Konzolista.cz

Návrhář The Last of Us láká na něco skvělého artem Ellie - UPDATE

novinkapondělí 5. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Návrhář The Last of Us láká na něco skvělého artem Ellie - UPDATE
Podle dostupných informací se vývojáři ze studia Naughty Dog v současnosti věnují pouze novému Uncharted, který má mít velkou premiéru na blížící se E3, alespoň to na všechny strany tvrdí, ale jak se ukazuje, zřejmě tomu bude ve skutečnosti úplně jinak. Bruce Straley totiž před několika dny napsal na svůj twitter vzkaz, že pracuje na prototypu něčeho nového, co bude skvělé. Následně na svůj facebook nahrál artwork Marek Okon (pracoval jako návrhář na prvním dílu), na němž je zobrazena Ellie držící kytaru, přičemž ho označil jako teaser, který láká na něco, co je na cestě. Ihned se objevily spekulace, že už započaly práce na druhém dílu The Last of Us, který by nás asi ani moc nepřekvapil, zvláště po úspěchu jedničky. Může jít ale klidně i o něco pro PlayStation 4 verzi prvního dílu, která vyjde letos v létě. Třeba se v brzké době dozvíme více. UPDATE: Marek Okon potvrdil Kotaku,že jde jen o fan art a tak trochu si z hráčů vystřelil - http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152106238859562&set=a.10150352806654562.347159.681689561&type=1&comment_id=10152106582089562&offset=0&total_comments=12 .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (19)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Super Tofik
Super Tofik #Dark Souls

Ale jenom by bylo divné kdyby neudělali The last of us 2 protože kdo by nechtěl pokračování.

Super Tofik
Super Tofik #Dark Souls

Ellie je starší ale podle mě půjde o DLC protože vytvářet novej uncharted a The last of us 2 zároveň by už bylo hodně.

stillalive
👍1

Jak jsem tak s radostí četl první řádky, tak ten poslední UPDATE mě naštval :)

EDIT: Na druhou stranu vůbec bych se nezlobil, kdyby pracovali na něčem úplně novém. Sice je The Last of Us prostě mou absolutní TOP hrou za tu dobu co hry hraji, ale ono to pokračování zas tolik nespěchá. Ono mě totiž od Naughty Dog potěší prakticky cokoliv :)

inmax

A bude mít s Joelem děcko :D

Jako já nevím, ale se starší Ellie by se z příběhu vytratila ta děcká naivita a to seznamování se s věcma, co nezná. Takhle by byla starší a víc badass ale bylo by to jako když se k Joelovi přidá Nathan v sukni [s6]

jinak s pokračováním Last of Us počítám, myslím, že je to tutovka, ať si zatím říkaj co chtějí.

Wickett
Wickett #Sorted
👍1

Dvojka bude urcite, jen pravdepodobne s jinymi postavami. Hry se prodalo 6 milionu, to se ignorovat neda.

Harnet
Harnet #SONY
👍1

Tak sance, ze by tu mohla casem bejt Tlou 2 tu porad je a art je moc hezkej [s6]

cermi85cz
👍2

Marek Okon to trochu posral...

dionizer

Vyzerá nádherne :D

cermi85cz
👍2

Neverim ze by dvojku neudelali...spis nechci verit.Byl bych regulerne nasranej

Stinky:dobrej na napad,napis ND!!!

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍2

IMHeS: stejně jako říkali, že verze pro PS4 nebude a přitom na ní dávno dělali. Snad bys jim ještě něco nevěřil?

IMHeS
IMHeS #S.O.A.D.
👍1

Mám pocit, že říkali, že dvojku v žádném případě dělat nebudou, že děj ukončili už v jedničce a nechcou to dál roztahovat

King of Playstation

ja bych se nedivil, kdyby oznamili Tlou 2 a dockali sme se tak za 4 roky. To prece Sony dela.

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍1

To je údajně fanouškovský obrázek. Ale kdo by tomu po té lži s PS4 verzí věřil...

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3

cermi85cz Jako děj po 60ti létech v domově důchodců bude mutanty mlátit berlema, chodítkem a zubní protézou, ale ND by i s tohohle udělal dobrou hru, oni jsou totiž nejlepší ze všech[s6]

Ondrej120
Ondrej120 #LIN - KIN
👍3

Napadá mě, možná nějaká přidaná kapitola v PS4 verzi? To by vůbec nebylo špatné.

Kdo ví, nicméně za cokoliv nového okolo TLOU budu jen a jen rád. [s14]

RobotCZ
👍3

Tak vypadá to, že má v rukách kytaru.....Já to vidim buď na Guitar hero, nebo Dance central :-D

Zajímalo by mě, o čem zpívá. Jestli to bude nějaká pecka od Honzy Nedvěda, nebo klasika Teskně hučí Niagára :-D

Na kraji letecký haly

stojí zombík starý, Joel z kokpitu mu povídá.

Stojíš debile u vrtule

usekne ti kule a ty ti spadnou do klííína

Teskně hučí řada rotorů

teskně hučí do noci.

Komu vrtule urve koooule, tomu není pomoci

Komu vrtule urve koooule, tomu není pomoci

Tobude hit jako prase ...jjj

Banan
👍5

Novy Skin do Little Big Planet :D

cermi85cz
👍2

Starsi treba bude,dej bude po nekolika letech treba

kuki164
kuki164 #Play3Day
👍4

Vypadá staršie.

Související články

Nejčtenější články