Nové video z Project Cars představuje kariéru
novinka•čtvrtek 19. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Slightly Mad Studios
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
fórum
Think before you sleep
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
Xbox series X/S
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (11)
MAJSTA : tuhle hru sleduji od samého počátku , kdy vycházela placená BETA verze na PC , potom hra byla vyvíjena na PS 3 , poté vyvojáři začali hru vyvíjet na nové konzole a bylo už dvakrát zveřejněno datum vydání a pokaždé odloženo . Ty vážně věříš , že 14. dní stačí na doladění hry ? Nešlo to vyřešit časem nějakým UPDATEM a nebo myslíš , že hra bude tak vyladěná , že už žádná UPDATY časem potřebovat nebude ?
ty dva týdny je docela krátká doba na nějaký významný změny... trochu si říkám jestli v tom nemá prsty Spotify, který má být implementován přímo do hry a pro PS4 již bylo oznámeno viz. info na ofiko stránkách...
"Whether it's the heart-pounding beat of a heavy drum & bass drop to inspire you to nail that next corner, the uplifting melody of an EDM anthem, or classic strings to accompany your open-top drive along the coast, Project CARS players can listen to a variety of curated playlists using Spotify.
Available on PC, and coming soon to PlayStation 4, you're sure to find something to your taste from the following music genres... "
Jo P.C. je super dnes jsem jezdil Brno[s12]
ps4player_Prosim aspon jeden link se slibem kdy vyjde GT7,dekuji.
nevím co řeší odklad o 2.týdny....ale na hru se neskutečně těším[s14]...protože na GT7 si pravděpodobně ještě pár roků počkáme
Nádhera, po závodní stránce to bude lahůdka a fyzikální model vypadá taky dobře link [s12]
Tak a ted teda budu taky reagovat je potreba si neco o GT7 nejdrive dohledat a az potom zacit hazet spinu na vyvojare.A co se tyce PC budu hrozne rad kdyz se jim to povede.
jo aháá.. tak kluci makali na videu, tak proto ten odklad :o)
ps4player.. teda jsem diletant, co se týče ofiko zpráv ze světa ohledně her.. jediný co vím, je co si přečtu na konzolistovi, ale o GT7 jsem ještě neslyšel, že by ho někdo krom cocoflowa sliboval na jakejkoliv rok. Kdyby si mluvil o GT5 a jeho nekonečných odkladech, tak ano.. ale GT7?
Až se hra k nám dostane určitě si jí rád zahraju [s6]
No a k odkladům mohu dodat jen jeden případ a to GT bylo slibováno na rok 2014, poté 2015 a teď nám ho slibují na první polovinu roku 2016 a myslím, že nikdo ani nedoufá
Blá,blá,blá , má vůbec cenu se nad touhle hrou ještě rozčilovat , tolik slibů a odkladů jsem snad ještě neviděl , těmhle vývojářům nevěřím už ani pozdrav a vůbec bych se nedivil , pokud hra bude v dubnu zase odložena . Jak píší vývojáři " až se hrá k nám dostane " , jenže je tam to kouzelné slovíčko " AŽ "
^^ [s7]