Konzolista.cz

Nová hra od Naughty Dog je zatím v pre-produkci

novinkaúterý 3. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Nová hra od Naughty Dog je zatím v pre-produkci
Studio Naughty Dog má v současnosti plné ruce práce s akční hrou Uncharted pro PlayStation 4, která bude odhalena v příštím týdnu. Také malá skupinka dokončuje PlayStation 4 verzi hry The Last of Us, která vyjde letos v létě. Nedávno jsme se navíc dozvěděli, že v současnosti už vývojáři pracují na další hře. Má jít ale o velký projekt, srovnatelný s momentálně vytvářeným Uncharted. Nyní bylo dodáno v rozhovoru pro magazín Game Informer, že ta se nachází zatím v pre-produkci, takže na její oznámení a následné vydání si ještě nějakou dobu počkáme. Každopádně vývojáři mají spoustu zajímavých nápadů pro tuto hru, a my už se samozřejmě nemůžeme dočkat, až nám ji ukážou. Bude to The Last of Us 2? Až čas ukáže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
VilikusCZ
VilikusCZ #WH40000
👍1

DROGBAZZZ-bež fńukat K XBzero článkum

ps-tvoje závist je ukazková [s16]

stillalive
👍2

TombRaider: Pro každého jsou nějaké, ale rozhodně ne pro všechny stejné. Asi jednodušeji se to už ani vysvětlit nedá.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍7

Skúsiť neznamená dohrát. Tak se zrychtuj :)

TombRaider
TombRaider #Legenda
👎5

risix: Však The last of us a ucharted nie sú až také dobré hry ako o nich hovoríš/te. Mal som možnosť skúsiť obdive, super hry, ale že až nadpremier tak ne

jiridvorak515
👍1

Ja jsem ocekaval,ze tech projektu na PS4 do budoucna cca 3.roky bude vic.

Ja bych byl pro Jack and Daxter,ty blazni me chybi je sice HD a PSP,PS2 dily,ale regulerni dil na PS3 me stale chyby.Doufal jsem,ze PS4 by byl pro navrat nejlepsi.

Bohuzel.

Uncharted je naprosta nutnost a napr. ja jsem s vydanim ochoten koupit PS4,i kdyz uz o PS4 uvazuji uz ted s WD.

CRU5T
👍10

Najivní ponies věří, že by NG mohli zmáknout další áčkouvou hru... A jak asi když nemaj k dispozici cloud dedicated powerless server??? A už vůbec nemohou využít (ne)dílný kinect ekosystém... Důvěřivci jedni hloupouččí, viď drogba??? [s12]

charvisan

dragon: máš u mě smajlího, tohle mě fakt pobavilo ... ani nebudu psát nic uštěpačného :)

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍5

Od Naughty Dog to bude každopádně opět pecka[s12]

Naughty Dog[s7]

risix
👍23
👎1

Nefňukej xbote

Související články

Nejčtenější články