Namco Bandai vydá v listopadu Project Cars

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
fórum
Steam machine
Komentáře (23)
... hele, chceš radu, dobre udelaš, pokud zustaneš jenom u Forzy, tohle by nebral [s8]
0:48 BMW 2002 tak tu hru musím mít [s7] konečně někdo kdo do hry necpe jen japonské auta.
Buzi,ze ktere prdele jsi tu hlavu vytahl,ze z ni padaji furt takove ho**a?Ty tvoje komenty spolecne s fandou jsou nejvic
Nejvic detinske kecy a fnuky,co jsem tu slysel.
Sere te ze MS jeste neoznamil svuj vlastni VR??[s6]
mitsu myslel jsem u ps4, za to se omlouvam ze jsem to tam nenapsal [s14]
Fanda je trollí mladátko[s16]
mitsu: podpora leží pouze na vývojařích dané hry, takže je to jen na nich jestli udělají podporu na starší volanty :)
edit: u ps4
Mitsu: Co vim jediny volant ktery ma 100% podporu je Thrustmaster T80.Nevim jak velky muze byt problem udelat nejake ovladace na starsi volanty pro PS4.Snad se dockame podpory u starsich volantu.
Zatim volant nevlastnim,ale moc bych uvital podporu Logitechu.Ten volant od thrustmaster pro PS4 mi neprijde moc kvalitni.Snad Driveclubu a Project cars odjezdim na G27.
Nenachazim slov na tenhle herni klenot spolu s DRIVE CLUB [s7]
Velice se těším až si to zahraji :)
Takže první auta, která splňují to, co si člověk představuje pod pojmem next gen, ještě časem Morfeus, to bude paráda.
Taky mám G27 a doufám že ho na PS4 využiju, jinak beru na PC, ke určitě pujde
Forza super, ale tohle bude asi fakt bomba! ani se nedivim, že Gran turismo letos nevyjde...
dufajme,ze g27 bude hrou podporovany.na project som moc zvedavy,ale mam trocha obavy...predsa len je to multiplatforma.a co som pocul,bude to nieco medzi simuláciou a arkadou.
[s7]
Takhle by se měli dělat hry heslem od milovníku motorsportu pro milovníky motorsportu [s14]
jiricek9: PS4+ G27... zatím jsem se nikde nedočetl, že by podporu plánovali [s13]
Morpheus bude nutnost, ted jeste zjistit podporu volantu a budu spokojeny[s14]
A k tomu jeste hydraulicky kokpit
Infa o morpheusu me začínají dost nahlodavat.)
Takže už to nebude indie... Jinak se moc těším,supeer.[s4]
Sony by měla změnit reklamní slogany... jaký #4 the players? jaký greatness awaits?? jaký make belive??... spíš #your wet dreams make come true [s12]
Tak to vypada skvele,ze by konecne skvela zavodni hra s DriveClub dorazi konecne na Next-gen uz je na case si poradne zajezdit poradny auta a pokud tam bude Mp tak verim ze bude masakr,uz se tesim na dalsi neve info,a gameplay :)
Peckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa