Konzolista.cz

Nové obrázky ze závodů Project Cars

novinkaúterý 8. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové obrázky ze závodů Project Cars
Před několika dny jsme se dozvěděli, že závodní hra Project Cars od vývojářů ze Slightly Mad Studios vyjde i v krabicové verzi, o vydání se letos v listopadu postará Namco Bandai. Pokud se na hru těšíte, můžete se dnes podívat na několik nových obrázků, které vypadají parádně, a dávají naději, že bychom se mohli dočkat opravdu povedené závodní hry. Naleznete je níže v novince. Co na ně říkáte? Project Cars vyjde na konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Wii U.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
pisskot

Moje WiiU ceka!!!!

IvoryCZ
👍3

Fando nezklamal jsi,forza ma opravdu propracovane okoli trate[s6]Musis to zopakovat trikrat aby ses zviditelnil.Tak me napada,jestli po psychiatrovi nepotrebujes aji k ocnimu[s14]

Loneck
Loneck #Loneck

Pro ty co chcou videt videa z tehle hry ve vysoke kvalite, tak at zkusi zde link .

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Vypadá to nádherně a tak se to určitě bude i hrát, těším se :)

CRU5T

Pardón, beru zpět své předchozí tvrzení.. vyšel Richard Burns Rally.... jediný Rally simulator ever...

CRU5T

Toto bude jasná jednička na poli závodních simulátorů. Už vzhledem k tomu, že na konzole zatím žádné simulátory nevyšly. Těším se moc! [s12]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Na PROJECT CARS jsem velice zvedavý, teším se na první spuštení a k závodnickýmu štestí už mi chybí jedine oznámení týkají se podporovaných volantu pro PLAYSTATION 4. Ješte casem pridat Cross-play funkci pro hraní mezi PS4 a PC (u XBO to bohužel s touhle bezvadnou funkcí moc dobre nevypadá) a budu ten nejspokojenejší virtuální závodník [s14]

Jinak tomuhle ríkám zajímavý, zábavný, koukatelný i originální trate link To bude radost jezdit, závodit, vyhrávat i prohrávat [s14]

valis1
valis1 #klobáska

link [s14]

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN

Na hru se fakt těším, ale z gameplayů, co jsem měl možnost vidět, je velice patrný Dopplerův efekt. Uvidíme, co ukáže beta.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍4

Fando, forza to ale pokazila papundeklovýmy diváky :(

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

A verze ?

JEDImfp
👍1

tak bathurst tam je,uz jsem to nasel a zvuk je paradni zmena proti gran turismu

link

par stromu tam chybi :-)

link

JEDImfp
👍1

neni to bathurst? to je peckova trat (obrazky kde je cerveny audi)

Gibsn
👍6

hra je ve vývoji pěkně dlouho, několikrát ji odložili, nicméně vypadá parádně a pokud bude zahrnuta podpora volantů, je zaděláno na vydařený zážitek.

losmann
👍7

Na ps4 my chybeji poradne zavody,tak snad toto bude to prave

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍12

Není co řešit. [s4]

Související články

Nejčtenější články