Nové obrázky ze závodů Project Cars

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
Komentáře (16)
Moje WiiU ceka!!!!
Fando nezklamal jsi,forza ma opravdu propracovane okoli trate[s6]Musis to zopakovat trikrat aby ses zviditelnil.Tak me napada,jestli po psychiatrovi nepotrebujes aji k ocnimu[s14]
Pro ty co chcou videt videa z tehle hry ve vysoke kvalite, tak at zkusi zde link .
Vypadá to nádherně a tak se to určitě bude i hrát, těším se :)
Pardón, beru zpět své předchozí tvrzení.. vyšel Richard Burns Rally.... jediný Rally simulator ever...
Toto bude jasná jednička na poli závodních simulátorů. Už vzhledem k tomu, že na konzole zatím žádné simulátory nevyšly. Těším se moc! [s12]
Na PROJECT CARS jsem velice zvedavý, teším se na první spuštení a k závodnickýmu štestí už mi chybí jedine oznámení týkají se podporovaných volantu pro PLAYSTATION 4. Ješte casem pridat Cross-play funkci pro hraní mezi PS4 a PC (u XBO to bohužel s touhle bezvadnou funkcí moc dobre nevypadá) a budu ten nejspokojenejší virtuální závodník [s14]
Jinak tomuhle ríkám zajímavý, zábavný, koukatelný i originální trate link To bude radost jezdit, závodit, vyhrávat i prohrávat [s14]
link [s14]
Na hru se fakt těším, ale z gameplayů, co jsem měl možnost vidět, je velice patrný Dopplerův efekt. Uvidíme, co ukáže beta.
Fando, forza to ale pokazila papundeklovýmy diváky :(
A verze ?
tak bathurst tam je,uz jsem to nasel a zvuk je paradni zmena proti gran turismu
link
par stromu tam chybi :-)
link
neni to bathurst? to je peckova trat (obrazky kde je cerveny audi)
hra je ve vývoji pěkně dlouho, několikrát ji odložili, nicméně vypadá parádně a pokud bude zahrnuta podpora volantů, je zaděláno na vydařený zážitek.
Na ps4 my chybeji poradne zavody,tak snad toto bude to prave
Není co řešit. [s4]