phantom thieves edici Persony 5 a limitku FFVII.

  • Jakub AndreasKONDAR
    Jakub AndreasPak zhasni 😎
    64

    Masakr. Sony si to strašně dává.

  • Ex-SOLDIER
    Ex-SOLDIERImperius Rex
    2

    Krása. Tohle bude poslední záběr hry před titulkami.

Napsat komentář

Chceš se zapojit do diskuze?

S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.