Naughty Dog: Uncharted vypadá úžasně, půjde o přirozenou evoluci, vývoj vede Neil Druckmann

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Připravuje se hraný film podle úspěšné videohry Sea of Thieves
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
Komentáře (22)
Už to chce to video a ne furt jen bláboly
Tak ND se pěkně pročistilo od vyhořelých lidí a U4 bude určitě vyšperkován a překoná vysokou tlou laťku :) Jistě, uslyšíme z oudolí spoustu negativních ohlasů a obdivování halo 5, ale nedá se nic dělat..
Tak kdo by se na nové Uncharted netěšil by byl asi blázen[s16]
I Love PS4[s7]
To bude strikancu do textilu [s16] tesim se.....
Počítám že tohle si zahraje každý majitel PS4 :-D
Kazisvět: možná tak u nějaké no-name značky co se snaží urvat místo pod sluncem ale tohle je Uncharted :)od Naughty ...
Mám hrozně rád sérii Uncharted a velice se těším na E3 a tuto ukázku, to bud něco masivního! :)
plejstik: nezapomeň modlu zdejší borců, když už neví kudy kam, vytasí se s ,,tunelem,, a mačkáním jednoho tlačítka, šášulové, také se těším na tu plejádů kometů :D
Taky bych ocenil mozna min akce...a privital bych napriklad coop
Plejstik3: NG, prostě není co řešit[s6]
- Věřím, že se miliony herně pozitivních lidí těší na E3 i na představení videohry UNCHARTED 4.
- Věřím, že ukázka z UNCHARTED 4 bude audio-vizuální extází a sklidí nefalšovaný aplaus.
- Věřím, že spousta lidí bude z ukázky novýho UNCHARTED 4 unešená a hra bude velký E3 téma.
- Věřím, že i já budu unešený (snad bude k dispozici video ve vysoký obrazový kvalitě).
- Věřím, že i zpravodajové TV Nova budou u toho - samozřejmě jako první.
- Věřím, že si pro hru UNCHARTED 4 půjdu v den zahájení prodeje a v práci mi klapne volno.
- Věřím, že UNCHARTED 4 bude hrou, která k PLAYSTATION 4 přiláká nový zájemce o videohry.
- Věřím, že se při prvním zasunutí hry UNCHARTED 4 do mechaniky mojí PS4 nezblázním radostí [s14]
Ale úplně nejvíc věřím tomu, že už se v hlavách některých pomatených duší prohání myšlenky, jak co nejvíc očernit a poplivat onu upoutávku. Věřím tomu, že se na internetu budou rojit skupinky podivínu, který se budou snažit ze všech sil přesvědčit herní svět o tom, že je upoutávka na videohru UNCHARTED 4 ve skutečnosti to nejodpornější, nejubožejší a nejvyhypovanější dílo, který kdy viděli - vivat Crysis - a že ONI si takový hnuj nikdy nezahrají. Jelikož ONI jakýmkoliv ubohým, bezduchým, ticícekrát viděným majnštrstrýmovým tunelem opovrhují a basta fidly [s6]
Opravdu jsem zvědavý na tu přehlídku inteligence, kterou budou někteří šašci v plný parádě předvádět a skutečně mě zajímá, kam až dokáže "civilizovaná" lidská bytost klesnout. Bude to síla, tak se na to milý internetový čtenáři připravte [s14]
No, na ukázku z UNCHARTED 4 jsem opravdu velice zvědavej. Prima večer..
Uncharted 2 a Last of Us jsou mé srdcovky, tak snad bude příběh dobrý, doufám, že gameplay bude pestřejší, hlavně víc hádanek a méně střílení
Eeste poznamka, kvoli Uncharted serii ani nepredam PS3.
Dragy: popravdě, když jsem slyšel o U, do nebes vynášeného, po dohrání jedničky jsem byl zklamanej(možná to bylo tím, že jsem viděl videjka ze dvojky - jednička prostě dobrá střílečka s dobrým příběhem), dobrá hra to jo ALE dvojka, to bylo jiný kafe! zarazilo mě to do sedačky až mě to stáhlo i trencle :D, trojka vyšperkovaná dvojka tedy opět užasný!
Jinak na 4ku se samozřejmě moc těším ... jiná možnost, že nálož ani neexistuje :)
E3 to istí
Ty nas vypecou nejakym teaserem se zaberem na nableskanej Uncharted 4:)))
U2 byl zabavny, kdyz clovek se clovek prenesl pres beckovy pribeh archeologa zabijaka a nelogicky design prostredi. Chtelo by to nejakou zmenu, U3 me uz moc nebavil, ale mozna to bylo i tim, ze v cele vyvoje stal nekdo jiny. Ocenuji, ze neslibuji zadnou revoluci, jen doufam, ze hratelnost neosidi na ukor grafiky a o kus ji posunou, treba k vetsi uveritelnosti.
Tak pre tuto hru kupim PS4. Pred nrdavnom som ho skoro kupila ale potom kvoli urcitym dovodom som si to rozmyslela. Ked vyjde novy Unchrted tak uz nezapochybujem. :)
ku*va sem s ním!!! těším se jak malej na nový dobrodružství s Nathanem!!! [s7]
V ND jsou čiperní jak včeličky, protože v rozhovoru uvedl, že pracují na nejméně čtyřech hrách. U4, remastered TLOU, a další významné projekty ve velmi raných stádiích vývoje. [s7]
dosť kecov! chceme gameplay!!
Fajn pamatuju jaka byla pecka prvni dil...
Čekam stejnou pecku jako tenkrát. ..