Konzolista.cz

Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí

novinkačtvrtek 25. června 2026Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
Studio 1047 Games stojící za sérií Splitgate nedávno oznámilo novou multiplayerovou akci Empulse, která vypadá jako duchovní nástupce Titanfallu. Jde o rychlou first-person střílečku 6 na 6, která se odehrává v post-utopických ulicích města Freehold, přičemž cílem je bojovat o kontrolu nad mechy, které mohou zvrátit průběh hry. Vývojáři nyní oznámili, že hra je nyní plně hratelná v předběžném přístupu na PC a konzolích Xbox Series X/S. V plánu je co nejdříve vydat i PlayStation 5 verzi. Ta ovšem ještě neprošla certifikací a vývojáři nyní nedokážou říci, kdy se tak stane. Vše je na Sony. Snad to bude v brzké době. Níže naleznete poslední trailer k vydání.
YouTube video: YouTube video player

Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race

@RadeCzech-89 Proc nam pises co na tebe do rohu rve tvoje stara? :D

RadeCzech-89
RadeCzech-89 #PS5 Pro

@TimeSplitter Nebreč špino

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race

@RadeCzech-89 Tobe dovolil z Vladu vstat kdo?

Vrat se do rohu a mlc.

RadeCzech-89
RadeCzech-89 #PS5 Pro

@TimeSplitter "není to špatný"?? Sakra že ty jsi byl dlouho na sluníčku 🤣

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race

@dr_chaos 👑 Tak je to takovej Titanfall z Temu ft. Halo z Wishe no. 😀

dr_chaos 👑
dr_chaos 👑 ##jeSuisMC
😁1

@TimeSplitter není špatný???? dej si facku za te začátek Time, začínáš cuckovatět 😂

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race
😁1

Neni to spatny, ale je to vic mrtvy jak Maracord.

Za tyden uz mi to hadam ani hru nenajde, takze vyhozenych 15e. :D