Naughty Dog: Udělat Uncharted 4: A Thief's End v 60fps bude hodně těžké
novinka•čtvrtek 5. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (78)
miREC666: Když jste tu roky jeli masturbáčka, jak je na 360 všechno lepší a ty si byl jeden z nejaktivnějších, že si si ho málem utrhl, při mletí těch fantasmagorií, tak to byla pohoda[s6]
miREC666: Každý kdo nemá v hlavě na*ráno, dávno ví že PS4 není super turbo hi-end, a že zábava není zas tak o parametrech. Ale mezi těmi konzolemi na trhu je PS4 prostě Cosmic fuc*ing power! [s6] Tyhle dva fakty si nějak neodporují.[s6]
haha, chlapci že vás to baví písať stále sračky čo vám vyhovujú, raz je výkon rozhodujúci a preto je ps4 lepšia ako xone a teraz keď to máte čierne na bielom aj od samotného ND že konzoly sú nedostatočne výkonné tak už neide o výkon, ide o to aby hra bola dobrá, zábavná... nonsens táto komunita pskárov
Hlavně ať to je stabilní. Na hru se ohromně těším. Ať už to pojede na 30 či na 60fps.
Co článek to změna názoru jestli 30fps stačí nebo ne. Už je na čase si to v hlavičkách porovnat, ať aspoň píšete vždy to stejné :)
A samozřejmě nesmějí chybět narážky na majitele xboxů :)
bf333: Ale všimni si, že mají kluci zelení, všechny ty hry s mizernou hratelností a béčkovým příběhem, kompletně odehraný[s6]
Proc ty ,,beckove tunely,,nekteri hrajou?Jo uz vim,neni nad ''objektivni'' hate.
Hádat se tady nad hrou , která je ještě ve vývoji a má dost času než bude vydána je blbost. Hodně se toho může změnit a doladit. Pokud si dobře vzpomínám tak tu bylo v jednom články o tom jak prezentovaný U4 zamknutý na 30fps běžel skoro na 40fps a to se jednalo o pre-alphu verzi. Bylo by fajn ,kdyby si tady někteří přestali honit ego nad počtem fps. Vysoké rozlišení a počet fps ještě neznamenají že daná hra musí být dobrá jak tady u některých pozoruji.
shemue: muzes mi sem napsat, kde se resi snimkovani PS4 60fps Xbox One 30fps ? Pokud vim, tak je rozdilne zejmena rozliseni. A je rozdil resit technickou stranku u exkluzivni hry, kde se macka vykon od tech multiplatformnich, kde se bere ohled podle slabsiho stroje.
Mitsu CZ: Co béčkový, déčkový, všechny tři Učka jsou naprostý odpad, nejhorší hry všech dob, ale kdyby to bylo only Xbox, tak si ho utrhneš blahem a budeš se tu rozplývat nad hratelností a úžasným příběhem.
konzole je slabá bude se muset osekávat a osekávat ... ale i přezto si to koupím a zahraju a těším se
Bruce Straley, Neil Druckmann a další vědí jak na to. FPS a další aspekty nechávám na nich a plně jim důvěřuji. Pokud vydávají takovéto veřejné prohlášení znamená to jediné - chtějí přidat a zaslouží si to. [s1]
P.S. Sice pracuju jako programátor, ale v ND bych byl k prdu. Mám ale pocit, že mnoho diskutujících ví naprosto přesně, jak se mají dělat hry ... Peace ;-)
Starky presne tak, Full HD 1080 a lock na 30 + doladit poradne hru a neni co rešit. At to ND nelame pres koleno na 60fps [s14]
Oni ale neříkaly že by zhoršily grafiku ba naopak. ND se nechalo slyšet že pokud by museli kvůli 60 fps snižovat vizuál tak to dělat nebudou. Takže grafiku dostaneme v každém případě luxusní a neořezanou. I když grafika je až triviální. Mě zajímá hlavně příběh a hratelnost
ale je hezké jak velký zájem o tuto hru je vždy když je článek o u4 tak je u něho skoro vždy 100 komentů :D
[s6] To je zase keců a rozumbradů. Hru si zahraji a užiji stejně jako The Order. Přeji krásný den snímkovači. [s6]
60fps mě netrápí.Hlavně ať už můžem hrát.[s14]
Mitsu CZ: jistě, příběh a hratelnost, to byla vždycky slabá stránka NG[s6]
Když NG udělá něco na 30 fps, tak to vždycky vypadá líp jak u mnohých 60 fps.
Asi bych se přikláněl k lepší animaci než k 60fps,protože tam unchartwd podle mě dost ztrácí.
Nicméně nedá mi to abych nereagoval na některé komentáře od zapřísáhlých psboys.
Jakákoliv zmínka o 30fps na xbox je problém,ale to že to je na ps,tak to rázem není žádný problém... Buďte trošku objektivní a neřešte furt takový kraviny.
Však naughty dog udělá to,aby ta hra vypadala a jela co nejlíp [s1]
No v GTAV se sekalo o dusu - pockej te na Zaklinace 3 tam se sekacky nadrou nez to vse posekaji [s6]
Ještě nedávno většina z vás co teď píšou že vlastně 30 fps je super:
Ps4 power a U4 [s7]1080p 60fps[s7]
Že si aspoň nezachováte tvář?! [s15] jà mám oboje konzole, přiznám se že víc tíhnu k xku, ale nestydim se říct, že mě sere, že nejede 1080p většina her
Stinky_Ona uz je v GTA5 na xku trava?Tak to jim gratuluji[s6]
bf333: Tak možná je 30fps slabota, ale nedostáváme na PS4 trávu do hry v podobě DLC, jak na jedné nejmenované konzoli[s6]
Hosi od bobri reky zapominaji na minulou gen,kde bylo kazde steblo travy navic ultra vyhoda xka a ted jsou jakoze nad veci,kaspari[s6]
přesně jak píše lopataQ7 souhlasím s každým slovem.
ach jo, to je asi touhle dobou, čím dál víc lidí hledá na všem jen a jen chyby.
Je to tu samý kritik ať filmový či herní (ono už to dnes platí úplně u všeho, auta, domy, ženy atd ..), ale sami tu kritiku kolikrát ani nedovedou bez chyby napsat ....
A to už vlastně nejde o kritiku, ale o pomluvu ...
.. protože opravdová kritika vyžaduje, aby se kritik s kritizovanou věcí do hloubky seznámil a dokázal přiměřeně rozlišit její dobré a špatné, slabé a silné stránky.
Starky: je pravda že to poznat jde ale v TLoU Remastered přepnutí na 30Fps ani zdaleka nebylo 30Fps jsem v odhadu špatný ale řekl bych že to bylo zhruba 22-25Fps. Každopádně hrát s 30Fps není vůbec špatné a nejlepší je řeči Pc hráču ignorovat :) oni to hold nikdy nepochopí a poslední dobou si myslím že hry hrají snad jen kvůli grafice a plynulosti a to nejdůležitější což je zábava neřeší.
Pan T: a první Uncharted běžel v akčních scénách okolo 25 fps [s6]
Snaha o 60fps u tehle hry, je naproste mrhani vykonem.
U TLOU jsem hral ve 30fps a pozdeji i v 60fps, ten rozdil poznat urcite lze, ale ze by to melo nejaky zasadni vliv na hratelnost a muj zazitek ze hry rict skutecne nemohu.U Uncharted 4 bych se primlouval za lock na 30fps a zbylej vykon vyuzit k vysperkovani vizualu.