Nová ukázka z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Připravuje se hraný film podle úspěšné videohry Sea of Thieves
Komentáře (14)
klasika,asi tak
link
dobře to vypadá dost dobře [s14]
Tak diky octocamo jsem snad krabici ve 4 ani nepouzil,ale tady se to asi bude hodit[s6]
Líbí se mi jak si Japonci to hrání umí užít. Fajnové :-)
ta krabice tam stejne bude jako nejakej mytickej predmet az dohrajes hru
Žádny svítící nepřátelé, chci pořádnou HC hru sakra. Doufám, že když to vypnu, dostanu nějakou spešl odměnu nebo trofej.
kikrmachr: MGS nikdy nebyl o realismu, to si spíš zahrej Splinter Cell nebo tak něco.
Ježiš já myslel že je to realistická hra a on tam kouzlí. Nebo si tam tu krabici na místě složil? Ať tak či tak, tak to vypadá na pěknou blbost. Na doporučení jsem si dal do svého PSP Peace walker že prý je to nejlepší hra na PSP. Po odehrání první mise jsem to smazal.
A ty svítící nepřátelé přes zdi jdou taky vypnout...Ale hra je pak o dost tužší [s1]
Mapa má být větší,než všechny předchozí díly dohromady...
link
Oni ty krabice, vykricniky a otazniky k serii patri :)
2 Gibsn: náhodou vykřičníky a krabice jsou srdcová záležitost, věřím, že v PP to nebude taková povinnost jako v Peace Walkerovi.
Vykřičníky jsou náhodou fajn :D
abych řekl pravdu, líbilo se mi na GZ jak je nový MG pojat dospěle, bez krabic, vykřičníků nad hlavou a pod...
agggrrrr aaaaaggrrrrrrr, kočomó lopátátáá, agrrr.
Vtioný ten komentář k tomu :-)
Krabice!!!!!! [s7]
Pekny, az na ty ikony a svitici nepratele pres zdi ... ikona ZZZ byla lepsi v MGS4 teda - to vzal Kojima s AC ? lol Jinak to samozrejme bude mega dilo - tesim se na singl a i na MGO [s7]