Návrhář The Last of Us láká na něco skvělého artem Ellie - UPDATE
novinka•pondělí 5. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (19)
Ale jenom by bylo divné kdyby neudělali The last of us 2 protože kdo by nechtěl pokračování.
Ellie je starší ale podle mě půjde o DLC protože vytvářet novej uncharted a The last of us 2 zároveň by už bylo hodně.
Jak jsem tak s radostí četl první řádky, tak ten poslední UPDATE mě naštval :)
EDIT: Na druhou stranu vůbec bych se nezlobil, kdyby pracovali na něčem úplně novém. Sice je The Last of Us prostě mou absolutní TOP hrou za tu dobu co hry hraji, ale ono to pokračování zas tolik nespěchá. Ono mě totiž od Naughty Dog potěší prakticky cokoliv :)
A bude mít s Joelem děcko :D
Jako já nevím, ale se starší Ellie by se z příběhu vytratila ta děcká naivita a to seznamování se s věcma, co nezná. Takhle by byla starší a víc badass ale bylo by to jako když se k Joelovi přidá Nathan v sukni [s6]
jinak s pokračováním Last of Us počítám, myslím, že je to tutovka, ať si zatím říkaj co chtějí.
Dvojka bude urcite, jen pravdepodobne s jinymi postavami. Hry se prodalo 6 milionu, to se ignorovat neda.
Tak sance, ze by tu mohla casem bejt Tlou 2 tu porad je a art je moc hezkej [s6]
Marek Okon to trochu posral...
Vyzerá nádherne :D
Neverim ze by dvojku neudelali...spis nechci verit.Byl bych regulerne nasranej
Stinky:dobrej na napad,napis ND!!!
IMHeS: stejně jako říkali, že verze pro PS4 nebude a přitom na ní dávno dělali. Snad bys jim ještě něco nevěřil?
Mám pocit, že říkali, že dvojku v žádném případě dělat nebudou, že děj ukončili už v jedničce a nechcou to dál roztahovat
ja bych se nedivil, kdyby oznamili Tlou 2 a dockali sme se tak za 4 roky. To prece Sony dela.
To je údajně fanouškovský obrázek. Ale kdo by tomu po té lži s PS4 verzí věřil...
cermi85cz Jako děj po 60ti létech v domově důchodců bude mutanty mlátit berlema, chodítkem a zubní protézou, ale ND by i s tohohle udělal dobrou hru, oni jsou totiž nejlepší ze všech[s6]
Napadá mě, možná nějaká přidaná kapitola v PS4 verzi? To by vůbec nebylo špatné.
Kdo ví, nicméně za cokoliv nového okolo TLOU budu jen a jen rád. [s14]
Tak vypadá to, že má v rukách kytaru.....Já to vidim buď na Guitar hero, nebo Dance central :-D
Zajímalo by mě, o čem zpívá. Jestli to bude nějaká pecka od Honzy Nedvěda, nebo klasika Teskně hučí Niagára :-D
Na kraji letecký haly
stojí zombík starý, Joel z kokpitu mu povídá.
Stojíš debile u vrtule
usekne ti kule a ty ti spadnou do klííína
Teskně hučí řada rotorů
teskně hučí do noci.
Komu vrtule urve koooule, tomu není pomoci
Komu vrtule urve koooule, tomu není pomoci
Tobude hit jako prase ...jjj
Novy Skin do Little Big Planet :D
Starsi treba bude,dej bude po nekolika letech treba
Vypadá staršie.