Konzolista.cz

Nové obrázky z Project Cars

novinkapondělí 7. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nové obrázky z Project Cars
Vývojáři ze Slightly Mad Studios už několik let připravují nadějně vypadající závodní hru Project Cars, která by měla vyjít letos na podzim pro konzole nové generace PlayStation 4 a Xbox One, navíc vyjde i verze pro Nintendo Wii U. Jestli půjde o velkou konkurenci pro zajeté série Gran Turismo nebo Forza Motorsport je zatím těžké odhadovat, ale vývojáři mají rozhodně dobře nakročeno. Pokud se na hru těšíte, určitě vám udělají radost nové obrázky, které se objevily na internetu, podívat se na ně můžete níže v novince. V brzké době bychom se měli o Project Cars dozvědět další informace, takže vám dáme vědět.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
RobotCZ

Tak a je tu jedna možná cesta alternativních realit po shlédnutí obrázků

Vizuál je paráda a říkám si ,,jo tak to chci"". I kretén pozná vizuální kvalitu Highend PC. Koukám do peněženky,, Hmmm asi to neklapne", páč 40papírů na kloudný PC co to rozběhne na 100fps na max. detaily a ty Sony-brejle opravdu nemám. No nic půjčuji si vozidlo značky Trabant s motorem BMW 2.0i, s fuseklí na ksichtě, plastovou pistolí a bojovně erotickým pokřikem,,já jí udělám!!" mířím do finančního ústavu KB pro inkriminovaných 40tisíc. Po minutě domluvání s prodavačem za přepážkou a fuseklí na ksichtě si spolu ujasňujeme, že je to skutečně přepadení a že si skutečně nejdu zřídit půjčku na oněch inkriminovaných 40tis. Opouštím ústav s nově nabytým obnosem a s vozidlem Trabant s motorem BMW 2.0i ujíždím směr Praha Stodůlku do zánovního PC shopu. Jsem pronásledován policisty. Snažím se uniknout úzkými pražskými ulicemi a zasekávám se v jedné z nich. Přední náprava společně s motorem BMW 2.0i míří stále směr Praha Stodůlky. Jsem dopaden. Soudce byl chytrý a pochopil, že to nebyla půjčka a vyfasovávám 5 let prázdnin s výhledm na Prahu...Miluji Pankrác!!!...modlím se. Při svým štestí dostanu cimru s pár "Brazilci" a můj zadek si bude hrát 5 let na jehelníček..................jedna z možných cest njn

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T

zatím kromě obrázku a grafiky nic neukázali a videa ve kterých jezdí furt ta a samá auta

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍3

A potom, že se nejde chlapi bavit normálně a navíc vtipně. Díky za odpolední pobavení [s14]

Jinak se budu opakovat, na PROJECT CARS jsem hodně zvědavej a beru ho zároveň s hrou DRIVECLUB [s14]

Krox
Krox #noping out

sakra tolik zavodnich her a to nam nemuzou dat aspon jednu na PS4 pro leto?! :(

Zz3r0o-CZ-
Zz3r0o-CZ- #Zz3r0o-CZ-

vypada to pekne i to video co tu kdosi sdilel :-)

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2
👎1

Drogbazzzz: ono toho co se týče aut na NG hrozně moc vyšlo, že[s6]

Spilif
👍1

Sry ale dnes ste mi těma komentama fakt nadělili.[s6][s6]

Sem se z nich po***l a to je věc devátá[s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍7

A nemám co bych dodal, věc osmá[s6]

Pan T
Pan T #Drifter
👍8

A podpora Morpheus helmy věc sedmá.[s7]

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍7

Raziel: A záběry z High End PC je věc čtvrtá.

Lord_of_Angmar
👍2

Vyretušované a upravené obrázky je jedna vec a realita je vec druhá.link

Související články

Nejčtenější články