Nové obrázky z Project Cars

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (11)
Tak a je tu jedna možná cesta alternativních realit po shlédnutí obrázků
Vizuál je paráda a říkám si ,,jo tak to chci"". I kretén pozná vizuální kvalitu Highend PC. Koukám do peněženky,, Hmmm asi to neklapne", páč 40papírů na kloudný PC co to rozběhne na 100fps na max. detaily a ty Sony-brejle opravdu nemám. No nic půjčuji si vozidlo značky Trabant s motorem BMW 2.0i, s fuseklí na ksichtě, plastovou pistolí a bojovně erotickým pokřikem,,já jí udělám!!" mířím do finančního ústavu KB pro inkriminovaných 40tisíc. Po minutě domluvání s prodavačem za přepážkou a fuseklí na ksichtě si spolu ujasňujeme, že je to skutečně přepadení a že si skutečně nejdu zřídit půjčku na oněch inkriminovaných 40tis. Opouštím ústav s nově nabytým obnosem a s vozidlem Trabant s motorem BMW 2.0i ujíždím směr Praha Stodůlku do zánovního PC shopu. Jsem pronásledován policisty. Snažím se uniknout úzkými pražskými ulicemi a zasekávám se v jedné z nich. Přední náprava společně s motorem BMW 2.0i míří stále směr Praha Stodůlky. Jsem dopaden. Soudce byl chytrý a pochopil, že to nebyla půjčka a vyfasovávám 5 let prázdnin s výhledm na Prahu...Miluji Pankrác!!!...modlím se. Při svým štestí dostanu cimru s pár "Brazilci" a můj zadek si bude hrát 5 let na jehelníček..................jedna z možných cest njn
zatím kromě obrázku a grafiky nic neukázali a videa ve kterých jezdí furt ta a samá auta
A potom, že se nejde chlapi bavit normálně a navíc vtipně. Díky za odpolední pobavení [s14]
Jinak se budu opakovat, na PROJECT CARS jsem hodně zvědavej a beru ho zároveň s hrou DRIVECLUB [s14]
sakra tolik zavodnich her a to nam nemuzou dat aspon jednu na PS4 pro leto?! :(
vypada to pekne i to video co tu kdosi sdilel :-)
Drogbazzzz: ono toho co se týče aut na NG hrozně moc vyšlo, že[s6]
Sry ale dnes ste mi těma komentama fakt nadělili.[s6][s6]
Sem se z nich po***l a to je věc devátá[s6]
A nemám co bych dodal, věc osmá[s6]
A podpora Morpheus helmy věc sedmá.[s7]
Raziel: A záběry z High End PC je věc čtvrtá.
Vyretušované a upravené obrázky je jedna vec a realita je vec druhá.link