Nové záběry z PS4 verze závodů Project CARS

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
Komentáře (23)
JEDImfp: "k cemu me je dobry jizdni model kdyz se to neda poslouchat" [s6][s6] máš dost
coco: ja mam GT taky rad a hral jsem vsechny dily ale co je moc to je moc,uz tu hru nehodlam obhajovat dokud si to nezaslouzi.sesty dil me doslova nas**l protoze to je petka s par vylepsenima (9/10 haha) ale to nehojrsi odstraneno nebylo,ZVUK je jako vysavac u 90% aut.k cemu me je dobry jizdni model kdyz se to neda poslouchat,jo a AI je taky strasny.houpat me muzou ale centrifugu teda NE
GT si hraje na simulace bohužel jenom tam, kde se to vývojářům hodilo.. jsou tam prvky naprosto excelentní a jinde nevyděný, ale stejně tak i obrovský průsery např. právě zvuk, kterej překoná kdejaká arkádová blbina. Druhá strana mince je, že si za to můžou vývojáři defakto sami, protože zase chtěli dopřát naprosto bezprecedentní variabilitu zvuků se změnou komponentů a se změnou pohledu na auto. Bohužel.. GT5/6 je prostě pro polyphony příliš velké sousto. Méně je někdy více. Komplexně je ta hra naprd.. potenciál obrovskej - jen to dotáhnout, což se do dneška nepodařilo a bojím se, že pokud se v polyphony něco zásadního nezměnilo, tak ani GT7 nebude vyjímkou. Stále nabídne věci neviděné, ale odladěnost bude zase hrát druhý housle.
Líbí se mi, jak nekterí odsuzují PROJECT CARS pro "arkádovost" z videí, kde hrají tu závodní videohru na gamepadu. Nic proti gamepadu, je to bezvadná videoherní priferie, ale k autum urcite patrí volant. Já teda nevím jak ostatní, ale s volantem není po "arkáde" ani vidu, ani slechu, respektive, já nic nevidím link [s14]
Mimochodem, nejsem zrovna nadšený príznivec "prileb virtuální reality", ale pusobí to opravdu zajímave link Na PROJECT CARS jsem vážne zvedavej a vkládám do týhle videohry svý nadeje. No, Kazunori Yamauchi se bude muset s GRAN TURISMO 7 hóódne snažit, abych si série GT opet všimnul [s16]
Sakra....[s13] zmrazte mě někdo do té doby než výjde GT 7 [s7]
az bude mit ps4 plnou podporu G25 pro zavodni hry pak si ji koupim. Zatim budu hnit u ps3 a x360
Tady je takovejch odborníku,muže mě někdo vysvětlit od čeho vznika ten ječící zvuk co při ubraní plynu stlumuje??Díky
link
Pohled z kabiny se mi zdá takovej divnej...
To už raději arkádový DC.
No jako kdyby se to jmenovalo Shift3 tak se asi taky nic nestane. Ale jo každopádně na PS4 je takovej nedostatek závoďáků že to musím koupit i když si myslím že onlinově to bude nejsilnější na PC. Ještě že ta grafika vypadá solidně už jen ta dohlednost do dálky je super.
Jako vizuál a zvuk je krásnej, vo tom žádná, ale v ostatním to s GT těžce prohrává. Však to video co postoval Jedi, s Huyarou... jak v CARS nefungujou ty klapky :D
Tak nevim [s8]
TOCA 2 [s7]
kaktus,třeba tam bude volba obtížnosti,jako u shiftů... Jinak hra se mi dost líbí a těším se na závody!
no panove ,uz by nekdo mohl zapracovat natom ,aby kdyz je na trati 15 aut ,tak hned po 5 zatackach ¨z posledniho nebyl treti ,zlata staricka toka2
před hodinou jsem hrál GT6, zásadní grafickej rozdíl nevidim :) Fyzikální model, ten je o hodně lepší ve prospěch GT...
Škoda, podle chování auta jsou to NFS Shift v krásným kabátě, přejezd přes obrubník v 50sec. to dokazuje.
vubec bych se toho nebal a lacine ted pusobi spis GT,se podivejte na ten rozdil co dela zvuk,hned z toho mas jinej pocit
link
a toto !
link
link
ma i rukavice :-)
link
Beru to je jasny ale ty ukazatele casu atd...by mohli dat nahoru do praveho rohu a zmensit jinak uvidime a ukazatel rychlosti si vypnu je zbytecne velky.
Viete o nejakom GT, ktoré by malo v dohľadnej dobre vyjsť? Lebo ja nie. Až vyjde (raz) a ukáže svoje kvality na next-gene, potom môžeme hodnotiť kto bude kráľom.
Naozaj som zvedavý, aké PC nakoniec bude. Snáď z toho bude dobrý a konkurencieschopný konzolový sim, ktorý bude mať čo ponúknuť.
Kvalitná závodná hra v prvoročnom lineupe hier na PS4 chýba ako soľ.
Verim tomu, ze to bude lepsi nez GT. Jasna koupe.
nehovorim ze je to uplne zle,ale na konzolach od sony je kralom GT.ale aspon bude trocha konkurencie.
Léta opěvovaná PC maniaky závodní hra ukáže své super nedostižné kvality na konzolích.. Tak nevím, no.