Naughty Dog: Nepůjdeme u Uncharted 4 na 60fps, pokud bychom museli dělat kompromisy
novinka•čtvrtek 15. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
Komentáře (16)
.Raew.: souhlas, v MGS5 to vypada ze chteji, aby scena jako celek vypadala fotorealisticky, s mensim ohledem na detaily. v U4 chteji, aby to vypadalo pekne a zameruji se na detaily.
rozhodne pro 30fps - 60fps vezme skoro 50% vykonu a rozdil bude minimalni.
jáááj nějak dochazí dech tej super konzoli..docela brzo[s6]
o tuhle hru nemám vůbec strach protože to dělá top studio o tom žádná a je mi celkem jedno jestli to bude 60 fps nebo 30 hlavně aby bylo stabilní a navíc už vůbec bych se nebál po vizuální stránce v tomhle jsou ND určitě jedni z nejlepších mají smysl pro detail to už ne jednou ukázali :)
Me staci taky pro singl stabilnich 30 fps aby grafika byla lepší a z poradnym AA 😊 ale fullhd.
Přesně jak píšeš ND BOHOVÉ!!![s7] ND ví co dělají, takže rozhodně nás čeká jedna z nejluxusnějších her tohoto roku :-)[s12]
ale ale bohové z ND a 30fps? někde soudruzi z NDR udělali chybu asi, že by v pamětech NDR5 ? :)
30 singl a 60 multi zní jako logická volba.. pro mě určitě.
Za "A" to vypadá dle prezentačního dema skvěle a za "B" to mají pod rukou lidé jednoho z nejlepších vývojářských studií ve vesmíru.. Takže nemám sebemenší obavy o kvalitu jejich veledíla.
Kostej: nechci se zase hádat, ale link ( 6:30 začíná graphics )tohle je rozbor uber master PC verze a i ta má svoje mouchy.
Velkej rozdíl je v tom že MGS se zaměřuje na fotorealismus a UC na stylyzovaný fotorealismus.
edit: ale především !!! Chlupy na hrudi reagují na vítr a popruhy na zbraně!!! :D
.Raew. Je uvidis [s6]
60 fps by byl luxus, ale stabilnich 30fps neurazí! stabilních !!! tak cca po 10 minutách stejně přestanu vnímat v kolika fps hra běží, pokud se na to vyloženě nesoustředím, nebo nekolísá fps.
Kostej: To sice pojede ale graficky to neni takova lahůdka :)
V realu je to stejně jedno. Lepší stabilních 30 než nestabilních 60.
Jestli to pojede tak jako to demo,tak jsem rád :-)
60fps pojede MGS5 [s7][s11]
30fps pro single player a 60fps pro multak.
tomu se snad nedá ani věřit že by U4 jel v 60fps v takové grafice co ukazovali.[s7]