Konzolista.cz

Nové záběry z PS4 verze závodů Project CARS

novinkasobota 27. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové záběry z PS4 verze závodů Project CARS
Fanoušci závodních her budou mít rozhodně co hrát letos během podzimu. Jednou z připravovaných her je i simulátor Project CARS, který je prezentován i na probíhající akci EGX 2014 v Londýně, kde je možné si ho zahrát na konzoli PlayStation 4. Nyní se objevilo nové video, ukazující v akci Aston Martin V12 Vantage GT3, podívat se na něj můžete níže v novince. Project CARS vyjde 21. listopadu, a to pro konzole nové generace PlayStation 4 a Xbox One
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (23)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
evox
👎1

JEDImfp: "k cemu me je dobry jizdni model kdyz se to neda poslouchat" [s6][s6] máš dost

JEDImfp
👍1

coco: ja mam GT taky rad a hral jsem vsechny dily ale co je moc to je moc,uz tu hru nehodlam obhajovat dokud si to nezaslouzi.sesty dil me doslova nas**l protoze to je petka s par vylepsenima (9/10 haha) ale to nehojrsi odstraneno nebylo,ZVUK je jako vysavac u 90% aut.k cemu me je dobry jizdni model kdyz se to neda poslouchat,jo a AI je taky strasny.houpat me muzou ale centrifugu teda NE

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club
👍2

GT si hraje na simulace bohužel jenom tam, kde se to vývojářům hodilo.. jsou tam prvky naprosto excelentní a jinde nevyděný, ale stejně tak i obrovský průsery např. právě zvuk, kterej překoná kdejaká arkádová blbina. Druhá strana mince je, že si za to můžou vývojáři defakto sami, protože zase chtěli dopřát naprosto bezprecedentní variabilitu zvuků se změnou komponentů a se změnou pohledu na auto. Bohužel.. GT5/6 je prostě pro polyphony příliš velké sousto. Méně je někdy více. Komplexně je ta hra naprd.. potenciál obrovskej - jen to dotáhnout, což se do dneška nepodařilo a bojím se, že pokud se v polyphony něco zásadního nezměnilo, tak ani GT7 nebude vyjímkou. Stále nabídne věci neviděné, ale odladěnost bude zase hrát druhý housle.

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Líbí se mi, jak nekterí odsuzují PROJECT CARS pro "arkádovost" z videí, kde hrají tu závodní videohru na gamepadu. Nic proti gamepadu, je to bezvadná videoherní priferie, ale k autum urcite patrí volant. Já teda nevím jak ostatní, ale s volantem není po "arkáde" ani vidu, ani slechu, respektive, já nic nevidím link [s14]

Mimochodem, nejsem zrovna nadšený príznivec "prileb virtuální reality", ale pusobí to opravdu zajímave link Na PROJECT CARS jsem vážne zvedavej a vkládám do týhle videohry svý nadeje. No, Kazunori Yamauchi se bude muset s GRAN TURISMO 7 hóódne snažit, abych si série GT opet všimnul [s16]

rybak_a
👍1

Sakra....[s13] zmrazte mě někdo do té doby než výjde GT 7 [s7]

maro16
maro16 #ϟƘƦƖןןΣx

az bude mit ps4 plnou podporu G25 pro zavodni hry pak si ji koupim. Zatim budu hnit u ps3 a x360

l.trta

Tady je takovejch odborníku,muže mě někdo vysvětlit od čeho vznika ten ječící zvuk co při ubraní plynu stlumuje??Díky

link

Arrozo
Arrozo #PS5

Pohled z kabiny se mi zdá takovej divnej...

One
One #☯☯☯

To už raději arkádový DC.

Redjous75
Redjous75 #Redjous75

No jako kdyby se to jmenovalo Shift3 tak se asi taky nic nestane. Ale jo každopádně na PS4 je takovej nedostatek závoďáků že to musím koupit i když si myslím že onlinově to bude nejsilnější na PC. Ještě že ta grafika vypadá solidně už jen ta dohlednost do dálky je super.

Hulvat
Hulvat #KB43VER
👍3

Jako vizuál a zvuk je krásnej, vo tom žádná, ale v ostatním to s GT těžce prohrává. Však to video co postoval Jedi, s Huyarou... jak v CARS nefungujou ty klapky :D

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Tak nevim [s8]

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff
👍4

TOCA 2 [s7]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

kaktus,třeba tam bude volba obtížnosti,jako u shiftů... Jinak hra se mi dost líbí a těším se na závody!

kaktusak_cz
👍5

no panove ,uz by nekdo mohl zapracovat natom ,aby kdyz je na trati 15 aut ,tak hned po 5 zatackach ¨z posledniho nebyl treti ,zlata staricka toka2

armyk
👍6
👎1

před hodinou jsem hrál GT6, zásadní grafickej rozdíl nevidim :) Fyzikální model, ten je o hodně lepší ve prospěch GT...

evox
👍1

Škoda, podle chování auta jsou to NFS Shift v krásným kabátě, přejezd přes obrubník v 50sec. to dokazuje.

JEDImfp
👍5

vubec bych se toho nebal a lacine ted pusobi spis GT,se podivejte na ten rozdil co dela zvuk,hned z toho mas jinej pocit

link

a toto !

link

link

ma i rukavice :-)

link

smrtijed1

Beru to je jasny ale ty ukazatele casu atd...by mohli dat nahoru do praveho rohu a zmensit jinak uvidime a ukazatel rychlosti si vypnu je zbytecne velky.

RomeoSVK
RomeoSVK #RomeoSVK
👍3

Viete o nejakom GT, ktoré by malo v dohľadnej dobre vyjsť? Lebo ja nie. Až vyjde (raz) a ukáže svoje kvality na next-gene, potom môžeme hodnotiť kto bude kráľom.

Naozaj som zvedavý, aké PC nakoniec bude. Snáď z toho bude dobrý a konkurencieschopný konzolový sim, ktorý bude mať čo ponúknuť.

Kvalitná závodná hra v prvoročnom lineupe hier na PS4 chýba ako soľ.

Harrykoks
👍4
👎4

Verim tomu, ze to bude lepsi nez GT. Jasna koupe.

poty
👍3
👎2

nehovorim ze je to uplne zle,ale na konzolach od sony je kralom GT.ale aspon bude trocha konkurencie.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍5

Léta opěvovaná PC maniaky závodní hra ukáže své super nedostižné kvality na konzolích.. Tak nevím, no.

Související články

Nejčtenější články